Займ та кредит з Cashpoint1

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.90 %

ставка на кредит

57 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Переважна більшість людей зазнають фінансових труднощів. Якщо потрібні гроші, то доводиться займати в борг або звертатися в фінансові структури. Банки дуже прискіпливі до потенційних клієнтів, вимагаючи численні документи. Потрібно відповідати ряду вимог. Є альтернативний варіант ―  взяти кредит «Cashpoint». Компанія є одним з лідерів в галузі мікрокредитування. Функціонує близько 400 відділень у всіх областях України. Вже не потрібно збирати великий пакет документів, відповідаючи цілій низці вимог.

Можна виділити чотири основні принципи функціонування компанії:

 1. Оперативність. Всі операції виконуються максимально швидко. Наприклад. Заявки розглядаються протягом п'яти хвилин, а грошові кошти надходять на карту миттєво після схвалення анкети.
 2. Клієнтоорієнтованість. Особистий кабінет «Cashpoint» максимально зрозумілий і зручний для навігації. Працює служба підтримки. Всі операції, пов'язані з подачею документів, заповненням анкети, нарахуванням і поверненням грошей продумані до дрібниць.
 3. Безпека. Повністю дотримується конфіденційність. Діяльність компанії контролюється Національним банком України.
 4. Лояльність. Особливо порадує сервіс нових клієнтів, для яких передбачені приємні привілеї. Завжди можна звернутися в службу підтримки, є можливість пролонгації позики.

Умови отримання позики

Кредит без відмови можуть оформити всі категорії населення. Неодноразово звертаються студенти, пенсіонери, офіційно не працевлаштовані. Для оформлення буде потрібно тільки український паспорт і ідентифікаційний номер. Чи не доведеться підтверджувати свою платоспроможність. Також не потрібно вказувати цільову спрямованість отриманих грошей.

Фінанси можна отримати готівкою або на банківську картку. Необхідно тільки мати український паспорт і ідентифікаційний номер. Звернувшись вперше, можна отримати позику онлайн на суму не більше 6 000 грн під 0,001% в день. Немає ніяких додаткових комісій. Попередньо створюється особистий кабінет «Кешпоінт. При наступних зверненнях процентна ставка складе 1,99%.

Особливості погашення

Для того щоб повернути компанії гроші, можна скористатися одним з декількох способів. Класичний варіант ― виконати вхід в свій кабінет. Можна побачити опцію МФО і в багатьох терміналах самообслуговування в розділі «Банківські операції». Реально погасити заборгованість через сервіс Приват24. Можна оплатити в касі будь-якого банку, що працює на території України. З такою метою необхідно пред'явити реквізити компанії і номер договору. Нарешті, функціонують відділення по всій країні . Досить прийти з договором і можна зробити оплату.

Переваги отримання позики:

 • процедура оформлення заявки, її розгляду і відправлення грошей триває не більше 20 хвилин;
 • компетентні фахівці завжди готові надати кваліфіковану допомогу;
 • є можливість погасити кредит онлайн достроково, що дозволить заощадити фінанси;
 • прозора діяльність компанії, немає ніяких прихованих комісій;
 • не потрібно надавати гарантійні зобов'язання по типу довідки про доходи або заставного майна;
 • передбачені кредитні канікули, завдяки чому в перші п'ять днів позики вилучається символічна плата в 1 гривню;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту.

Мікропозики «Кешпоінт» видаються на регулярній основі. Тут максимально лояльний підхід. Постійно фахівці покращують рівень сервісу, пропонуючи клієнтам цікаві і привабливі умови.

Адреса
E-mail
Телефон