КачайГроші

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

2.00 %

ставка на кредит

60 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Для того щоб взяти кредит «Качай гроші» необхідно мати тільки комп'ютер, смартфон або інший пристрій і доступ до мережі інтернет. Потрібна картка будь-якого українського банку, що належить потенційному позичальникові. Всі рішення приймаються сервісом в автоматичному режимі. Позика онлайн видається на лояльних умовах. У компанії постійно покращують систему прийняття рішення. Навіть, отримавши відмову, через деякий час можна звернутися знову.

Існує висока ймовірність того, що при повторному зверненні заявка буде схвалена. Будь-які дані, що надаються клієнтом, ніколи не розголошуються третім особам.

Контакти компанії Качай гроші:


🏢  Адрес головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія
📝 Код ЕГРПОУ
03150, м. Київ, вул. Федорова Івана, 64/16 оф.311(044) 337 67-27info@kachay.com.uakachay.com.ua№13103732 ФК №999
41697872
41697872

Источник: https://kachay.com.ua/informacziya-pro-finansovu-ustanovu
© Качай Гроши Кредит онлайн

Можна отримати промокод «Качай гроші». Він гарантує більш лояльні умови, наприклад ― зниження процентної ставки. Передбачена програма лояльності. Кожному клієнту надається індивідуальна категорія ― Silver, Gold, Vip. Визначається в залежності від кількості оформлених позик. Більш висока категорія дозволяє отримувати гроші в борг на більш лояльних умовах. Програма лояльності актуальна тільки в тому випадку, коли оформлялися позики на термін від 10 діб. Увійшовши в особистий кабінет, на головній сторінці можна побачити поточний статус.

Умови отримання грошей

Перший крок ― вказівка ​​всіх запитуваних даних в анкеті. Верифікація може бути пройдена через акаунт у Гугл або соціальних мережах. Обов'язково потрібно вказувати актуальний адреса електронної пошти та мобільного телефону.

Після проходження верифікації потрібно заповнити більш масштабну анкету, де вказуються:

 • ПІБ;
 • дані українського паспорта;
 • сімейний стан;
 • розмір заробітної плати;
 • адреса прописки і проживання;
 • ідентифікаційний індивідуальний номер.

Щоб отримати кредит без відмови, потрібно вказати реквізити банківської картки. Важливо, щоб фінансова установа-емітент, функціонувала на території України. Вказується і термін дії карти, а також код, прописаний на зворотному боці.

Якщо дані вказані вірно, то створюється особистий кабінет. Завдяки власному аккаунту, учасник системи зможе контролювати всі свої операції, бачити конкретні процентні ставки. Вхід в кабінет системи дозволить погашати заборгованість на оптимальних умовах, витрачаючи мінімум часу.

Важливо! Необхідно вказувати виключно правильні і актуальні дані. Інформація обов'язково буде перевірятися. У разі схвалення заявки переказ на банківську картку здійснюється до 15-20 хвилин.

Особливості погашення

Кредит онлайн погасити досить легко. Необхідно вибрати один з нижчеперелічених варіантів:

 • платіжний термінал Приватбанку;
 • використовуючи банківську карту;
 • за допомогою банківського переказу.

У разі порушення умов договору, зокрема несвоєчасного погашення заборгованості, застосовуються штрафні санкції. Пеня нараховується автоматично з дня, коли повинні були бути внесені кошти. Але згідно з чинним законодавством штрафи не можуть нараховуватися протягом більше 60 днів.

Переваги:

 • для погашення заборгованості підійде карта будь-якого українського банку;
 • функціонує внутрішній чат на сайті;
 • сервіс працює цілодобово, а тому оформити кредит можна вдень і вночі, в будні дні і вихідні;
 • офіційною гарантією надійності є сертифікат безпеки PCI DSS;
 • всі операції здійснюються в індивідуальному режимі;
 • гарантується повна конфіденційність з боку сервісу.

Позика в «Качай гроші» повністю виправдовує свою назву. Грошові кошти відправляються на реквізити клієнта набагато швидше, ніж у випадку зі стандартними банківськими установами. Крім того, МФО володіє і рядом інших переваг.

➡️ Отримати гроші в Качай гроші! ⬅️

Адреса
03150, г.Киев, ул. Федорова Ивана, 64/16 оф.311
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію