Idea Bank

Повторний

Кредит

0.00 %

ставка на кредит

0 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Протягом останніх 10-15 років банки активно видають кредитні картки. Як тільки вони почали з'являтися, громадяни з недовірою ставилися до подібного продукту. Складно було повірити, що протягом деякого часу користування, які не будуть нараховуватися відсотки. Так званий, грейс-період є і зараз звичайною практикою. Якщо клієнт вчасно повністю виплатить борг, то він не переплачує жодної гривні. Зрозуміло, що подібні умови буквально притягують.

Можна взяти кредит «Ідея банк». Це українська фінансова компанія, заснована ще в далекому 1989 році. Перша назва «Прікарпатьелесбанк». Компанія неодноразово отримувала престижні нагороди. Наприклад, в 2019 році оголошена переможцем FinAwar в категорії «Вигідна пропозиція». Дійсно, надаються кредити на лояльних умовах. З 2019 року така пропозиція привернуло увагу кількох десятків тисяч українців.

Контакти компанії Idea Bank:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт
📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
79008, м. Львів, вул. Валова, 11
800502030
info@ideabank.ua
ideabank.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 96
19390819
Компанія є частиною великої банківської мережі «Атмосфера», що має понад тисячу банкоматів по всій країні. При знятті фінансів комісія відсутня. Можна отримати готівку в банкоматі будь-якого іншого банку.

Умови отримання карти

Відгуки «IdeaBank» дозволять скласти власну думку. Клієнтами виділяється кілька основних аспектів. Банківська картка оформлюється безкоштовно. При позиці до 30 000 гривень не потрібно підтверджувати свою платоспроможність. Видається кредитка особам у віці від 23 до 65 років. Потрібен мінімальний пакет документів, що обмежується українським паспортом та ІПН.

Немає ніякої комісії за обслуговування. Необов'язковим є і страхування карти. Встановлено щомісячний платіж в розмірі 6% від загальної заборгованості. Не передбачена комісія за зняття грошей в банкоматах, в незалежності від того, особисті фінанси на балансі або кредитні. Якщо баланс позитивний, то в форматі депозиту нараховується винагорода 12% в рік. Також передбачений кешбек в розмірі 10-12%.

Щоб отримати кредит без відмови «Ідея банк», необхідно пред'явити документи, а також вказати номери трьох осіб, які можуть підтвердити вашу особистість. Не треба надавати заставне майно. Не потрібно залучати поручителя.
Клієнт може отримати і чіпований карту. Це спеціальний «пластик», що володіє додатковим захистом. Шахраям вкрай складно буде завдати якоїсь шкоди власнику карти.

Поповнення карти

У вас не виникне проблем з внесенням фінансів на баланс. Оптимально скористатися одним з двох методів:

  • на касі в представництві будь-якого банку;
  • увійшовши в «IdeaBank» особистий кабінет в мобільному додатку.

Великий плюс у тому, що грошові кошти зараховуються на рахунок миттєво, а комісія повністю відсутня.

Переваги картки

Слід виділити кілька основних позитивних критеріїв:

  • масштабна мережу банкоматів у всіх регіонах країни;
  • частину витрачених коштів повертається власнику на карту;
  • довгий грейс-період;
  • є технологія безконтактних розрахунків;
  • передбачені депозитні якості;
  • наявність інтернет-банкінгу.

Уже багато громадян усвідомили, що позика онлайн від одного з найстабільніших банків нашої країни, виявиться правильним рішенням. Тут прекрасно розуміють, що матеріальне становище населення поступово погіршується. Людям вкрай складно доводити, що вони здатні своєчасно вносити щомісячні платежі. Багато просто розчаровуються, ніколи більше не звертаючись до потенційних кредиторів. А варто просто розглянути альтернативний варіант. В останні кілька років саме мікрокредити стали тим банківським продуктом, який допоміг вирішити тимчасові фінансові труднощі багатьом громадянам.

Адреса
79008, г. Львов, ул. Валова, 11
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію