CreditUp

Повторний

Кредит

1.90 %

ставка на кредит

57 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Ринок мікрокредитування в останні кілька років помітно прогресує. Мільйони позик оформляються щороку. У банках навіть близько не фігурує така велика кількість угод між позичальниками і кредиторами. МФО, хоч і є фінансовою структурою, але проводить трохи іншу політику. В першу чергу ― тут не такі жорсткі вимоги до потенційного клієнта, як у випадку з банками.
Тим, кого цікавлять мікрокредити, «CreditUp» обов'язково допоможе. Класична МФО, де за основу взято принципи доступності та оперативності. На відміну від банків, тут всі операції виконуються протягом приблизно 15-20 хвилин. Відсутня паперова тяганина, немає численних вимог до ймовірного клієнта. Люди відверто втомлюються від бюрократії, у них немає часу на збір великої кількості документів. Вони не можуть відповідати цілій низці вимог, висунутих банками. Логічно, що МФО стають все більш популярними серед населення.

Контакти компанії CreditUp:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон
📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
м. Київ, вул.Героїв Севастополя, 48
(080) 060 35-61
office@creditup.com.ua
creditup.com.ua
ИК №148, №16103225
39952398

Вимоги до позичальників і умови

Оформити позику онлайн «TURBOZAYM» може будь-який громадянин України, який має паспорт і ідентифікаційний номер. Треба мати активну банківську картку. Не потрібно пред'являти гарантії платоспроможності, зокрема показувати довідку про доходи, не треба залучати поручителя або шукати заставне майно.

Анкета заповнюється в віддаленому режимі. Немає необхідності навіть на кілька хвилин відвідувати представництво організації. Головне ― мати пристрій з доступом в мережу інтернет. Вердикт по заявці приймається автоматично протягом буквально 10-15 секунд. Якщо він позитивний, на зазначену картку надходять кошти. Взяти кредит можна в будь-який час доби. Також реально отримати гроші у вихідні та святкові дні.

Пропонуються позики на суму від 3 500 до 10 000 гривень під 1,9% на добу. Можна оформити гроші в борг на термін до 30 днів. Промокод «Кредит Ап» гарантує більш лояльні умови. Позика є нецільовою, а тому фінанси можна витрачати на що завгодно.

Принципи погашення

Є кілька варіантів оплати позики. Всі вони є доступними кожному клієнту. Немає необхідності відправлятися в представництво організації.

Три зручних методу погашення заборгованості:

  • увійшовши в «CreditUp» особистий кабінет, сплативши банківською картою в розділі «Поточний кредит»;
  • на касі будь-якого банку, вказавши реквізити організації ТОВ «ВЕЛЛФІН» код ЄДРПО 39952398;
  • скориставшись платіжним терміналом в категорії «Банківські операції».

Є можливість часткового погашення заборгованості. Можна також скористатися функцією пролонгації. Необхідно тільки оплатити відсотки, нараховані за поточний період. Пропонується і можливість реструктуризації. Якщо виникла в цьому необхідність, то треба зв'язатися зі співробітником контакт-центру. Він уважно вислухає і запропонує оптимальний варіант вирішення проблеми.

Чому варто взяти кредит онлайн на «ТУРБОЗАЙМ»?

Звернення до організації асоціюється з численними перевагами. Слід виділити основні з них:

  • є можливість скористатися пролонгацією;
  • пропонуються максимально зрозумілі і прозорі умови;
  • всі операції виконуються в віддаленому форматі;
  • повністю гарантується конфіденційність;
  • з кожним наступним зверненням, потенційна сума позики збільшується.

У нинішній час цілком реально отримати кредит без відмови. Причому, не доведеться пред'являти гарантії платоспроможності. Досить звернутися в мікрофінансову організацію, ознайомитися з актуальними умовами і виконати кілька простих дій.

Адреса
г.Киев, ул.Героев Севастополя, 48
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію