взять кредит на квартиру турбозайм

Де взяти кредит на квартиру: покупка житла в кредит

Кредит на квартири – це одна з перших у списку послуг, якою користується кожен третій житель України. Особливо це питання стосується молодих сімей, які ще не встигли накопичити гроші на власне житло та намагаються придбати нерухомість для життя. Відомо, що квартира є досить дорогою покупкою, на яку важко заощадити, відкладаючи тільки заробітну плату. У зв'язку з цим люди намагаються оформити іпотеку для швидкого вирішення квартирного питання. Незважаючи на певну переплату, після придбання нерухомості у кредит людина може одразу заселитися і не шукати оренду, яка також має свої недоліки. Де взяти кредит на квартиру в Україні, якщо мова йде про молоду сім'ю? На яких умовах надаються позики у банку та як швидко знайти гроші, якщо немає чим заплатити щомісячний внесок по кредиту?

Які є види іпотеки на житло в Україні?

Іпотеки на житло можна поділити по різним характеристикам, спираючись на об’єкт (заміський, кімната, квартира, тощо), соціальний статус позичальника, тип нерухомості (нова, вторинна та інші).

У цілому квартири у кредит розділяються умовно на наступні категорії:

 1. Кредит на нові квартири у новобудовах. У такому випадку клієнт може придбати нерухомість ще до моменту її передачі в експлуатацію, що дозволяє зекономити значну суму грошей.
 2. Іпотека на заміські будинки. Цей варіант допомагає придбати житло за межами міста (дача, таунхаус та інші об’єкти).
 3. Кредит на будівництво. Якщо власник земельної ділянки бажає збудувати дім, він може отримати гроші у банку на відповідні потреби.
 4. Іпотека на вторинну нерухомість. Це найвигідніша по відсотковій ставці угода, яка підписується у мінімальний термін та відрізняється легкістю оформлення.

В залежності від особистих побажань квартира в кредит в Україні може бути оформлена по різним програмам, кожна з яких має особливі умови.

Які умови надання кредиту на квартиру:

 • громадяни України;
 • вік від 21 року;
 • хороша кредитна історія;
 • офіційне працевлаштування;
 • бажано мати вищу освіту;
 • постійна реєстрація по місцю купівлі об’єкту.


Останні два пункти не обов’язкові, але вони підвищують шанси, завдяки яким кредиті на квартиру оформити набагато простіше. Для отримання грошей на житло клієнт повинен підтвердити наявність офіційного прибутку. Наприклад, щоб взяти житло на 1 мільйон гривень, середній прибуток на одного члена сім'ї повинен досягати мінімум 20 000 гривень на місяць.

Які документи потрібно нести в банк?

Звісно, отримати гроші в кредит на квартиру можна тільки після того, як клієнт зібрав необхідний пакет документів. Ця справа не вирішується за один день і може тягнутися декілька тижнів, враховуючи необхідний термін на перевірку папірців та кредитної історії.

Які документи варто підготувати:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • копія трудової книжки з завіренням у відділі кадрів;
 • довідка про доходи;
 • свідоцтво про народження;
 • свідоцтво про укладання шлюбу;
 • диплом про отриману вищу освіту;
 • свідоцтво на право володіння майном (не обов'язково);
 • виписка з банку про відкриті банківські вклади (якщо є);
 • технічний паспорт на автомобіль (при наявності).

Представлений список не є кінцевим та може корегуватися працівниками банку в залежності від конкретної ситуації.

Що таке податкова знижка?

Згідно з ст.166 Податкового кодексу України, у момент погашення іпотечного боргу громадянин може отримати податкову знижку на суму відсотків, яку він оплатив. Таким чином, якщо була оформлена квартира на виплату у Львові з поганою кредитною історією, держава частково компенсує відсотки у сумі, яка не перевищує зарплатню позичальника за поточний рік.

Отримання податкової знижки:

 1. Замовлення довідки в банку, у якій вказані сплачені відсотки за минулий рік.
 2. Оформлення довідки про доходи у бухгалтерії за минулий календарний рік.
 3. Підготовка пакету документів для отримання податкової знижки: паспорт, довідка про місце проживання, ІПН, довідка з місця роботи, кредитний договір, довідку про виплачені відсотки, угода на купівлю-продаж житла.  
 4. Зібрані документи подаються до Державної фіскальної служби по місцю реєстрації.

Як бачите, взяти квартиру на виплату та компенсувати частину відсоткової ставки може практично кожен громадянин при наявності відповідних документів.

Де краще взяти гроші на житло?

Не має значення, вам потрібні квартири для молодих сімей у Києві, або ви хочете взяти гроші на будівництво заміського будинку, бо питання вибору фінансової організації буде актуальним завжди. В Україні можна оформити іпотеку по програмі для молодих сімей майже в кожному банку при наявності відповідного соціального статусу. Держава пропонує доступні кредити на придбання житла, особливо підтримуючи сім'ї з дітьми.

Які умови надання кредиту на квартиру:

 • термін не може перевищувати 30 років;
 • перший внесок складає не менше 6% від загальної вартості житла;
 • надаються квартири у новобудовах або на вторинному ринку (не старше 20 років);
 • якщо у сім'ї не має дітей, відсоткова ставка складає 3% річних.

При наявності двох дітей, Держава компенсує тіло кредиту у розмірі 25%. Для сімей з трьома дітьми пропонується знижка у розмірі 50% від тіла, а відсотки не виплачуються взагалі. Проте, що робити, коли ви не відповідаєте вимогам молодої сім'ї (вік більше 35 років)? На такі випадки банки України пропонують іпотеку на загальних умовах з середньою відсотковою ставкою 15% річних. Де краще взяти кредит на житло? На це питання можна відповісти тільки після особистого звернення в банк, який перевірить кредитну історію та прийме відповідне рішення. Варто приготуватися, що вам знадобиться деякий час на візит до декількох фінансових компаній та порівняння умов.

Де взяти гроші на щомісячне погашення іпотеки?

Нерідко так буває, що у людини немає коштів на щомісячний платіж по іпотеці. Враховуючи сурові умови та значні штрафи за прострочку, краще не доводити до цього та знайти кошти для швидкого розрахунку з банком. Де взяти гроші на житло у такому випадку? Найшвидший спосіб – звернення до мікрофінансових організацій, які надають позики без довідки про доходи та по одному документу. Для отримання кредиту онлайн вам необхідно заповнити анкету та дочекатись на рішення оператора протягом 5 хвилин. Сервіс підбору «ТУРБОЗАЙМ» знайде для вас оптимальні умови для позики, опираючись на необхідну суму та термін.

Як отримати швидкий кредит:

 1. Зайдіть на головну сторінку «ТУРБОЗАЙМ» та заповніть анкету (сума і термін кредитування).
 2. Система у автоматичному режимі підбере декілька МФО, у яких ви зможете позичити гроші протягом 20 хвилин.
 3. У результатах пошуку оберіть одну з представлених МФО, перейдіть на офіційний сайт та зареєструйте свій особистий кабінет.
 4. Підтвердьте новий акаунт, прикріпіть банківську картку та подайте заявку повторно.
 5. Після схвалення кредитором суми займу на вашу картку прийдуть гроші.

Таким чином, квартира для молодої сім'ї може бути врятована, якщо у вас немає грошей на щомісячний платіж. Справа у тому, що по умовам іпотеки клієнт може лишитися житла при систематичному порушенні термінів погашення. Щоб вирішити проблемну ситуацію або швидко оформити позику онлайн, звертайтесь до спеціалістів «ТУРБОЗАЙМ».