Creditnice

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.62 %

ставка на кредит

48.6 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Якщо необхідно взяти кредит, «CreditNice» виявиться досить привабливим варіантом. Вона не займається безпосередньо видачею грошей в борг, будучи посередником між фінансовою структурою і позичальником. Сервіс функціонує на повністю безкоштовній основі. Проект обов'язково допоможе кожному, хто опинився в непростому фінансовому становищі. Основне завдання ― підібрати оптимальний варіант мікропозик.

На сьогоднішній день сервіс співпрацює з більш ніж сотнею МФО. Серед них безліч тих, які ведуть максимально лояльну діяльність. Наприклад, взяти кредит можуть навіть студенти і пенсіонери та особи із зіпсованою кредитною історією. Завдяки численним МФО на сервісі, відсоток схвалення за заявкою є максимально високим і наближається до 100%.

Контакти компанії Creditnice:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ


support@CreditNice.com.ua
creditnice.com.ua


Можна отримати промокод «КредітНайс». У такому випадку клієнт отримує додаткові привілеї. Також можна підписатися на розсилку, що дозволить бути в курсі останніх цікавих новин.

Умови отримання

Для того щоб отримати кредит без відмови, доведеться пройти невеликий шлях:

 • заповнення заявки, вказуючи бажану суму позики і термін, протягом якого вона буде внесена;
 • внесення до анкети контактних даних;
 • очікується рішення, що приймається системою автоматично.

Якщо заявка схвалена, то грошові кошти надходять на рахунок миттєво. Такий варіант оформлення кредиту позбавляє від необхідності стояти в черзі, чекаючи довгий час вердикту за запитом. Фінанси можуть бути видані через Приват24, Ощадбанк, грошовий переказ. Передбачена можливість отримання грошей готівкою. Компанія функціонує цілодобово і без вихідних.

Для новачків передбачений приємний бонус у вигляді 0% ставки. Тобто, скільки взяв ― стільки й віддав. Видається позика онлайн «CreditNice» на суму від 1 000 до 50 000 грн. Терміном від 12 до 60 місяців. Для отримання грошей в борг необхідно мати український паспорт і ідентифікаційний номер. Якщо кредит оформляє пенсіонер - пенсійне посвідчення. Позики видаються тим, хто досяг віку в 21 рік.

Варіанти погашення

Зрозуміло, що кожна фінансова компанія самостійно визначає способи повернення грошей позичальником. Але, все думають про те, щоб клієнт погасив заборгованість швидко і просто. У нього не повинно виникати проблем з такими операціями.

Найбільш популярні методи погашення кредиту:

 • увійти в особистий кабінет, сплативши банківською картою;
 • використовуючи інтернет-банкінг;
 • за допомогою платіжних терміналів;
 • переказ готівки через банківську касу.

Як правило, платіж здійснюється моментально. Винятком є ​​переклад через касу банку, який може зайняти до трьох днів. Про виконані операції кредитор повідомляє клієнта СМС-повідомленнями. Більшість МФО на сьогоднішній день пропонують пролонгацію позики.

Переваги сервісу:

 • мінімальна кількість документів ― найчастіше потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код;
 • рішення по заявці приймається протягом лічених хвилин;
 • немає необхідності відправлятися в офіс ― всі операції виконуються в віддаленому режимі;
 • можливість контролювати стан за своїми позиками в особистому кабінеті;
 • переважна більшість МФО пропонують пролонгацію кредиту, дозволяючи зберегти хорошу кредитну історію.

Позитивні відгуки «Найс Кредит» створюють додаткову мотивацію для того, щоб звернутися в компанію та оформити позику. Посередник виявиться відмінним помічником для того, хто бажає отримати гроші в борг на вигідних умовах. Тут все продумано до дрібниць. Тепер немає необхідності самостійно займатися пошуком оптимальної компанії, що надає позику.

Адреса
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію