KF Cash

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.99 %

ставка на кредит

59.7 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Ринок мікрокредитування в останні кілька років активно розвивається. Постійно з'являються нові організації, що надають гроші в борг на хороших умовах. Прямо зараз можна оформити позику онлайн «Cash-KF». Пропонуються максимально прозорі умови, немає будь-яких «підводних каменів». Всі операції виконуються швидко і просто. Навіть при першому зверненні не виникне ніяких труднощів. Завжди можна зв'язатися зі співробітником компанії за контактами, вказаними на офіційному сайті.

Організація є однією з тих, що началі функціонувати не тільки в режимі онлайн, але і приймаючи клієнтів у своїх офісах. На сьогоднішній день функціонує більше сотні відділень в 20 великих містах країни. Працює компанія з 2011 року, зумівши придбати бездоганну репутацію. Оцінити переваги звернення сюди зуміли вже кілька сотень тисяч українців. Відгуки «Кеш-КФ» дозволяють переконатися в чесності та надійності. Ознайомитися з думками клієнтів можна на численних форумах, майданчиках, спеціалізованих ресурсах, присвячених фінансовій тематиці і ринку мікрокредитування.

Контакти компанії KF Cash:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602.
(080) 030 00-88
info@cash-kf.com.ua
cash-kf.com.ua
ФК № 1018
41940643

Умови отримання

При першому зверненні максимальна сума позики 4 000 гривень. Далі ліміт збільшується до 50 тисяч. Кредити надаються на строк до 180 днів. Отримати гроші в борг може будь-який повнолітній громадянин України.

Висуваються мінімальні вимоги до клієнтів:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • мобільний телефон;
  • адреса електронної пошти.

Всі ці дані вказуються в електронній анкеті, на основі якої приймається рішення про видачу кредиту. Необхідно погодитися з договором оферти, підтвердивши капчу. На завершення натискається кнопка «Вислати». При позитивному рішенні кредит онлайн видається миттєво. Вся процедура займе не більше 15 хвилин.
Компанія не вимагає надавати гарантії платоспроможності. Не обов'язково працювати офіційно. Не доведеться шукати поручителя або заставне майно. Тут максимально лояльні умови.

Способи повернення боргу

Кредитна історія вкрай важлива для фінансових організацій. Своєчасне погашення заборгованості дозволить зберегти нормальну КІ.

Пропонується кілька способів погашення позики:

  • увійшовши в особистий кабінет;
  • використовуючи платіжні термінали iBox, Сіті24, 2Click, 24NonStop;
  • надавши реквізити на касі будь-якого банку;
  • відвідавши власний аккаунт Приват24;
  • в представництві компанії (адреси офісів вказані на сайті).

Всі перераховані вище способи відрізняються оперативністю і зручністю оплати.

Переваги отримання кредиту

Основні аргументи на користь компанії швидкість і простота оформлення кредитів. Немає ніяких «підводних каменів», відсутні приховані комісії. Чи не доведеться збирати великий пакет документів, зокрема не знадобиться довідка про доходи. Всі операції здійснюються в віддаленому режимі. Необхідний тільки комп'ютер, смартфон або інший пристрій з доступом в мережу інтернет. Гарантується абсолютна конфіденційність.

Всім клієнтам надаються промокоди «Cash-KF», що дозволяють отримати гроші в борг на пільгових умовах. Спеціальна комбінація з цифр робить позичальника учасником різних акцій. Знайти промокод можна в спільнотах соціальних мереж. Також компанія регулярно відправляє їх постійним клієнтам на електронну пошту. Всі ці переваги роблять пропозицію організації максимально привабливими. Вже тисячі наших співгромадян встигли оцінити плюси звернення в компанію. Вони прекрасно розуміють, що тут завжди порадують оперативністю, надійністю і конфіденційністю.

Адреса
03057, г. Киев, ул. Вадима Гетьмана, 6А, офис 602
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію