кредит или займ безработным турбозайм

Як можна взяти кредит або позику безробітним?

Різні причини можуть призвести до того, що людина втрачає роботу. Скорочення в компанії, форс-мажорні обставини, проблеми зі здоров'ям, конфлікти з керівництвом часто змушують приступати до пошуку нової вакансії. Звичайно далеко не факт, що вдасться протягом лічених тижнів відшукати роботу, а жити за щось треба. Ось і виникає питання - а де брати гроші? Наш сервіс для пошуку МФО «ТУРБОЗАЙМ» обов'язково вас зацікавить. Тут - велика кількість організацій, які надають кредит безробітним.

Онлайн кредити - найкраща альтернатива банкам

Звернутися в МФО все одно доведеться більшості людей. Через складну економічну ситуацію мало кому вдається відкладати хоча б 15-20% з зарплати. Звернувшись до центру зайнятості, не слід розраховувати на отримання хоча б середньостатистичного рівня виплат, виходячи з прожиткового мінімуму. Цих фінансів не буде вистачати навіть на існування. Більш того, на біржі праці регулярно пропонують вакансії, які, як правило, зовсім не приваблюють. Після кількох відмов виплати перестануть надходити на карту безробітного. Відповідно, краще приступати до вибору МФО якомога швидше, щоб не поспішати, прийняти осмислене рішення. Взяти кредит без роботи - реально і це головне, про що треба думати в складний період.

Зауважимо відразу, не слід вибирати класичний шлях. Звертатися до банків немає сенсу. Офіційно непрацевлаштованих особі вони не видадуть навіть суми в кілька тисяч гривень.

Такі фінансові установи висувають такі вимоги:

 • довідка, що підтверджує наявність постійного доходу;
 • можливість надати заставне майно;
 • залучення платоспроможного поручителя.


Але кредит не буде виданий навіть людині, який офіційно працює, отримує «білу» зарплату, але її розміру мало для того щоб покривати суму щомісячного платежу. Позики безробітним на карту активно видають мікрофінансові організації. На нашому кредитному порталі «Турбозайм» представлена ​​інформація тільки перевірених роками МФО. Фактично, такі структури є безальтернативним варіантом, якщо необхідно отримати швидко і просто фінанси. Функціонують ще і ломбарди, але вони видають кошти виключно при наданні заставного майна. Та й оцінна вартість наданих речей часто відверто засмучує.

Коротко про позику безробітним

МФО практикують більш лояльний підхід до клієнтів, ніж банки. Тут пропонуються оптимальні умови. Отримати позику в деяких мікрофінансових організаціях можна цілодобово, у вихідні та святкові дні. Процедура оформлення займає близько 15-20 хвилин.

Кредит без працевлаштування видається:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • інвалідам;
 • тимчасово непрацюючим громадянам працездатного віку.

Для студентів і пенсіонерів заявки часто розглядаються в автоматичному форматі. Менеджери набагато частіше зв'язуються по телефону з людьми працездатного віку. Що стосується інвалідів, тут багато чого залежить від групи, можливості надати якісь гарантії повернення коштів, ступеня тяжкості захворювання. Враховується і кількість грошей, які людина з патологіями змушена витрачати на медикаменти, лікувальні процедури.

Взяти кредит безробітному вдасться за кілька десятків хвилин. Тут немає будь-якої бюрократії, не треба збирати велику кількість довідок, відвідувати численні кабінети. Функціонують МФО в режимі 24/7.

Позика без офіційного працевлаштування видаються громадянам, які нададуть такі документи:

 • скан-копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного номера;
 • карта будь-якого банку.

Вказується актуальний номер мобільного телефону, за яким можна зв'язатися з клієнтом співробітникам організації. Кредити носять нецільовий характер. Якщо коротко, то клієнтові не доведеться надавати звіти про те, на що конкретно були витрачені фінанси, коли і в якій кількості.

Ще один плюс - кредити онлайн безробітним надаються з можливістю пролонгації. Тобто, якщо не вдається своєчасно погасити заборгованість, то можна її на деякий час її відстрочити. Безліч МФО фактично дарують таку послугу, тому що не передбачається навіть мінімальна пеня або якісь інші штрафні санкції. Деякі організації навіть запровадили пролонгацію як послугу, що активується в автоматичному режимі.

Як взяти кредит без роботи?

Завдяки нашому сервісу з пошуку МФО «ТУРБОЗАЙМ» будь-який громадянин може знайти найбільш підходящий варіант. Представлені тільки ті організації, що діють зараз, володіючи бездоганною репутацією.

Алгоритм отримання позики виглядає наступним чином:

 • відвідати сайт вподобаного МФО;
 • скористатися калькулятором, з метою розрахувати розмір платежу з відсотками;
 • заповнити заявку, вказавши правильно всі дані;
 • укласти в віддаленому режимі договір з організацією;
 • отримати гроші готівкою або на банківську карту.

Загалом, кредит без роботи отримати цілком реально. Кількість схвалених заявок в МФО вже давно перевищила позначку в 95%, що є досить високим показником, особливо якщо порівнювати з банками. Попередньо ознайомтеся з відгуками клієнтів про ту чи іншу організацію. Уважно необхідно читати договір. Єдиний недолік таких позик - безробітному точно не вдасться отримати велику суму грошей, не надавши серйозних гарантій у вигляді забезпечення або поручителя.