CreditBox

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.90 %

ставка на кредит

57 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Ті, хто вже встиг оформити позику онлайн «CreditBox», не з чуток знають, що з даною компанією можна і потрібно мати справу. Йдеться про одного із нових гравців на фінансовому ринку України. Тут, проводячи грамотну політику в усіх напрямках, зуміли досягти неймовірного успіху. Постійно збільшується кількість клієнтів, зростає розмір чистого прибутку, відкриваються нові відділення в різних містах.

Компанія з'явилася на ринку в 2021 році. З цього часу активно прогресує. Функціонує і власний ресурс в мережі інтернет. Компанія проводить повністю легальну діяльність, що підтверджується наявністю відповідних ліцензій. Додатковим підтвердженням чесності є відгуки «CreditBox». Завжди цікаво ознайомитися з думкою тих, хто вже встиг оцінити позитивні і негативні сторони якоїсь компанії.

Контакти компанії CreditBox:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон
📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
04211, м.Київ, вул. Оболонська набережна, б.7, корпус 2
(044) 247 67-27
info@creditbox.in.ua
creditbox.in.ua
№ 2734
43240883

Тут вибрали три основних пріоритети ― сервіс, клієнт, розвиток. Робиться все для того, щоб покращувати взаємини з клієнтами. Головна мета ― надання грошей в борг на простих і зручних умовах. Постійно проводяться акції. Якщо виникли питання, то можна зв'язатися співробітником за номером +380442476727.

Принципи видачі позик

Кожен, хто звернувся, може взяти кредит на суму до 20 000 гривень, мінімум 1 тисяча. Ліміти набагато вище, ніж у інших подібних організацій, що і приваблює численних громадян. Надаються позики терміном від 12 до 60 місяців. Відсоткова ставка при першому зверненні -0,01%, далі - 1,9 % на місяць.

Не треба збирати великий пакет документів. Українського паспорта та ІПН ― цілком достатньо. Необхідність пред'являти довідку про доходи, а також надавати інші гарантії платоспроможності, залежить від бажаної суми кредиту. На сайті можна побачити спеціальний електронний калькулятор, за допомогою якого вдасться самостійно розрахувати конкретний відсоток, враховуючи суму і розмір позики.

Способи погашення

Можна виділити відразу кілька зручних варіантів повернення позичених грошей:

  • увійшовши в «Кредитбокс» особистий кабінет, де немає комісії, а гроші зараховуються миттєво;
  • за допомогою терміналів самообслуговування;
  • в представництвах організації;
  • у відділенні будь-якого банку.

У компанії можна скористатися послугою рефінансування. Суть її в тому, щоб погасити позику, взятий раніше в іншій фінансовій організації, за рахунок нового кредиту. Будуть запропоновані більш зручні умови. Рефінансування досить популярна послуга останнім часом, адже матеріальне становище багатьох громадян буквально змушує їх шукати гроші у всіх можливих джерелах.

Переваги пропозиції

Велика кількість МФО функціонують в Україні, але тут особливий випадок. Керівництво організації буквально поставило себе на місце клієнтів, що дозволило виділити основні вимоги потенційних позичальників.

Як наслідок, можна виділити ряд переваг:

  • самостійно визначити дату повернення боргу;
  • збільшення терміну виплати позики до 48 місяців, зводячи до мінімуму щомісячний платіж;
  • не треба ніякого заставного майна та довідки про доходи;
  • максимальна лояльність при розгляді заявок;
  • гарантія конфіденційності даних.

Численні відгуки теж є зайвим підтвердженням того, що в мікрофінансової організації вміють працювати з клієнтами, пропонуючи оптимальні і прозорі умови.

Адреса
04211, г.Киев, ул. Оболонская набережная, д.7, корпус 2
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію