Koshelok

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.62 %

ставка на кредит

48.6 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Фінансові труднощі час від часу виникають практично у всіх. Добре, якщо є можливість зайняти грошей у родичів або друзів. Але через непросту економічну ситуацію все менше людей мають накопичення, тому не зможуть допомогти у вирішенні таких проблем. Тоді слід розглянути альтернативний варіант ― взяти кредит «Кошельок». Компанія займається видачею мікрокредитів протягом вже кількох років. Тут зуміли скласти портрет цільової аудиторії, пропонуючи оптимальні умови.

Надаються промокодом «Гаманець». Для отримання необхідно підписатися на сторінку організації в Фейсбук. На офіційному сайті опублікована посилання. В майбутньому планується створення сторінки в Інстаграм. У компанії йдуть в ногу з часом, з огляду на актуальні тенденції. Тут прекрасно розуміють вимоги потенційних клієнтів.

Контакти компанії Koshelok:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт
📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
08135, Київська обл., Київо-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
(044) 334 44-20
info@koshelok.net
koshelok.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 814 № 2742
40842831

Умови отримання

Позику онлайн «KoshelOK» оформляється протягом 15-20 хвилин. Немає необхідності у відвідуванні представництва компанії. Всі операції здійснюються в режимі онлайн. Максимально можна отримати 15 000 гривень строком до 65 днів. Ставка за позиками ― 1,62% на добу.

Сайт функціонує цілодобово, немає перерв і вихідних днів. Компанія повністю дотримується принципів прозорості. Тут немає ніяких прихованих платежів і комісій. На сайті вказана вся необхідна інформація. Можна зв'язатися з співробітниками, які дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять.

Для отримання грошей в борг потрібно пред'явити копію паспорта ідентифікаційний номер. Обов'язково знадобитися банківська карта. Яке саме фінансова установа видала - не важливо. Картку доведеться верифікувати. Після виконання деяких операцій створюється особистий кабінет.

Процес оформлення:

 • відкривається головна сторінка, підбирається розмір позики і термін;
 • заповнюється заявка, вписуючи в поля тільки правильні дані;
 • завантажуються фотографії ідентифікаційного коду та українського паспорта;
 • здійснюється верифікація банківської картки (на балансі повинно бути більше двох гривень).

Протягом декількох хвилин на електронну пошту приходить лист з вердиктом, також інформація відправляється по СМС. В особистому акаунті оновлюється статус заявки.

Погашення позики:

 • за допомогою інтернет-банкінгу
 • звернувшись в касу будь-якого банку;
 • використовуючи платіжні термінали;
 • ввійшовши в особистий кабінет.

Моментальний переказ здійснюється тільки при виконанні операції через власний аккаунт. Не потрібно допускати прострочення, адже зіпсована кредитна історія знижує ймовірність схвалення заявок в майбутньому. У компанії немає можливості скористатися пролонгацією.

Переваги звернення в організацію

Мало хто відразу вирішуються оформити кредит онлайн. Потенційний клієнт бажає побачити якомога більше аргументів на користь конкретної компанії.

Обов'язково треба звернути увагу на наступні плюси:

 • з документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний номер;
 • наявність промокодом дозволяє брати участь в регулярно проводяться акціях;
 • значний відсоток схвалення заявок;
 • можливість отримати консультацію від співробітника в віддаленому режимі;
 • всі операції виконуються швидко і просто;
 • гарантується повна конфіденційність.

Також в інтернеті доступні відгуки про компанію. Вони розміщуються на різних майданчиках, пов'язаних з ринком фінансів. Завжди цікаво ознайомитися з думкою тих, хто на власному досвіді оцінив умови видачі позик. На основі перерахованих переваг і відгуків клієнтів можна скласти своє уявлення про конкретну організацію, прийнявши осмислене рішення.

Адреса
08135, Киевская обл., Киево-Святошинский р-н, с. Чайки, ул. Антонова, 8А
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію