кредит лучше взять

Який кредит краще взяти: кращі пропозиції в Україні

На кредитному ринку можна зустріти сотні пропозицій з різною процентною ставкою, термінами та іншими умовами. У такій великій кількості варіантів заплутається навіть досвідчений позичальник. Сервіс «ТУРБОЗАЙМ» допоможе дізнатися, який кредит краще взяти, що не переплатити і не отримати штрафи за прострочення. На нашому сайті ви можете розрахувати відсотки, прочитати інструкції про те, як продовжити і погасити позику, а також отримаєте десятки пропозицій по кредитам в Україні.

Де знайти вигідні пропозиції на «TURBOZAYM»?

Ми підберемо кредит на оптимальних умовах. Для цього відкрийте головну сторінку сайту і слідуйте цій інструкції:

  • введіть суму або встановіть її за допомогою повзунка;
  • виберіть термін, на який потрібні гроші в борг;
  • натисніть на кнопку «Взяти гроші»;
  • із списку виберіть найбільш вигідну пропозицію і перейдіть за посиланням;
  • заповніть стандартну анкету (ПІБ, паспортні дані, ІПН та інше);
  • очікуйте рішення;
  • отримаєте гроші на карту.


Отримані в кредит кошти можна витратити на оплату ліків, навчання, купівлю техніки та будь-які інші особисті витрати. Повернути позику можна онлайн або в офісі в залежності від мікрофінансової організації.

На що звернути увагу при виборі кредиту?

Який кредит взяти залежить від кожного окремого випадку. Після того, як ви вводите необхідну суму і бачите список пропозицій, насамперед зверніть увагу на акції ― часто новим клієнтам мікрофінансові організації пропонують отримати позику під 0,01% на 30 днів. У тому випадку, якщо ви не знаєте, які МФО дають кошти по акції, в списку зверніть увагу на спеціальні позначки.

Якщо ви вже брали кредит і процентна ставка в 0,01% для вас неактивна, виберіть зі списку ту компанію, яка пропонує найменший відсоток, наприклад, 1,3% на добу. Так ви зможете заощадити при продовженні або закритті позики.

Далі подивіться на встановлені терміни, після закінчення яких кошти потрібно повернути або оформити продовження. Деякі МФО дають гроші до двох тижнів, а інші до 60 днів.
Заключний етап, який допоможе вирішити, який кредит взяти ― ознайомлення з відгуками. Вивчіть досвід тих, хто вже користувався послугами конкретної мікрофінансової організації. Якщо вони свідчать про те, що гроші довго надходять на карту, підтримка клієнтів некомпетентна або при укладенні договору була вказана завищена процентна ставка, то відмовтеся від оформлення позики в цій компанії і виберіть більш надійний варіант.

Де краще взяти велику суму?

Якщо клієнтові потрібно більше 20 000 гривень, тоді варто звернутися до банківської установи, де надійний позичальник може отримати таку суму.

Тут вам належить вибрати з трьох варіантів:

  • відомі банки;
  • установи, які недавно почали діяльність;
  • організації, де був досвід отримання грошей в борг у знайомих або колег.

Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Який кредит вигідніше ― розберемо більш детально.

Відомі банки

Отримання кредиту на велику суму в банках, які відомі і мають репутацію ― відмінний варіант. Тут ви не будете омануті і зможете отримати безліч цікавих пропозицій. Однак тим, хто має погану кредитну історію або проблеми з законом, така організація ймовірно відмовить.

Нещодавно відкриті установи

Часто організації, які недавно почали діяльність, видають гроші навіть проблемним позичальникам, щоб зібрати клієнтську базу. Тут також можна отримати безліч пропозицій, але їх надійність підтвердження не має. Ви будете в числі перших, хто побачить позитивні або ж негативні сторони співпраці з таким банком.

Зручне місце розташування відділень

Якщо вам радить надійна людина, який саме кредит краще взяти, то можете сміливо розглянути цю пропозицію. При оформленні не забудьте ретельно переглянути договір і уточніть умови, адже через рекомендації ви можете не помітити важливий момент, через що переплатите по процентній ставці.

Сервіс «TURBOZAYM» рекомендує вибирати, який кредит взяти, грунтуючись на особистих вимогах. Визначте точну суму, яка необхідна, термін і бажану відсоткову ставку, після чого скористайтеся нашим зручним електронним калькулятором і отримайте список з десятками пропозицій, де можете вибрати оптимальний варіант.

Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію