кредит на карту без отказа турбозайм

Де швидко взяти кредит на карту без відказу?

Фінансові труднощі – це те, що об'єднує майже усіх українців. Ніхто не може передбачити ситуацію, у якій декілька тисяч гривень можуть вплинути на долю людини або ситуацію в цілому. «Так у чому проблема?» - запитаєте ви, бо у кожному відділенні банку є послуга надання кредиту на будь-які цілі, причому для оформлення договору не завжди потрібні довідки про доходи. Основна проблема полягає у тому, що у багатьох наших співвітчизників не ідеальна кредитна історія, що унеможливлює кредитне обслуговування навіть на мізерні суми. Як же взяти кредит на карту без відказу без перевірки кредитної історії, коли гроші дійсно потрібні вже сьогодні?

Погана кредитна історія – це не вирок

У таких випадках на допомогу приходять мікрофінансові організації, котрі можуть схвалити кредит на карту без перевірок, причому вам не знадобляться довідки про доходи та хороша кредитна історія. Якщо для вас це щось фантастичне, рекомендуємо детальніше розглянути пропозиції від перевірених МФО на сайті «TURBOZAYM». Тут ви знайдете для себе найвигідніші умови по кредиту та без проблем оформите позику на необхідну суму протягом години. Щоб ви не потрапили до рук шахраїв, кожна компанія перевіряється нами особисто по багатьом пунктам.

В Україні існує база УБКІ, куди звертаються усі банки та фінансові структури напередодні видачі кредиту потенційному позичальнику. Взагалі кредити готівкою з поганою кредитною історією являються табу, якщо ви звертаєтесь до банку. Ніхто не захоче зв’язуватися з систематичним порушником кредитного договору, тому що компанія зацікавлена у поверненні своїх грошей у повному обсязі.  Але, при зверненні до МФО, вам не знадобиться бездоганна КІ, бо кредит на картку без відмови та перевірки являється для них звичайною ситуацією.

Що вам знадобиться для оформлення позики:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код (видає податкова служба);
 • діюча електронна пошта;
 • мобільний номер телефону;
 • карта будь-якого банку з плюсовым балансом.

Як бачите, це мінімальні вимоги до потенційного споживача, котрі може виконати майже кожен громадянин. Саме тому кредит на карту без перевірки кредитної історії такий доступний та розповсюджений.

Що варто знати про швидкі кредити?

Оформлюючи будь-який мікрокредит у МФО, ваш час буде вимірюватися у добовому еквіваленті. Справа у тому, що відсоткова ставка рахується не за рік, а за кожен день. Наприклад, якщо ви взяли позику у розмірі 5000 гривень під 1% в день, то через рік (365 днів) ви повинні повернути 365%. Підрахунки вас шокують – за рік обслуговування ви повинні віддати 18 250 гривень + 5000 гривень, які зайняли. Насправді, ніхто вам не дозволить віддавати таку суму протягом року, тому найбільший термін, як правило, не перевищує 30 днів.


Особливості мікрокредиту без перевірки кредитної історії:

 • оформлення без відказу цілодобово та без вихідних;
 • документи завантажуються користувачем онлайн;
 • розглядання анкети заявника протягом 10-15 хвилин;
 • переказ коштів на карту будь-якого банку України;
 • гнучкі умови та безліч додаткових пропозицій;
 • кредитування без відказу та зайвих турбот.

Як бачите, терміновий кредит на карту з поганою кредитною історією вам схвалять із 100% вірогідністю, враховуючи лояльне ставлення до кожної людини.

Хто є споживачем мікрокредитів?

Враховуючи те, що відсоткова ставка суттєво відрізняється від банківських пропозицій, кредит онлайн на карту без перевірки кредитної історії може бути використаний лише у екстреному випадку.

Наприклад, це може бути оплата:

 • лікування по факту погіршення стану здоров’я;
 • будь-якої покупки у магазині товарів та послуг;
 • ремонту автомобіля після дорожньо-транспортної пригоди;
 • навчання дитини у разі підвищення тарифів учбового закладу;
 • штрафу з коротким терміном пільгового періоду;
 • інших витрат, які потребують негайної оплати.

Не потрібно чекати зарплатню та відказувати собі у здійснені тієї чи іншої покупки. Просто зверніться до спеціалістів «TURBOZAYM» та підберіть найкращий для вас варіант кредитування.

Як подати заявку на швидкі гроші?

Не має значення, ви знаходитесь на відпочинку, у ресторані чи на роботі посеред дня, бо вам знадобиться лише інтернет та скани внутрішнього паспорту. На сторінці «TURBOZAYM» зверніть увагу на кредитний калькулятор, у якому потрібно ввести суму та термін, за який ви плануєте погасити позику.

Далі виконайте наступні дії:

 1. Оберіть один з запропонованих варіантів кредитування та перейдіть на сайт мікрофінансової організації.
 2. Зареєструйтесь, завантажте копії паспорту та ідентифікаційного коду, вкажіть свої персональні дані та підтвердіть аккаунт через електронну пошту.
 3. Прикріпіть банківську картку (viza, mastercard, та інші) і проведіть платіж (виконується у автоматичному режимі через мобільний телефон).
 4. Подайте анкету на позику з бажаними умовами і чекайте на рішення оператора.
 5. Коли вам схвалять кредит, очікуйте на грошовий переказ у власному кабінеті (можна відслідкувати статус переказу та залишок боргу).

Якщо вам не перевели кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії, тоді зверніться у службу підтримки клієнтів. Взагалі, подібні ситуації виникають не часто, тому ви можете бути спокійні за свої кошти.

Як погасити кредит онлайн?

Якщо вам здається, що повернути борг МФО складно, то ви помиляєтесь. Немає нічого простішого, аніж скористатися онлайн способами погашення позики.

Для цього у вас є декілька перевірених варіантів:

 • переказ з прикріпленої карти у особистому кабінеті МФО;
 • оформлення переказу у відділенні банку по реквізитам;
 • через термінали самообслуговування;
 • електронними грошима будь-якої системи;
 • готівкою у офісі МФО.

Звичайно, найліпший варіант – це онлайн переказ. Варто звернути увагу, що на вихідних гроші можуть не дійти до отримувача, тому вам не зарахують погашення до понеділка. Також це стосується святкових днів.

Як продовжити термін дії договору?

У житті усе йде не так, як ми плануємо, тому встановлені терміни погашення кредиту завжди відрізняються від реальних можливостей. Для таких випадків більшість МФО пропонують послугу пролонгації кредиту без нарахування пені. Звичайно, вам не призупинять дію договору, і відсотки будуть нараховуватись кожен день, але у вас з’явиться додатковий час на те, щоб знайти гроші та уникнути зниження кредитного рейтингу, що є дуже важливою оцінкою клієнта мікрофінансової організації.


Чому варто скористатись послугами «ТУРБОЗАЙМ»?

Клієнти нашого сервісу можуть оформити кредит на картку без перевірки кредитної історії безпечно та без типових труднощів. Ми не видаємо гроші, а лише допомагаємо шукати чесних кредиторів, щоб ви не зіштовхнулись із недобросовісними МФО. Наші спеціалісти проводять цілий список робіт, які дозволяють перевірити фінансову компанію від «А до Я». Таким чином, ми вас захищаємо від шахраїв та гарантуємо 100% угоду, згідно вимогам національного банку України. Якщо виникли додаткові питання, телефонуйте нам прямо зараз.