Быстрый займ на карту онлайн турбозайм

Швидка позика на картку онлайн

Маючи певні проблеми з бюджетом люди намагаються взяти швидко займ онлайн або звернутися до банку для отримання готівки. В Україні є багато фінансових установ, які пропонують позики під заставу, з підключенням поручителів та на інших умовах. Якщо вірити статистиці, то більшості громадян України кредити не доступні по різним причинам. Це і погана кредитна історія, і проблеми з роботою і незакриті кредитні рахунки, тощо. У зв'язку з прискіпливою перевіркою документів у банківських організаціях та великим відсотком відмов, клієнтів все більше приваблює швидка позика онлайн, для якої не потрібні довідки про доходи та інші стандартні папірці, без яких у кредитному відділенні банку робити нічого. Розберемо, що таке бистро гроші, які умови отримання позики та як оформити заявку онлайн, не виходячи з дому.

Що таке швидкий кредит на картку онлайн?

Якщо раніше для оформлення будь-якої позички потрібно було звертатися у відділення банку або ломбард, то сьогодні вже існує багато організацій, які повністю перейшли на онлайн обслуговування. Швидкий кредит на карту – це те, що ви гарантовано отримаєте навіть при першому зверненні до мікрофінансової організації.

Чим відрізняється швидкий займ від звичайного цільового кредиту:

 1. Термін. Швидкі гроші мають бути повернені кредитору у встановлений термін, який у більшості компаній не перевищує 30 днів.
 2. Сума. Враховуючи перевірку документів онлайн без присутності позичальника, МФО не видає великі суми та встановлює ліміт до 15 000 гривень.
 3. Документи. Щоб отримати гроші, вам знадобиться паспорт громадянина та ідентифікаційний код.
 4. Спосіб обслуговування. Кредит швидко видається тільки у онлайн режимі з виконанням усіх операцій на сайті мікрофінансової компанії.
 5. Швидкість обслуговування. Середньостатистичний договір на отримання займу оформлюється протягом 15-20 хвилин.


Важко не погодитися, що швидкий кредит онлайн має багато переваг, які не тільки роблять його зручним, але й доступним для кожного. Вам не потрібно підлаштовуватися під режим роботи фінансових установ, що є великою перевагою. Іноді швидкі кредити на картку потрібні терміново і мікрофінансова організація саме для цього створена.

Де взяти гроші в борг?

Швидкий кредит на картку оформлюється дистанційно без особистого візиту у офіс МФО. Звісно, ви можете завітати до пункту обслуговування клієнтів у будь-якому місті в Україні, але це ніяк не впливає на схвалення чи відмову по вашій заявці. Перевірка кандидатів здійснюється однаково, як у онлайн, так і офлайн режимі. Набагато зручніше заповнити анкету на сайті та отримати швидко займ на карту, не виходячи з дому та не покидаючи основних справ. Щоб вам було зручніше шукати мікрофінансову організацію, скористайтесь сервісом підбору «ТУРБОЗАЙМ», який займається пошуком кредиторів та актуальних пропозицій на кредитному ринку.

Як ми перевіряємо МФО:

 • документи – організація повинна мати ліцензію від НБУ;
 • послуги – актуальність на фоні поточного економічного стану;
 • відсоткові ставки – конкурентні переваги;
 • відгуки – звертаємо увагу на постійних клієнтів та їх реальні відгуки;
 • загальний рейтинг на фоні інших МФО.

Таким чином, «ТУРБОЗАЙМ» робить усе, щоб ви обрали правильного кредитора та не натрапили на шахраїв. У нас вже є список перевірених МФО, з якими ми працюємо багато років, тому швидко позика буде оформлена за лічені хвилини.

Як оформити швидкі кредити на карту?

Для економії свого часу потрібно заздалегідь продумати, скільки грошей вам потрібно та за який час ви зможете їх стовідсотково повернути. Саме погашення боргу є ключовим моментом у формуванні кредитної історії, тому швидка позика повинна бути закрита у встановлений термін без затримок.

Якщо ви вже знаєте, яку суму будете брати у кредитора, тоді переходьте до виконання наступних кроків:

 1. На головній сторінці брокеру «ТУРБОЗАЙМ» шукайте кредитний калькулятор, у якому необхідно вказати суму та термін позики.
 2. Займ на картку буде оброблений за декілька хвилин, після чого ви отримаєте інформацію про усіх кредиторів, які готові з вам схвалити заявку.
 3. Перейдіть на сайт обраної МФО, після чого зареєструйте новий акаунт, вказавши свої данні (ПІБ, дата народження, мобільний номер телефону, електрону пошту, пароль).
 4. Прикріпіть банківську карту, на яку швидко займ онлайн буде переведений одразу після схвалення кредитором.
 5. Завантажте фотографії паспорту у хорошій якості (краще сканувати документи).
 6. Уважно прочитайте умови договору, звернувши увагу на основні показники (термін погашення, сума, додаткові послуги тощо).
 7. Отримайте швидкий займ на карту протягом декількох хвилин.

Як бачите, швидка позика онлайн на карту оформлюється досить легко та не потребує досвіду користування персональним комп’ютером. Більше того, швидка позика на карту може бути отримана також при подачі анкети зі смартфону, завдяки адаптації сайтів МФО під мобільні пристрої.

Як погасити швидкі кредити на онлайн?

Оформлюючи швидкі кредити на карточку, ви маєте змогу погасити борг, знаходячись вдома.

Які є способи погашення:

 • через особистий кабінет на веб-сайті МФО;
 • у мобільному додатку в розділі платежів;
 • електронними грошима (Qiwi, webmoney тощо);
 • готівкою у відділенні банку;
 • готівкою через термінал самообслуговування;
 • у офісі МФО (онлайн або готівкою).


У вихідні та святкові дні банки не працюють, а онлайн платежі можуть затримуватися. Маючи зобов'язання перед кредитором, необхідно заздалегідь продумати, як вчасно та без затримок повернути борг. Якщо ви взяли кредит на карту швидко та прострочили виплату хоча б на один день, МФО може оштрафувати позичальника на 10-20% від загальної суми. Для уникнення подібних ситуацій краще скористатися послугою пролонгації.

Швидкі кредити готівкою

У деяких випадках швидкий кредит онлайн на карту неможливо отримати по різним причинам. У когось не має доступу в Інтернет, а хтось звик підписувати документи власноруч. Якщо вам потрібні швидкі кредити готівкою, зверніться до офісу мікрофінансової організації та подайте заявку. Адреси МФО та режим їх роботи можна знайти на офіційних сайтах.

Процедура оформлення у офісі дещо відрізняється:

 1. Підходите до вільного оператора та заповнюєте анкету встановленого зразку.
 2. Вказуєте наступну інформацію: сума, термін, своє ПІБ, електрону пошту, номер мобільного телефону. Довідки про доходи та інші папірці не потрібні.
 3. Працівник перевірить вас по базі БКІ та поставить необхідні запитання.
 4. Якщо ваша заявка пройде перевірку позитивно, тоді вам дадуть кредитний договір, після чого швидкий кредит готівкою буде виданий на місці майже одразу.
 5. Вся процедура з оформлення не займе більше 30 хвилин.

Як би там не було, а кредит на картку швидко ліпше отримати у режимі онлайн, бо у офісів МФО є певний режим роботи, під який необхідно підлаштовуватись. Якщо ви прийшли до кредитора по місцю обслуговування клієнтів і передумали брати готівку, можна без проблем отримати швидко кредит на карту.

Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію