кредит с 20 лет турбозайм

Де взяти кредит з 20 років?

Видаючи грошові кошти молодим людям, банківська установа завжди ризикує. Такі позичальники часто не мають постійного місця роботи, кредитної історії або ще вчаться в університеті або інституті. Однак, якщо кредит з 20 років потрібно отримати зараз, то зверніть увагу на важливу інформацію і підводні камені, які і розберемо докладніше.

Чому позику схвалюють з 20 років?

Згідно із законом скористатися позиками онлайн можна з 18 років, але все ж, отримати позику на більшу суму можна тільки при досягненні двадцятиріччя. У такому віці в очах банківської установи позичальник виглядає більш платоспроможним і надійним.

При досягненні повноліття людина часто ще не працевлаштований і протягом наступних двох років створює для себе постійний дохід. Після цього взяти кредит в 20 років в будь-якій банківській установі стане значно простіше, а також з'явитися можливість скористатися пропозиціями з низькою процентною ставкою і більш тривалим терміном.

Яким параметрам повинен відповідати позичальник для одержання позики?

Щоб отримати кредит з 18 років в Україні, недостатньо досягти необхідного віку ― потрібно відповідати ряду інших критеріїв, які можуть позитивно вплинути на прийняття рішення банківською організацією. Крім цього на результат отримання грошей в борг впливає тип кредитування, термін і саме банківська установа або мікрофінансових організація.


Щоб з високою ймовірністю отримати кредит онлайн з 18 років, потрібно відповідати наступним параметрам:

  • не мати судимості і чинного умовного терміну;
  • бути офіційно працевлаштованим;
  • мати позитивну кредитну історію, якщо до цього вже був досвід отримання позики.

Відповідність одному або більше критеріям збільшить шанси на отримання грошей в борг навіть на велику суму. Скористайтеся електронним калькулятором на нашому сайті «TURBOZAYM», отримаєте детальний розрахунок відсотків і список організацій, в яких позика може бути схвалена.

Куди звернутися?

Перш ніж заповнювати заявку, потрібно знати, в яких банках можна взяти кредит з 18 років в Україні. Є два варіанти: МФО (для тих, кому потрібні гроші на короткий термін) і банківські установи (для тих, кому потрібно більше 20 000 гривень). Знайти компанії з вигідними умовами можна на нашому сервісі «TURBOZAYM». Просто введіть необхідну суму і натисніть кнопку «Взяти гроші». Сервіс проаналізує вашу анкету та надасть список з кращими пропозиціями. Клієнт відразу побачить процентну ставку, доступну суму, термін і умови продовження в разі необхідності.

Щоб отримати більший кредит з 18 років, буде потрібно звернутися в банківську організацію. Відмінним варіантом буде компанія, в якій ви вже є клієнтом і отримували на карту зарплату, стипендію або інші виплати. В такому випадку у банку буде загальний опис позичальника, що сприятливо вплине на надання позики. Також знайти пропозиції можна через пошукові системи, газети, оголошення та знайомих, які вже мали досвід отримання грошей в борг.

Доступна сума з 20 років

Мікрофінансові організації надають позики з мінімальними вимогами та переліком документів ― досить паспорта і ідентифікаційного коду. Якщо у клієнта немає заборгованості в інших компаніях, то позика буде схвалена з імовірністю 99%. Доступна для отримання сума в МФО ― в діапазоні 10 000-20 000 гривень. Середня процентна ставка становить 1,5%. Скористайтеся електронним калькулятором сервісу «ТУРБОЗАЙМ», щоб знайти кращу пропозицію для отримання позики онлайн з 18 років.

У банку у вас є можливість отримати до 200 000 гривен. Однак доведеться зібрати більше документів і мати офіційне місце роботи. Банківська установа проаналізує вашу заявку і в тому випадку, якщо немає проблем з законом або прострочених кредитів, то позика буде схвалена.

Як отримати кошти на непередбачені потреби?

Якщо виникли проблеми зі здоров'ям і потрібні ліки, потрібно терміново оплатити навчання або заплатити за орендоване житло, тоді ось коротка інструкція, щоб отримати кредит з 20 років за 15 хвилин:

  • на сайті «TURBOZAYM» скористайтесь електронним калькулятором ― введіть суму, термін і ознайомтеся з тим, скільки буде потрібно повернути (часто, якщо ви новий клієнт, то позика може бути надана під 0,01% на 30 днів);
  • натисніть на кнопку «Взяти гроші» ― почекайте 15-30 секунд для обробки;
  • виберіть зі списку кращу пропозицію ― іноді ви автоматично можете бути перенаправлені на сайт МФО, якщо сервіс самостійно зможе вибрати вигідний позику;
  • заповніть анкету ― потрібно ввести стандартну інформацію (ПІБ, паспортні дані, ІПН та інше);
  • введіть номер карти для зарахування ― кошти надійдуть через кілька хвилин.

З сервісом «TURBOZAYM» думати про те, в якому банку можна взяти кредит з 18 років в Україні, більше не потрібно. Вказали необхідну суму, і отримали десятки пропозицій з низькою процентною ставкою і великим терміном кредитування.