взять кредит на карту онлайн Турбозайм

Як взяти кредит на картку онлайн?

У більшості людей асоціація з кредитами не найкраща, бо усі знають, як важко взяти гроші у борг при зверненні до банківського відділення. Але, життєві ситуації іноді примушують нас шукати кошти будь-де, щоб вирішити проблемні ситуації, пов'язані з дефіцитом бюджету. Чи можна взяти гроші в кредит на карточку швидко та не їхати до банку? Яка вірогідність того, що мені відмовлять в обслуговуванні на фоні поганої кредитної історії? Як взяти кредит на картку онлайн, якщо в мене вже є незакритий договір у іншому банку? Ці питання хвилюють багатьох громадян України, які знаходяться у пошуках додаткового джерела фінансування. Розберемо, де краще оформити кредит онлайн, які для цього необхідні документи та хто може претендувати на позику, враховуючи нюанси по кредитній історії.

Де взяти гроші на карточку?

При виникненні ситуації, коли термінового необхідні кошти, можна звернутися до банку і спробувати оформити експрес кредит на картку онлайн. Наприклад, у ПриватБанку є послуга швидкого займу, яка дозволяє отримати гроші протягом 20 хвилин на рахунок, який вже відкритий. Простими словами, якщо у вас вже є відкритий рахунок, то проблем з оформленням не виникне.

Швидкий займ можуть оформити клієнти ПриватБанку на наступних умовах:

 • процентна ставка 77,32% річних;
 • термін від 10 до 20 місяців;
 • гроші зараховуються на картку онлайн;
 • довідка про доходи для суми понад 20 000 гривень;
 • встановлений максимальний ліміт по кредиту 25 000 грн.

Варто відзначити, що кредити онлайн на картку у даному випадку доступні не для всіх. Якщо вже є відкриті борги або у клієнта погана кредитна історія, про позику можна забути. Набагато простіше та швидше можна оформити кредит онлайн на будь-яку карту у мікрофінансовій організації.

Мікропозика у МФО

Сучасні мікрофінансові організації майже повністю перейшли на онлайн обслуговування клієнтів, що дає змогу забрати гроші без особистого візиту у фінансову установу. Це не тільки економить час, але й робить онлайн кредит на картку більш доступним. Наприклад, якщо у вас закінчилося пальне, а в кишені та на карті немає грошей, тоді вас врятує експрес займ. Достатньо всього 15-20 хвилин, і на ваш телефон прийде повідомлення про зарахування коштів.


Як взяти кредит онлайн на картку:

 1. Заходите на офіційну сторінку брокера «ТУРБОЗАЙМ» подаєте заявку на пошук МФО. Достатньо вказати суму і термін, після чого натиснути на кнопку «підібрати займ».
 2. Наші алгоритми швидко проаналізують данні та знайдуть більше 10 фінансових організацій, які запропонують гроші в кредит на карточку на вказану суму.
 3. Уважно подивіться на пропозиції МФО та виберіть найбільш підходящого для себе кредитора.
 4. Перейдіть на сайт МФО, зареєструйтесь, прикріпіть банківську картку. Щоб активувати рахунок, виповніть тестовий платіж на невелику суму (здійснюється автоматично).
 5. Подайте анкету і дочекайтесь на рішення мікрофінансовоії організації.
 6. Як тільки вам схвалять кредит на карту в Україні, уважно вивчіть умови договору.
 7. Якщо ви все зробили правильно та вказали вірні данні, на картку прийдуть кошти у встановленому розмірі.

Як бачите, оформити кредит онлайн дуже просто. Сервіс підбору займів «ТУРБОЗАЙМ» попіклувався про те, щоб ви не натрапили на недобросовісного кредитора і не лишилися своїх грошей. З багатьма МФО ми працюємо вже багато років і рекомендуємо їх послуги нашим клієнтам.

Хто може отримати кредит онлайн?

Якщо у банку є чітке уявлення з приводу того, кому можна видавати кредити, то для мікрофінансової організації це не грає важливої ролі. Клієнтами можуть стати безробітні люди, студенти вищих навчальних закладів, одинокі матері в декретній відпустці, пенсіонери, військовослужбовці, інваліди та інші «проблемні» категорії громадян. У деяких МФО є послуга довгострокового кредитування, що дає змогу взяти значну суму на задоволення тих чи інших потреб та віддати борг через декілька місяців.

Які переваги мікропозики онлайн?

Перед тим як взяти кредит на карту, необхідно оцінити якість роботи фінансової організації та звернути увагу на відгуки клієнтів. З цією метою мікрофінансова організація дає змогу новим клієнтам отримати кредит онлайн під мінімальний відсоток – 0,01%. Таким чином, ви не переплатите майже нічого і по достоїнству оціните усі переваги онлайн послуг.

Які переваги онлайн позики:

 1. Швидкість. Заповнення заявки, прикріплення картки, реєстрація, розглядання анкети кандидата, зарахування коштів – на все це може знадобитись від 5 до 20 хвилин. Звісно, первинне звернення завжди довге, бо кредитору необхідно перевірити клієнта та впевнитись, що він зможе не тільки взяти кредит онлайн на карту, але й вчасного його погасити.
 2. Мобільність. Ви на роботі, на відпочинку чи просто не хочете виходити з дому? Це не має ніякого значення, бо ваше місцезнаходження не важливе. Оформіть позику на сайті дистанційно.
 3. Якщо ви не можете знайти, де взяти кредит у вихідні дні, тоді МФО у цьому вам також допоможе. Кредитори обслуговують клієнтів цілодобово та без вихідних.
 4. Онлайн кредити на картку без поручителів та довідок про доходи.
 5. Схвалення тільки по паспорту та коду платника податків.

Стосовно довідки про доходи, то вона може знадобитись у випадку, якщо кандидат просить кредит на карту в Украине на велику суму. Зазвичай, до 5000 гривень ніхто не зверне увагу навіть на кредитну історію.

Які є недоліки у онлайн кредитів:

 1. Короткі терміни кредитного договору. У більшості випадків взяти кредит на карточку можна максимум на 30 днів.
 2. Висока відсоткова ставка. На відміну від банків, у мікрофінансових організаціях діє щоденна процентна ставка і складає у середньому 0,1 -1%.
 3. Отримання коштів тільки на картку. Якщо у клієнта немає відкритого рахунку у банку, потрібно витратити час на його оформлення або відновлення.
 4. Значні штрафи за прострочення. Кожен день прострочки може обійтись додатковим нарахуванням 1%, не враховуючи основну ставку.


Враховуючи вказані недоліки, перед тим як взяти кредит на картку необхідно подумати, чи зможете ви вчасно повернути борг. Недбале ставлення до обов'язків перед кредитором стане причиною погіршення кредитної історії. Також вашу справу можуть передати до суду щоб примусово стягнути кошти. Щоб не заробити погану репутацію на кредитному ринку України та не попасти до БКІ з негативним послужним списком, оформіть заздалегідь послугу пролонгації. Таким чином, ви отримаєте додатковий час для погашення.

Як взяти кредит, щоб не відмовили?

Так, нові кредити на карту у мікрофінансових компаніях доступні навіть інвалідам з першою групою, але, кредитор може відмовити вам у обслуговуванні по наступним причинам:

 • данні паспорту не співпадають з вказаною у анкеті інформацією;
 • представлений паспорт не належить заявнику;
 • кредитна історія має багато недоліків;
 • заявлена сума надто велика.

Уважно заповнюйте анкету на сайті «ТУРБОЗАЙМ», щоб не було помилок. Якщо працівники МФО запідозрять вас у шахрайстві, гроші вам не дадуть ніколи. Не намагайтесь оформити кредит на іншу людину, використовуючи її паспорт. Для уникнення подібних ситуацій, деякі компанії просять сфотографуватись на фоні документу.