ForzaCredit

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.85 %

ставка на кредит

55.5 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Незважаючи на те, що мікрокредити «ФорзаКредіт» видаються недавно, компанія вже придбала хорошу репутацію. Клієнти відзначають високу ймовірність схвалення ―  99%. Тут максимально лояльно ставляться до потенційних позичальників, видаючи гроші всім категоріям населення. Є можливість оформити позику безробітним і тим, у кого зіпсована кредитна історія. Сервіс функціонує в режимі 24/7. Відгуки «ForzaCredit» дозволять проаналізувати думку клієнтів і прийняти рішення ― звертатися в компанію або шукати альтернативний варіант.

Контакти компанії ForzaCredit:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон
📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
м. Київ, вул. В. Хвойки, д.15/15
(080) 030 07-70
help@forzacredit.com.ua
forzacredit.com.ua
ФК № В0000198  № 559
41762679

Умови оформлення позики

Процедура отримання грошей є стандартною: все досить просто і швидко. Видаються кредити в розмірі від 1 000 до 4 000 грн. При першому зверненні діє пільгова ставка ― 0,01% на добу, далі - 2%. Гроші в борг надаються на термін від 5 до 30 днів. Оформити позику може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Якщо заявка схвалена, то гроші надходять на зазначену банківську картку миттєво.

Щоб взяти кредит «ForzaCredit» потрібен український паспорт, мобільний телефон (обов'язково з камерою), електронна пошта. Для подачі заявки треба виконати кілька простих дій:

 • визначитися з сумою і терміном позики;
 • пройти верифікацію банківської картки і особистих документів;
 • відправити заявку і дочекатися відповіді.

У разі, коли отримано позитивний вердикт, протягом лічених хвилин гроші виявляться на зазначеній картці. Немає якихось додаткових требованія до позичальника. Відсутні приховані нарахування та комісії. Компанія працює максимально прозоро.

Погашення кредиту

В організації передбачили не тільки оперативну видачу грошей, а й зручність при поверненні позики. Є кілька способів:

 • здійснивши вхід в свій кабінет;
 • в касі будь-якого банку, який функціонує в Україні;
 • використовуючи термінали самообслуговування iBox, City24, 2Clieck, EasyPay.

Погасити заборгованість дозволяється родичу або другу. Якщо виникли тимчасові фінансові труднощі, то можна скористатися пролонгацією. Необхідно тільки оплатити нараховані відсотки і вибрати бажаний термін відстрочки. Продовження контракту є для постійних клієнтів і новачків. З такою метою потрібно звернутися до оператора в режимі онлайн.

Переваги оформлення позики

В даному сегменті серйозна конкуренція. Десятки МФО пропонують гроші в борг, а тому складно зупинитися на якомусь конкретному варіанті.

Позику онлайн «ФорзаКредіт» необхідно взяти з-за таких аргументів:

 • всі процедури, починаючи від створення особистого кабінету і закінчуючи отриманням грошей, виконуються в віддаленому режимі;
 • для оформлення позики не обов'язково офіційно працювати і володіти бездоганною кредитною історією;
 • проводиться політика конфіденційності;
 • мінімальний відсоток відмови за заявками;
 • регулярно проводяться різні акції;
 • не треба надавати гарантії платоспроможності;
 • кілька варіантів погашення заборгованості.

Організація з'явилася зовсім недавно. Тут зацікавлені в нових клієнтів. Приймаються рішення, завдяки яким пропозиції МФО виявляються вигіднішими, ніж у конкурентів. Кредит без відмови надається в будь-який час доби. Такий варіант більш вигідний, ніж звернення до банку. Вже велика кількість клієнтів зуміли оцінити численні переваги звернення до МФО. Організації максимально лояльні до позичальників. Постійно приймаються рішення, спрямовані на поліпшення умов. З упевненістю можна стверджувати, що звернення в компанію виявиться правильним рішенням.

Адреса
г. Киев, ул. В. Хвойки, д.15/15
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію