потребительский кредит турбозайм

Споживчий кредит в Україні

Коли потрібно зробити велику покупку, але не вистачає коштів, варто звернутися в банк або в компанії з видачі мікропозик (МФО) та взяти споживчий кредит. Це кошти, які дає фінансова установа не тільки на товари довгострокового користування (квартира, машина), але і на інші види покупок - продукти харчування, побутова техніка, телефони та інше. Розглянемо разом із сервісом підбору позик та кредитів «TURBOZAYM» всі тонкощі кредитування в галузі споживчих займів.

Який кредит вибрати?

Всі грошові позики поділяються на виробничі і споживчі. У разі, якщо кредит має на увазі отримання доходу в подальшому - це виробничий тип.

У той час як споживчий кредит можна розділити на три групи:

  1. Цільовий і нецільовий. Наприклад, ви можете оформити позику в магазині техніки, тоді кошти, які в користування клієнтові видає банк або МФО, перераховуються продавцю. Це цільовий кредит.Нецільова позика оформляється у банку без звітності, на що будуть витрачені кошти. За першою категорією відсоток буде нижче, особливо якщо у банку і магазина є партнерська домовленість.
  2. Із забезпеченням або без. У разі, якщо потрібен кредит на велику суму, банку необхідні гарантії, що гроші будуть повернуті позичальником. В такому випадку залишається застава у вигляді машини, квартири і т.д. Ви як і раніше будете користуватися заставними речами або нерухомістю, але без можливості продати або подарувати їх.
  3. По термінах. Бувають коротко-, середньо- і довгострокові кредити. Терміни короткострокових позик різні. Наприклад, у МФО це до 30 днів, а у банків - від одного до 3-х років. Період, на який оформляється кредит, сильно впливає на відсоток за договором. Споживчі кредити на тривалий термін вигідні тим, що по ним найнижчі ставки.

В якому банку можна взяти кредит?

Абсолютно в будь-якому ― тим не менше, краще уважно ознайомитися з його кредитною політикою. Для вибору порівняйте хоча б кілька фінустанов, також перевірте ліцензію. Бувають випадки, коли люди беруть позику у фальшивих банків і в результаті залишаються у величезних боргах. Це явище рідкісне, але краще перестрахуватися, тільки після цього можна оформити споживчий кредит.


Який кредит краще оформити?

Якщо гроші потрібні терміново і на невеликий термін, вигідніше звертатися в мікрофінансові організації. Банки дають істотно низьку ставку, але довго розглядають заявки і багатьом відмовляють. МФО - оформляє позику протягом півгодини. Великий відсоток, але при цьому терміново і без перевірок. Для нових клієнтів завжди діють акції, які дають мінімальний відсоток або він зовсім відсутній.

Споживчий кредит на карту і готівкою

Кредит готівкою в Україні доступний у вигляді позики на банківську картку, умови необхідно уточнювати в конкретній МФО або банку на гарячій лінії компанії. Сума позики становить от 3000 до 300 000 гривень. При позиці до 50 тисяч відомості про місце роботи не обов'язкові. Відповідно, якщо сума від 50 000 - необхідно офіційне працевлаштування зі стажем не менше 6 місяців і випискою про доходи за цей період. Період кредитування триває від 3 до 60 місяців. Реальна річна процентна ставка у кожного банку різна, з нею вас ознайомить консультант обраної організації.

Чи законна діяльність МФО на території України?

Так, так як вони підкоряються тим же нормам і законам, що й банки. Україна регулярно реформує споживчі кредити і законодавчу базу щодо мікрофінансових організацій. Люди за останні пару років стали брати споживчу позику не в банках, а в МФО. Терміни на позику у компаній по мікрофінансуванню складають до 1 місяця. Оформлення та схвалення кредиту відбувається дуже швидко. У минулому році вийшов закон «Про Споживче кредитування», в якому йдеться про те, що МФО не можуть брати стягнення за прострочення кредиту більше, ніж подвоєна сума тіла позики. Тобто, тепер можна не боятися, що відсотки «набіжать» і борг буде перевищувати початкову суму в 10-15 разів. Є багато перевірених мікрофінансових організацій. Наприклад, До зарплати і Вебзайм, та інші. У рейтингу за кількістю споживчих кредитів Київ є лідером у немісцевих, тому що ціни в столиці більше, ніж у багатьох містах, і часто люди не розраховують бюджет і потребують термінової фінансової допомоги.

Як вибрати кредит?

Важливо адекватно оцінити свої можливості. Потрібно розуміти, що доведеться повертати не тільки кредитну суму, але і відсотки за нею. Беріть займ в разі, якщо сума щомісячного платежу по ньому не буде перевищувати 30 % від вашої зарплатні за місяць. Враховуйте і майбутні великі витрати або зниження доходу (наприклад, догляд за новонародженою дитиною). Також, уточніть остаточну суму, яку потрібно виплатити. Крім відсотка, в неї ще входять додаткові виплати за страховку і за випуск кредитної карти. Також, перевірте договір на наявність витрат, яких позичальник не потребує. Туди можуть входити зайві виплати, страхові внески та інші пункти. Обов'язкові вони чи ні - треба запитати у консультанта.


Порівняйте умови по кредиту

Споживчий кредит в Україні може видати будь-який банк або МФО. Ці умови є на сайті компаній або в їхніх офісах. Проте, в кожній установі є свої нюанси, від яких залежить термін і сума кредиту. Всі вони повинні бути прописані в договорі у вигляді зведеної таблиці. Укладеним договір вважається тоді, коли банк і клієнт затвердили всі питання по ньому, скріпивши його підписами. Як показує практика, краще і швидше буде оформити споживчий займ в будь-якому МФО. У цих службах все проходить швидше і без зайвих перевірок. Зараз все мікрофінансові організації працюють під впливом тих же законів, що і банки.

Вся потрібна документація про підтвердження діяльності МФО зберігається в офісах і представлена ​​на сайтах у вільному доступі. Для нових клієнтів діє ряд акцій - це може бути нульова процентна ставка або ж мінімальна, тобто, вигідніше брати споживчу позику в МФО, ніж оформляти кредит в банку. Детальну інформацію та умови по кредитуванню ми оновлюємо на нашому сайті-агрегаторі «ТУРБОЗАЙМ», щоб ви завжди залишались в курсі новин фінансової галузі.