Є Гроші

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.90 %

ставка на кредит

57 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

У нинішній час без проблем можна оформити позику онлайн «Є гроші». Фінансова компанія внесена до державного реєстру тільки 17.09.2019 року, отримавши реєстраційний номер 13103998. На сьогоднішній день МФО повністю відповідає всім нормам і вимогам чинного законодавства. Її робота повністю контролюється Національним банком України.

Відгуки «E Groshi» свідчать про те, що тут дотримуються принципи зручності та безпеки. Приймаються рішення, що дозволяють видавати гроші в борг на привабливих для клієнта умовах. Поступово поліпшується система захисту персональної інформації, підвищується рівень сервісу, звівши до мінімуму помилки, пов'язані з людським фактором. Наприклад, рішення за заявками завжди приймається в автоматичному режимі, використовуючи спеціальний алгоритм аналізу інформації. Сервіс не передбачає наявності якихось прихованих платежів або комісій. На сайті функціонує електронний калькулятор, що дозволяє самостійно дізнатися точну суму до погашення разом з відсотками, з огляду на конкретний розмір і термін позики.

Контакти компанії Є Гроші:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
(080) 030 03-30
info@e-groshi.com
e-groshi.com
№ 13103998 ФК №  1247
43067861

Умови видачі

Кожен може взяти кредит без відмови на «ТУРБОЗАЙМ». Ймовірність отримати позитивне рішення ― висока.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 • підбір оптимальної програми кредитування;
 • визначення розміру і періоду позики;
 • верифікація банківської карти;
 • створюється особистий кабінет;
 • підписується електронний договір, шляхом введення коду, який прийде по СМС.

Видаються позики всім громадянам України, які досягли повнолітнього віку. Обов'язково треба мати джерело доходу (може бути не офіційний). З документів пред'являється тільки український паспорт та індивідуальний номер платника податків. Обов'язково треба вказати актуальну адресу електронної пошти. Вона необхідна для зворотного зв'язку з клієнтом і відновлення пароля (якщо клієнт його забуде).

Перша позика надається на термін до 30 днів під 0,01% на добу. Можна отримати до 4 000 гривень. Далі ― процентна ставка коливається в межах від 1,5% до 2%. З кожною успішно погашеною позикою, збільшується максимальний ліміт для клієнта.

Способи оплати кредиту

Погасити кредит онлайн «Є гроші» досить просто. Необхідно вибрати один з наступних варіантів:

 • увійшовши в власний аккаунт з карти будь-якого банку;
 • термінали самообслуговування Сіті 24 і Ibox;
 • інтернет-банкінг, наприклад ― Приват24;
 • на касі будь-якого банківського відділення.

Крім того, є власна платіжна система «Погашай». Увійшовши на сайт, необхідно відкрити «Особистий кабінет». Вказується номер договору, після чого ― «Перевірка заборгованості». Вводиться номер телефону, прив'язаний до аккаунту і сума, яку необхідно внести. На екрані висвічується ПІБ позичальника.

Залишається тільки погодитися з умовами погашення, натиснувши клавішу «Оплатити». Тепер клієнт перенаправляється на сторінку платіжної системи. Треба ввести номер картки, CVV-код і термін її дії.

Мікропозики «E Groshi»: переваги

Мікрофінансових організація надає клієнтам кредити на вигідних умовах. Тут прекрасно розуміють, що бажає отримати цільова аудиторія. Головне ― правильно вказувати дані.

Тоді слід розраховувати на наступні плюси:

 • щоб взяти кредит на  «TURBOZAYM», треба тільки паспорт;
 • оформити позику можна в будь-який час доби;
 • всі анкети розглядаються в автоматичному режимі;
 • видаються гроші приватним та юридичним особам;
 • оформити позику можуть навіть ті, у кого погана кредитна історія.

Якщо порівнювати пропозицію від МФО з тими умовами, які є стандартними для банків, то перевага на користь мікрофінансових організацій більш ніж помітне.

Адреса
г. Днепр, ул. Набережная Победы, 10
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію