кредит с плохой кредитной историей турбозайм

Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

За статистикою Нацбанку в 80% випадків рішення про видачу позики приймається на основі кредитної статистики позичальника. З негативною КІ і простроченням складніше отримати гроші в борг. Щоб вирішити цю проблему, досить взяти нову позику і сплатити ії без затримок. Ми розповімо, де видають кредити з поганою кредитною історією і простроченням в Україні, і як підвищити шанси на схвалення заяви при зверненні через наш сервіс підбору позик «ТУРБОЗАЙМ».

Як отримати кредит з поганою кредитною історією і простроченням?

Банки висувають жорсткі вимоги до клієнтів:

 • позитивна КІ;
 • високий рейтинг;
 • стабільний прибуток; наявність всіх документів.

Чим важче фінансова ситуація в країні, тим складніше отримати позику. Банки стають більш консервативними, і не хочуть працювати з ризикованими клієнтами. Національний Банк України посилює фінансову політику, і взяти кредит з великими простроченням стає неможливо. Але все перераховане вище практично не стосується МФО. Мікрофінансові організації видають позики при великому прострочені і низькому рейтингу. Якщо погасити кілька заборгованостей поспіль вчасно, то можна розраховувати на поліпшення власної статистики.

Чим загрожує погана кредитна історія?

Негативний рейтинг - автоматичне зниження ймовірності схвалення позики в будь-якому великому банку. Не можна отримати гроші в борг, навіть якщо є стабільне джерело доходу і зібрані всі документи. Для банку статистика перекриває всі плюси, які може запропонувати клієнт. Рейтинг може бути різним. Прострочення від 1 до 30 днів практично не впливають, від 30 до 60 днів - вважаються некритичними, але неприємними, а затримка більше 90 діб відразу переводить позичальника в червону зону. Найбільший вплив надає непогашена позика.

Навіть якщо у потенційного клієнта є стабільний високий дохід, весь пакет документів, він готовий надати майно в заставу або привести поручителя, банк все одно може відмовити без пояснення причин.


Банки не зобов'язані повідомляти про причини відмови. Потенційний позичальник може обійти кілька компаній, і постійно стикатися з негативним результатом звернення, але навіть не знати про те, що у нього є проблеми. БКІ зберігають інформацію протягом 10 років. Низка прострочень терміном на 90 днів 5 років тому може закрити доступ до позикових грошей зараз. Щоб це виправити, необхідно поліпшити рейтинг ― знайти фінансову організацію, яка зможе видати позику і вчасно його погасити.

Важливо! Дострокове погашення не рахується поліпшенням КІ. Потрібно оплачувати заборгованість в строк. Позика з простроченням навпаки - практично не зіпсує рейтинг. Якщо потім погасити заборгованість, компанія погодиться знову дати гроші. У довгостроковій перспективі наявність непогашеної заборгованості і затримки платежів можуть закрити доступ до іпотеки і автокредиту. Доведеться звертатися в десятки різних банків і погоджуватися на високі відсотки, щоб отримати велику позику. Рекомендується покращувати статистику, як тільки з'являється така можливість.

Умови видачі термінового кредиту

Умови, за якими можна отримати гроші в МФО навіть з великими простроченням, не відрізняються від стандартних. Основні вимоги:

 • вік від 18 років;
 • наявність громадянства України;
 • паспорт України;
 • ІПН;
 • наявність постійної реєстрації.

Якщо людина хоче отримати кредит без відмови на карту, йому можуть його видати навіть з простроченням. Необхідно відповідати двом умовам: карта оформлена на позичальника, і всі дані для того, щоб мікрофінансових організація могла списати гроші. Отримати гроші в борг готівкою складніше. Імовірність схвалення нижче, і клієнтові необхідно особисто доїхати до офісу і заповнити папери.

Важливо! Паспорт не повинен бути фізично пошкоджений. Якщо відклеїлась фотографія, пом'яті сторінки або десь намальовано ручкою, МФО з 90% ймовірністю не прийме його і відмовить в позику.

Як отримати онлайн-позику на картку терміново?

Позики готівкою працюють за такою схемою: клієнт приїжджає в офіс МФО, йому кажуть, що заповнювати, запитують особисті дані і доходи. Інформацію вносить в систему менеджер, позичальник в цей час тільки повідомляє особисті дані. Перед тим, як їхати в офіс, можна подати заявку на сайті. Якщо прийде смс, що попередньо позику схвалена, то можна їхати. Але це не справжня процедура. Попереднє схвалення не гарантує 100% схвалення.

Онлайн-заявка заповнюється самостійно. Коротка інструкція:

 1. Виберіть 3-5 МФО з найбільш вигідними умовами. Подавати заявку потрібно по черзі.
 2. Переходьте на сайт МФО в нашому списку. Вас відправить на сторінку конкретної пропозиції.
 3. За допомогою кредитного калькулятора виберіть термін і суму.
 4. Натисніть на кнопку "Оформити кредит". Відкриється вікно для заповнення.
 5. Введіть особисті дані і номер телефону.
 6. Підтвердіть номер телефону, вкажіть дохід (бажано в 4-5 разів перевищує необхідну суму).
 7. Вкажіть дані карти. Якщо все правильно - з вас спишуть 1-2 гривні для перевірки. Потім їх зарахують назад.
 8. Дочекайтеся схвалення.

Рішення приходить протягом 4-12 хвилин. Якщо з першим МФО не вдалося - ви можете йти в іншу організацію. Рішення приймається автоматично, тому можна пробувати подавати заявки кілька разів на день в різні МФО.

Плюси і мінуси позик з поганою КІ

Перед тим як шукати, де взяти кредит і в яку МФО звертатися, треба розуміти, що мікрофінанс може запропонувати.

У позик для клієнтів з негативною КІ є як плюси, так і мінуси. плюси:

 • поліпшення статистики позичальника;
 • спрощена процедура видачі позики;
 • середня ймовірність схвалення;
 • прийняття рішення протягом 15 хвилин.

На відміну від банків, мікрофінанс менше цікавить кредитна історія. Ймовірність отримання позики може знизитися, якщо вже є поточна заборгованість і доходи не дозволяють гасити дві позики відразу. В іншому - схвалення з ймовірністю 80-90% в залежності від інших факторів: прибутків, стабільності оплати, місця роботи.

Мінуси таких позик:

 • підвищена відсоткова ставка;
 • знижена ймовірність схвалення.

При зверненні в МФО мінуси не так помітні. Відсоткова ставка фіксована і буде зменшуватися з часом. Чим більше погашених позик - тим менше платити. Після першого погашення, МФО видає гроші на карту через особистий кабінет.


Як підвищити шанси на отримання позики?

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту простроченням і поганою кредитною історією, потрібно: подавати заявки відразу в кілька мікрофінансових компаній; надати якомога більше документів; дати кілька контактних телефонів близьких людей. Є ймовірність, що при подачі звернень в МФО може прийти відмову. На сайтах мікрофінансових установ пишуть, що середня кількість заявок перед отриманням грошей на карту - 3. Це означає, що потрібно звертатися як мінімум в три кредитні організації. Час на заповнення однієї заявки з урахуванням очікування відповіді - 15-20 хвилин. За годину гроші приходять на карту. Після 2-3 звернень і погашень без затримок, клієнт отримує позитивну статистику в БКІ, і може розраховувати на схвалення в банку.

Низький кредитний рейтинг - не вирок. В Україні можна отримати кредит з простроченням і поганий КІ в мікрофінансових компаніях, рейтинг яких ви можете в реальному часі відстежувати на нашому сайті підбору кредитних пропозицій «TURBOZAYM». Це дозволить закрити потребу в грошах і поліпшити історію позик.