KF.ua

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.89 %

ставка на кредит

56.7 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Банківські установи поступово втрачають свої позиції на ринку видачі кредитів. Їх витісняють МФО, що відрізняються більш лояльним ставленням до клієнтів. Наприклад, активно видаються кредити без відмови «КФ.ЮА». Це можливість отримати гроші в борг максимально оперативно, перебуваючи в будь-якій точці країни. Позики онлайн надаються на різні цілі. Вся процедура займає кілька хвилин, адже не потрібно їхати в представництво кредитора, чекати, поки звільниться співробітник, вистоювати чергу.

Найчастіше позика онлайн оформляється при виникненні форс-мажорних проблем, вирішити які можна виключно за допомогою фінансів:

 • потрібно полагодити побутову техніку, без якої відчувається дискомфорт;
 • треба терміново занести в ательє одяг або взуття в майстерню;
 • не вистачає грошей на оплату комунальних послуг;
 • раптова хвороба, яка змушує витрачати фінанси на ліки.

Всі ці та ряд інших проблем вимагають негайного вирішення. Банки не варіант, так як на процедуру отримання кредиту піде кілька днів. Саме тому краще всього взяти кредит «KF/UA».

Контакти компанії KF.ua:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт
📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
03057, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6, літера А, приміщення А6 – 03
(080) 030 08-83
info@kf.ua
kf.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 559
41762679

Принципи видачі грошей через агрегатор «TURBOZAYM»

Вперше можна отримати позику на суму до 4 000 гривень під 0,01% в день. У разі успішного погашення кредиту, максимальний ліміт по кредиту збільшується до 15 000 гривень.

Для оформлення потрібно:

 • паспорт та ідентифікаційний номер;
 • камера на будь-якому пристрої;
 • картка українського банку, на балансі якої більше 1 гривні;
 • можливість входу в мережу інтернет.

Основних вимог дві ― повноліття і наявність українського громадянства. Мікрокредити «KF/UA» видаються особам, які мають постійне джерело доходу. Це необов'язково має бути офіційна заробітна плата. Може бути пенсія, стипендія, дохід із здачі квартири в оренду і так далі.

Процес оформлення досить простий:

 1. Реєстрація за допомогою телефону. У верхньому кутку є пункт «Реєстрація», на який потрібно натиснути і ввести номер мобільного. Альтернативний варіант ― за допомогою онлайн-калькулятора.
 2. Вхід в створений акаунт. Заповнюється анкета, де вказуються ПІБ, дані про доходи, контакти для зв'язку.
 3. Відправка фото документів. Знімок повинен бути максимально чітким. Прив'язується банківська картка до профілю.
 4. Формується заявка. Визначається бажана сума і термін повернення. Система розглядає анкету, приймається рішення. Йде приблизно 15-20 хвилин.
 5. Надсилається СМС номер, до якого прив'язаний профіль. При позитивному рішенні, необхідно ввести код, з метою підписання електронного договору.

Відразу після того, як був відправлений пароль, на банківську карту надходять кошти. Можливі технічні проблеми. У разі, якщо гроші не прийшли на карту, необхідно зв'язатися з менеджером, пояснивши йому суть проблеми.

Особливості повернення

Для того щоб повернути кредит онлайн «ТУРБОЗАЙМ», необхідно обрати один з декількох зручних способів:

 • платіжні термінали;
 • «КФ.ЮА особистий кабінет»;
 • каса будь-якого банку.

Важливо виділити ще два аспекти. Перший ― пропонується можливість погасити позику достроково. Тоді будуть нараховані відсотки виключно за фактичний період. Другий ― реально скористатися функцією пролонгації. Можна продовжити термін погашення заборгованості, заповнивши невелику форму. Такий хід дозволить не тільки уникнути штрафних санкцій, а й зберегти хорошу кредитну історію.

Основні переваги

Завжди можна вивчити відгуки. Клієнти звертають увагу на кілька основних аргументів. Перше ― безпека, так як надійність на вищому рівні. Друге ― оперативність, адже кредити оформляються протягом 15-20 хвилин. Простота ― все досить прозоро. Не доведеться пред'являти довідки про доходи, залучати поручителів і надавати якісь інші гарантії платоспроможності.

Адреса
03057, г. Киев, ул. В. Гетьмана, 6, литера А, помещение А6 - 03
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію