MisterMoney

Повторний

Кредит

1.70 %

ставка на кредит

51 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Коли виникають фінансові проблеми, людина починає нервувати. Не так і просто сьогодні швидко знайти гроші. Не всім вдається знайти родича, який дасть в борг. Лише мінімальний відсоток громадян, отримують позитивний вердикт у банку. Такі фінансові установи досить вимогливі.

Головна умова ― підтвердження своєї платоспроможності:

 • наявність довідки про доходи;
 • залучення поручителя;
 • надання майна в якості застави.

Реально отримати позитивне рішення, якщо людина є клієнтом конкретного банку, володіючи ідеальною кредитною історією. Є хороший альтернативний спосіб. Перший варіант ― взяти кредит «Містер мані». Ніякої паперової тяганини, не треба вирушати в офіс, не доведеться довго чекати рішення по заявці. Умови, запропоновані організацією, виглядають максимально вигідними.

Контакти компанії MisterMoney:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4, корп.46.
(380) 443 74-15
info@novikredyty.com.ua
kredit1.com.ua
ФК №1330
43422302

Принципи кредитування

Тим, хто звертається вперше, видають позики на суму до 2 000, після чого ліміт збільшується до 6 000 гривень. На відміну від практично всіх МФО, процентна ставка тут трохи специфічна. Майже всі організації пропонують пільгові умови для новачків, а потім відсотки збільшуються. Тут ― навпаки. Перша позика онлайн «Mister Money» під 1,7%, а потім - 1,3%.

Надається кредит терміном до 30 днів. Гроші, в разі позитивного вердикту, нараховуються на банківську карту. Позичальнику має бути більше 18 років, максимального ліміту за віком - немає. З документів потрібно тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Оформлення кредиту відбувається за традиційним, як для МФО, алгоритму:

 • реєстрація власного кабінету;
 • заповнення заявки;
 • зазначення номера картки банку;
 • якщо прийнято позитивне рішення - підписується договір в електронному форматі;
 • на карту нараховуються гроші.

Кредит без відмови «Містер мані»: як погасити?

Сплатити борг можна декількома методами. Найкраще, здійснивши вхід в свій аккаунт. Платіж можна виконати з будь-якої банківської карти. Не обов'язково з тією, яка прив'язана до власного кабінету.
Альтернативний метод ― скориставшись терміналом самообслуговування Ibox, відкривши розділ «Банківські кредити і страхування». Також можна звернутися в будь-який банківське відділення, погасивши заборгованість через касу.

Практикується можливість пролонгації. Продовжити термін дії позики можуть як постійні клієнти, так і новачки. Головне ― оплатити поточні відсотки по кредиту. Можна підібрати термін пролонгації на 10, 20 або 30 днів. Така послуга дозволить не тільки запобігти звернення МФО в суд, але і зберегти хорошу кредитну історію.

Мікрокредити «Mister Money»: плюси оформлення

Є кілька аспектів, на які хотілося б звернути увагу:

 • немає необхідності пред'являти гарантії платоспроможності;
 • гарантується захист особистої інформації клієнта;
 • сервіс працює на цілодобовій основі;
 • позитивні відгуки про організацію від тисяч клієнтів;
 • діє програма лояльності, пропонуються бонуси;
 • дотримуються принципи конфіденційності;
 • є кілька варіантів погашення заборгованості.

Словом, звернення в мікрофінансову організацію залишить по собі виключно позитивні враження, в чому вже переконалося велика кількість наших громадян. Компанія стрімко розвивається. Тут обов'язково враховують останні тенденції, зміни у відповідному секторі. Регулярний моніторинг дозволяє пропонувати займ на оптимальних умовах. Гроші в борг видаються на абсолютно будь-які цілі. Вам не доведеться надавати чеки та довідки про те, на що саме були витрачені фінанси.

Адреса
03067, г.Киев, бульвар Вацлава Гавела, 4, корп.46.
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію