кредит, не выходя из дома турбозайм

Де взяти кредит, не виходячи з дому?

Коли гроші потрібні терміново, і немає часу на прогулянки по банках, в нагоді стають мікрофінансові організації, які обслуговують клієнтів у дистанційному режимі. Весь процес отримання кредиту, не виходячи з дому, здійснюється через інтернет. Це швидко, зручно, але є свої плюси і мінуси, розберемо їх докладніше.

Чи можна взяти кредит в банку, не виходячи з дому?

Часто можна зустріти рекламні оголошення від банків про надання грошей в борг у режимі онлайн. Насправді, це не зовсім відповідає реальності. Дистанційно, тобто через інтернет, ви можете тільки подати заявку і дізнатися рішення. Але навіть у разі попереднього схвалення немає гарантії, що після розгляду повної анкети і документів дадуть позитивну відповідь. А їх потрібно заповнювати та надавати в офісі. До того ж, в відділення доведеться їхати не один раз, так як після розгляду і схвалення гроші видаються особисто клієнту при підписанні договору.

Де взяти позику, не виходячи з дому?

Це не зовсім класичне кредитування. Позики видаються мікрофінансовими організаціями. І дійсно, оформити договір і отримати гроші можна в режимі онлайн, не залишаючи навіть свого робочого місця або будинку. Але тут є свої нюанси.

Мінуси онлайн позик в МФО

Мікрофінансові компанії готові надавати гроші практично будь-кому, хто звернувся, при відповідності їх мінімальним вимогам. Однак умови тут особливі, і вони відрізняються від банківських:

 • процентні ставки варіюють від 1 до 3% в день, що в перерахунку на річні показники набагато більше ніж у банках;
 • суми дають невеликі, особливо при першому зверненні, максимальний ліміт часто обмежується 30000 гривнями;
 • терміни кредитування дуже короткі і складають від декількох днів до 1 місяця.

Але, кажучи про такі мінуси, варто відзначити, що переплата в МФО в будь-якому випадку буде менше за рахунок коротких термінів і невеликих сум.


Плюси онлайн позик МФО

В першу чергу, мікропозиак, не виходячи з дому ― це дуже зручно і швидко. Гроші тут може отримати практично будь-хто. Розглянемо переваги докладніше:

 1. Високий відсоток схвалень, який становить більше 90%.
 2. З документів потрібні лише паспорт та ІПН. Немає необхідності збирати довідки про доходи, надавати трудову книжку та інші папери.
 3. Віковий поріг розширено, порівняно з банками. Гроші в МФО дають з 18 років. Розглянуть і тих, кому за 75.
 4. На кредитну історію не звертають уваги. Навіть якщо в минулому були прострочення або судові стягнення, шанси є.
 5. Рівень доходів може бути мінімальним, їх не потрібно підтверджувати.
 6. Взяти гроші в борг на картку, не виходячи з дому, можна навіть при високій закредитованості в інших місцях.
 7. Весь процес при першому зверненні займає 30-60 хвилин, при повторному ― займ можна отримати за 5-15 хв.
 8. Процедура на сайтах МФО максимально спрощена і прискорена.

Багато організацій працюють в цілодобовому режимі. Тут можна терміново оформити кредит на картку, не виходячи з дому ― гроші перераховують в будь-який час доби. Крім того, в МФО часто проводять розіграші цінних призів ― можна виграти новий телефон, навушники, колонки і т.п.

Куди краще звернутися?

Уміння правильно вибрати МФО забезпечує найбільш вигідні умови, комфортне обслуговування і підвищить шанси на схвалення в спірних ситуаціях. Зробити це зручно на нашому сервісі з підбору позик «TURBOZAYM», де зібрано понад 30 перевірених фінансових підприємств України. На головній сторінці вкажіть суму і натисніть «Отримати гроші». У новій вкладці відкривається список МФО. Їх можна сортувати за своїм розсудом. Наприклад, шукати ФК, де не перевіряють КІ або видають позики в цілодобовому режимі. При виборі бажано подивитися умови і вимоги в запропонованих вам фірмах і порівняти їх.

На що треба звернути увагу:

 • ліміти для нових і постійних клієнтів;
 • терміни кредитування;
 • процентну ставку;
 • швидкість обробки заявки;
 • наявність акційних пропозицій;
 • відсоток схвалень (його часто вказують на головній сторінці сайту).

Щоб взяти швидкий кредит, не виходячи з дому, вказуйте спосіб отримання грошей «онлайн на картку».

Порядок оформлення позик в МФО

Все, що потрібно ― це комп'ютер або мобільний пристрій, стабільний інтернет-зв'язок, паспорт з ІПН, діючий телефонний номер і банківська картка, оформлена на ваше ім'я.

Інструкція до дій:

 1. Виберіть відповідну МФО на нашому сервісі «ТУРБОЗАЙМ».
 2. Щоб почати реєстрацію на сайті, необхідно вказати номер телефону.
 3. Для створення особистого кабінету запросять основні персональні дані ― ПІБ, вік, місто проживання.
 4. Після цього потрібно заповнити анкету більш детально і відправити її на перевірку, яка займе від 15 до 60 хвилин. Але зараз від довгих звірок МФО відмовляються, тому довго чекати не доведеться.
 5. Після підтвердження особи треба ідентифікувати банківську картку. Для цього з неї знімуть дрібну суму, а після введення коду (прийде на ваш телефон) її повернуть назад.
 6. Далі ви побачите повідомлення про схвалення або відмову. У разі успіху потрібно підтвердити підписання онлайн-договору спеціальним кодом, який надійде на ваш номер.
 7. Гроші будуть зараховані практично моментально.

У різних МФО інтерфейс і умови відрізняються, але порядок дій інтуїтивно зрозумілий і простий. Отримати позику, не виходячи з дому, не складе труднощів.

Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію