GCredit

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.60 %

ставка на кредит

48 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Проект, який виступає в якості посередника на ринку фінансових послуг «GCredit», позику онлайн дозволить отримати практично кожному. Є частиною української великої компанії «Фінмаркет». Функціонує сервіс з 2020 року. Придбана підписка дозволить ознайомитися з численними пропозиціями від МФО, які працюють на території України. Анкета клієнта відправляється найбільш підходящим фінансовим установам.

Сервіс не займається прямою видачею грошей в борг. Тут не можуть давати ніяких офіційних гарантій. Але обов'язково вдасться підібрати кредит онлайн, який влаштує за всіма критеріями. Після укладання угоди можна підписатися на розсилку, отримуючи по електронній пошті інформацію про актуальні новини.

Контакти компанії GCredit:

🏢  Адреса головного офіса ☎️ Телефон 📩  e-mail 🌐  Сайт 📋 Ліцензія 📝 Код ЄДРПОУ
04071, м.Київ, Подільський район, вул. Ярославська, 5/2В (044) 300 28-14 support@gcredit.co.ua gcredit.co.ua   2602717101

Платформа призначена для пошуку кредитних програм від МФО. Вартість послуг ― 171 гривня за сім днів. Сервіс гарантує до 97% позитивних рішень за заявками. Є можливість оформити позику під мізерні 0,01%. Після отримання підписки платформа самостійно визначає кредитний рейтинг конкретної людини. Щотижня він буде оновлюватися.

Функціонує служба підтримки з 09.00 до 19.00. Є форма зворотного зв'язку, електронна пошта, мобільні номери телефонів. У процесі реєстрації клієнт дає згоду на обробку персональних даних, підписується «Договір публічної оферти».

Умови отримання грошей

Взяти кредит можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Необхідно мати український паспорт і актуальний номер телефону або електронну пошту. Деякі МФО вимагають і другий документ, що підтверджує особу. Це може бути закордонний паспорт, ідентифікаційний номер, військовий квиток, пенсійне посвідчення і так далі.

Спочатку необхідно пройти реєстрацію на сайті-посереднику. Потім створюється особистий кабінет, в результаті чого автоматично списуються фінанси за підписку. Після підписання договору підписку можна відразу скасувати. Якщо цього не зробити, то вона через сім днів автоматично буде продовжена, а кошти спишуться з рахунку.

Як погасити позику?

Після того як був оформлений кредит, умови конкретної МФО дозволять ознайомитися з варіантами повернення коштів. Гроші відправляються на реквізити фінансової компанії, що надають їх в якості позики. Можна погасити заборгованість через власний аккаунт, платіжний термінал або банківським переказом. Як правило, транзакція здійснюється миттєво. Якщо своєчасно не внести платіж, то кредитор на законних підставах може накласти штрафні санкції. У договорі обов'язково вказується інформація про розмір пені.

Переваги сервісу

Оформляють мікропозики в «GCredit» з багатьох причин, серед яких:

  • вся процедура проходить у віддаленому режимі ― зовсім не обов'язково виходити з дому;
  • відгуки про «GCredit» дозволяють краще ознайомитися з платформою;
  • функціонує служба підтримки ― співробітники готові скоординувати з усіх питань;
  • згідно з даними від посередника видаються кредити без відмови з ймовірністю схвалення заявки близько 98%;
  • перша позика надається під ставку в 0,01%;
  • для отримання грошей необхідний мінімальний пакет документів;
  • велика кількість мікрофінансових організацій надають можливість пролонгації;
  • особистий кабінет дозволить повністю контролювати свої рахунки, бачити суми переплат і не тільки;
  • отриманий промокод дозволяє розраховувати на більш лояльні умови.

Мова йде не про стандартну мікрофінансову організацію ― сервіс надає більш широкі можливості. Платформа допоможе підібрати кращий з декількох десятків варіант.

Адреса
г. Киев, Минское шоссе, д. 10 А
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію