Aviracredit

Повторний

Кредит

2.50 %

ставка на кредит

75 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Ринок мікрокредитування стрімко розвивається. Постійно з'являються нові МФО, створюючи серйозну конкуренцію організаціям, функціонуючим вже кілька років. Позику «Avira Credit» - прекрасний варіант того, як можна швидко вийти на хороший рівень. З'явившись буквально кілька місяців тому, тут зуміли скласти реально хорошу конкуренцію іншим МФО.

Система працює практично повністю в автоматичному режимі. Всі операції виконуються максимально швидко, наприклад, вердикт по заявці приймається протягом двох хвилин. Звертатися можуть абсолютно всі, так як практично немає будь-яких заборон чи обмежень. Досвідчені співробітники компанії постійно працюють над тим, щоб на різних ресурсах в мережі інтернет з'являлися виключно позитивні відгуки «Авіра Кредит». Тут цінують думку кожного клієнта. Обов'язково враховуються побажання цільової аудиторії. Клієнтоорієнтованість - принцип, завдяки якому вдається впевнено рухатися в правильному напрямку.

Контакти компанії Aviracredit:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
04071, м. Київ, Подільський район, вул. Ярославська, 5/2В
(044) 498 68-98
info@aviracredit.com.ua
aviracredit.com.ua
ФК № 1313
43174156

Умови надання кредитів

Видаються гроші терміном від 7 до 30 діб, під процентну ставку 2,5% в день. Кожен може отримати від 2 000 до 5 000 гривень. Той, хто є постійним і добропорядним клієнтом, може розраховувати на поступове збільшення ліміту.

Вимоги мінімальні ― повноліття і паспорт громадянина України. Обов'язково запитується індивідуальний номер платника податків і актуальна банківська карта. Вона повинна належати тільки тому, хто збирається оформити позику.

Також для реєстрації, виконання деяких операцій і входу в «Авіра Кредит» особистий кабінет, адреси Вашої електронної пошти та номер мобільного телефону. Наприклад, приходить унікальний пароль, що дозволяє прийняти умови договору. При вході в свій аккаунт, треба вказати номер телефону і код, який на нього прийде, тому і важливо вводити в анкеті актуальні дані.

Достовірність інформації істотно підвищує шанс на схвалення анкети. Уже другорядне сервіс буде перевіряти кредитну історію. До речі, оформляють мікрокредити навіть особи із зіпсованою КІ.

Якщо клієнт вчасно погашає заборгованість, йому обов'язково схвалять заявку на наступний кредит. Більш того, підвищується максимальний ліміт. При оформленні позики підписується електронний договір. Доведеться ввести пароль, який прийде через СМС на телефон, вказаний при реєстрації.

Варіанти погашення

Коли наближається день, коли необхідно сплатити кредит, то нижче є способи, за допомогою яких здійснюються такі операції:

 • відділення будь-якого українського банку;
 • термінали самообслуговування;
 • виконавши в «Avira Credit» вхід в свій аккаунт;
 • інтернет банкінг.

Оптимальний варіант ― власний кабінет. Не доведеться вводити реквізити, адже вони вже збережені. Немає ніякої комісії, а гроші зараховуються на рахунок миттєво. Відразу після успішної транзакції змінюється статус позики.

Переваги сервісу

Щоб не виникало жодних сумнівів з приводу звернення, необхідно врахувати наступні аргументи:

 • займ онлайн оформляється протягом 15-20 хвилин;
 • мінімальний пакет документів;
 • для кожного клієнта ― індивідуальні умови;
 • лояльна процентна ставка;
 • видаються фінанси всім категоріям населення;
 • всі операції здійснюються в віддаленому режимі;
 • кілька методів погашення кредиту;
 • не треба пред'являти довідку про доходи.

Взяти кредит можна прямо зараз, так як сервіс функціонує без вихідних і перерв. На сайті ― зрозумілий інтерфейс і зручна навігація. Кожен відвідувач сервісу зможе оперативно і просто у всьому розібратися.

Адреса
04071, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 5/2В
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію