Izibank

Повторний

Кредит

0.00 %

ставка на кредит

0 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Кредитні карти викликають широкий інтерес серед громадян. Такий фінансовий продукт, хороша можливість швидко отримати певну суму грошей. Великий плюс «кредиток» в тому, що вони видаються практично всім. У нашій країні більше половини повнолітніх громадян користуються такими картами. Наприклад, часто можна оформити позику онлайн «Ізібанк».

Контакти компанії  Izibank:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт
📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
01032, м. Київ, вул. Симона Петлюра, 30
+380 44 224-67-27
hello@izibank.com.ua
izibank.com.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 84
339500

Умови видачі карт

Можна отримати кредит, з пільговим періодом до 72 днів. Протягом цього часу фактично не нараховуватиметься комісія. Якщо позичальник зможе своєчасно погасити заборгованість, то переплата складе мізерні 0,00001% в рік. Після закінчення грейс-періоду, щомісячна комісія складе 3,6%.

Видаються фінанси в розмірі до 200 000 гривень. Кредитний ліміт визначається в індивідуальному порядку для кожного клієнта. Якщо максимальна сума не влаштовує, слід вибрати на офіційному сайті опцію «Змінити кредитний ліміт». Істотно поліпшується ймовірність отримати позитивний результат у осіб, які регулярно користуються карткою, своєчасно погашаючи заборгованість. Взяти кредит «Izibank» може студент і пенсіонер, фрілансер і мати в декреті, інвалід і не тільки.

Передбачений обов'язковий платіж в розмірі 5% від витрачених за попередній місяць грошей. Він вноситься в тому випадку, коли немає можливості повністю погасити наявну заборгованість. Конкретний розмір щомісячного обов'язкового платежу можна побачити, відкривши особистий кабінет. Вносити фінанси треба не пізніше 25 числа наступного місяця. Наприклад, 5 листопада його було придбано на суму 10 000 гривень. Відповідно, до 25 грудня, мінімальний платіж повинен складати 500 грн.

Особливості повернення боргу

Для того щоб внести фінанси, досить скористатися одним з декількох зручних способів:

  • термінали самообслуговування Сіті 24;
  • виконавши в «Ізібанк» вхід в свій аккаунт;
  • переклавши з іншої картки;
  • через каси ТАСкомбанк.

Мінімум для поповнення ― 1 гривня. Тільки вносячи гроші через особистий кабінет системи, можна бути впевненим у відсутності комісії. У всіх інших випадках, необхідно уточнювати цю інформацію. Наприклад, тарифи в терміналах самообслуговування, визнаеляет компанія, якій належать такі апарати.

Чому беруть мінікредіти «Izibank»?

Є багато переваг, які виділяють даний банк на тлі інших фінансових організацій. Тут не настільки вимогливі до потенційних позичальників. Громадяни відверто втомилися від відвідування різних кабінетів, з метою отримання документів і довідок. Банки зараз вкрай недовірливо ставляться до населення. З метою мінімізувати ризики, вони змушують клієнтів відповідати цілій низці вимог.

Відгуки про мікрофінансової організації, навпаки, говорять про наступне:

  • набагато частіше схвалюються заявки, ніж відхиляються;
  • отримати карту можна, перебуваючи в будь-якому населеному пункті;
  • діє період в 72 дня, протягом якого не нараховуються відсотки;
  • отримати кредитку можуть всі категорії населення;
  • не треба залучати поручителя або пред'являти заставне майно;
  • операції з оформлення та розгляду здійснюються максимально швидко.

Якщо власник картки не порушує умови, сумлінно погашаючи заборгованість, він може розраховувати на збільшення ліміту. Потрібно в особистому кабінеті відкрити «Змінити кредитний ліміт». Далі треба просто виконувати конкретну інструкцію. Сприяє ймовірності збільшення максимального розміру кредиту ваша активність. Чим частіше користується власник карткою, здійснює покупки, знімає готівку, поповнює баланс, тим вище виявиться його ліміт. У банку все досить зрозуміло і відкрито.

Адреса
01032, г. Киев, ул. Симона Петлюры 30
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію