Grivni

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.60 %

ставка на кредит

48 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Є вже багато тих, хто встиг оцінити займ «Grivni». Сервіс видачі кредитів надає гроші після того, як клієнт заповнює просту форму, вказавши необхідні дані. Платформа працює недавно, але вже є однією з провідних на території України. Вже оформлено понад 600 000 позик на загальну суму близько 120 мільйонів гривень.

Сервіс є частиною великої фінансової компанії «Креді», що співпрацює виключно з надійними і ліцензованими мікрофінансовими українськими організаціями. Компанія гарантує оптимальну пропозицію кожного клієнта, враховуючи всі його переваги.

Контакти компанії Grivni:

🏢  Адреса головного офіса ☎️ Телефон 📩  e-mail 🌐  Сайт 📋 Ліцензія 📝 Код ЄДРПОУ
вул. Володимирська 101, корпус 1, 3 поверх, м. Київ, 01033   info@grivni.com.ua grivni.com.ua    

Умови отримання позики

Взяти кредит «Гривні» може громадянин України, якому виповнилося 18 років. Надаються позики розміром до 15 000 грн. З метою отримання необхідно вказати бажану суму і ознайомитися з діючими пропозиціями компанії. Розглядаються заявки від осіб з поганою кредитною історією. На даний момент про позитивне рішення почули понад 92% наших громадян. Найчастіше МФО вимагають тільки український паспорт та ідентифікаційний код. Також обов'язково треба бути клієнтом одного з банків, що функціонують на території України. Саме на картку установи-емітента і будуть перераховані кошти. Карта обов'язково повинна бути випущена на ім'я того, хто бажає оформити позику.

Процес оформлення кредит є максимально простим. Спочатку відвідується офіційний сайт компанії, заповнюється заявка. Тепер відкривається перелік актуальних пропозицій від мікрофінансових організацій. Вибрати можна відразу кілька варіантів, взявши до уваги інструкцію сервісу. Онлайн займ «Grivni» можна оформити в будь-якій точці країни. Головна умова ― вихід в мережу інтернет. Дана платформа є посередником. Тут не займаються саме видачею кредитів, а просто дозволяють клієнту знайти найбільш гідну пропозицію від кредитора.

Є деякі секрети, що допоможуть суттєво підвищити свої шанси на схвалення заявки. Найбільш привабливими клієнтами є офіційно працюючі особи. Надання довідки про доходи помітно збільшить ймовірність позитивного результату за заявкою. Стабільне фінансове становище зіграє тільки «на руку» потенційному позичальникові. Позитивним аспектом виявиться навіть мінімальний трудовий стаж. Ще один вагомий аргумент ― бездоганна кредитна історія.

Варіанти погашення

Посередник є одним з найбільш успішних у фінансовому секторі. Тут скрізь і у всьому практикують масштабний підхід. Є кілька методів внесення коштів:

 • каса в відділенні банку;
 • представництво конкретного кредитора;
 • особистий кабінет сервісу;
 • платіжний термінал.

Переваги компанії

Основні плюси будь-якої мікрофінансової організації ― оперативність і простота оформлення. МФО дуже рідко відмовляють у видачі грошей в борг. Сервіс приймає заявки від офіційно працюючих і тих, хто є безробітним. Сюди звертаються студенти, пенсіонери, військовослужбовці.

Кредит онлайн через цю платформу володіє і рядом інших переваг:

 • не обов'язково мати постійну адресу реєстрації;
 • влаштує навіть мінімальний трудовий стаж;
 • всі операції виконуються в віддаленому режимі;
 • є кілька варіантів погашення позики;
 • оформити позику можуть особи з поганою кредитною історією;
 • можна отримати кредит навіть з погашеною судимістю;
 • часто грошові кошти видаються при наявності двох документів ― паспорта та ідентифікаційного коду;

Можна взяти кредит «Гривні» на оптимальних умовах. До кожного клієнта здійснюється індивідуальний підхід. Витративши мінімум часу, клієнт знайде кращу пропозицію на ринку.

Адреса
улица Владимирская 101, корпус 1, 3-й этаж, г. Киев, 01033
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію