кредит под низкий процент

Де оформити позику або кредит під низький відсоток?

Кредит має на увазі під собою користування чужими фінансами з передбаченими відсотками. Бувають досить різні умови кредитування ―  деякі відверто дивують «драконівськими» відсотковими ставками, є середньостатистичні, котрі становлять переважну більшість програм по позиці. Можна отримати і безкоштовну позику, але тут треба відповідати цілій низці вимог. Оптимальний варіант - кредит під низький відсоток. Наш сервіс, присвячений кращим МФО України «ТУРБОЗАЙМ», дозволить підібрати оптимальну програму.

Які варіанти позики під низький відсоток існують?

Можна виділити чотири основні варіанти того, як взяти кредит під маленький відсоток:

 • готівковими коштами;
 • кредитна карта;
 • розстрочка;
 • споживчий кредит.

Кредит готівкою

Можна розраховувати на відсоткову ставку в розмірі 0,1% на рік від МФО, якщо людина перший раз вирішив скористатися послугами. Надають суми до 4000-5000 гривень на період приблизно до 30 днів. Цілком реально оформити позику відразу в декількох таких організаціях. Прекрасний варіант, якщо потрібно зайняти грошей до зарплатні чи стипендії.

Кредитна карта

Неважливо який банк дає кредит під найнижчий відсоток, якщо мова йде про даному варіанті. Тут завжди передбачений пільговий період. Найчастіше він коливається в межах 50-60 днів. Якщо протягом цього часу погасити заборгованість, то ніяких відсотків просто не буде. Але в разі прострочення доведеться оплачувати пеню, зазначену в конкретному договорі. Провідні банки України завжди нагадують своїм клієнтам про те, що пільговий період через кілька днів закінчиться.


Розстрочка

Багато категорій товарів продають за таким алгоритмом: будівельні матеріали, техніка, меблі і не тільки. Особливо актуально для великих супермаркетів. Дають кредит під мінімальний відсоток, так як між банком і магазином є складений договір про співпрацю. Максимальний період розстрочки в більшості випадків - 24 місяці. Встановлено ліміти і до чеку, наприклад, в ряді торгових мереж країни він повинен бути не менше 1000 грн.

Споживчий кредит

Варіант, який пропонує взяти кредит готівкою під мінімальні відсотки. Тобто, видаються «живі» гроші на руки. Завжди можна порівняти умови і суму переплати по розстрочці і цифри, які виходять за споживчим кредитом. Плюс другого варіанту - він нецільовий. Клієнт не зобов'язаний вказувати, а потім і доводити, на що конкретно були витрачені гроші. Також є можливість вдатися до послуги рефінансування в разі, якщо з якихось причин умови по існуючий позиці не влаштують. Фактично займ продається іншої фінансової установи і з нею вже укладається новий офіційний договір.

Під який відсоток дають кредити в Україні та як знизити ставку?

Конкретних даних назвати не можна, так як кожна структура проводить фінансову політику на власний розсуд. Але можна вплинути на рівень процентної ставки. Спочатку треба зрозуміти не просто, в якому банку можна взяти кредит під маленький відсоток, але і чи є тут можливість самому знизити суму переплати.

Треба врахувати наступні аспекти:

 • немає ні довгострокових, ні короткострокових заборгованостей перед кредиторами;
 • є можливість виконати максимальні вимоги МФО;
 • для додаткових гарантій слід оформити страховку.

Але необхідно розуміти, що завжди існує мінімальний діапазон. Наприклад, якщо він встановлений на рівні 5%, то домогтися більш низької ставки не вийде. Доведеться шукати альтернативні варіанти.

Подача заяви на зниження ставки

Процедура банально проста. Але далеко не кожна фінансова компанія готова йти назустріч клієнту. Більш того, на офіційному рівні єдина форма навіть не затверджена. Тому юридично ні банк, ні МФО, ні тим більше приватна особа не зобов'язані шукати компроміс з потенційним клієнтом.

Треба заздалегідь дізнатися під який відсоток дають кредит, якщо він не влаштовує і є можливість вплинути на зниження, то надаються:

 • особисті дані;
 • інформація про менеджера компанії, яким подавалася заява;
 • причини, через які виникла необхідність переглянути розмір процентної ставки;
 • інформація про конкретному закладі, його адресу, куди було подано заяву;

Обов'язково слід користуватися офіційним діловим стилем, не допускати помилок і друкарських помилок. В протилежному випадку заява навіть не розглядатимуть. Загалом, взяти кредит готівкою під низький відсоток цілком реально, якщо дотримуватися згадані рекомендації. Не слід поспішати з вибором фінансової компанії. Банківський сектор сьогодні розвинений досить добре, конкуренція - неймовірна, тому у потенційного клієнта завжди є можливість вибору. Наша вітрина кредитних пропозицій «TURBOZAYM» доступна кожному і виявиться корисною, якщо ви вирішили взяти гроші в борг на оптимальних умовах.

Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію