Monetka

Повторний

Кредит

1.50 %

ставка на кредит

45 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Серед численних МФО, що пропонують взяти кредит без відмови, «MONETKA» є далеко не аутсайдером за фінансовими показниками. Компанія проводить традиційну політику, видаючи короткочасні гроші на лояльних умовах. Будь-який повнолітній житель України зможе оформити позику протягом лічених хвилин. Основний напрямок діяльності ― видача грошей до зарплати, стипендії або пенсії.

Контакти компанії MONETKA:

🏢  Адреса головного офіса ☎️ Телефон 📩  e-mail 🌐  Сайт 📋 Ліцензія 📝 Код ЄДРПОУ
03124, м. Київ, бул. Вацлава Гавела, д. 4 (380) 987 60-68 info@grivni.com.ua monetka.ua    

Головні умови

Неважливо, з якою саме метою беруться гроші в борг. Кредит аналогічний до споживчого, який видають банки. Це вкрай важливо, тому що найчастіше складно визначити конкретні цілі, надати необхідні чеки та довідки. Компанію не цікавлять поручителі і заставне майно. На відміну від банків, тут можна взяти кредит без відмови, не пред'являючи довідки про доходи. У сучасних реаліях важливий аргумент, адже великий відсоток населення не працює згідно з трудовим кодексом, а тому не може навіть теоретично надати таку довідку.

Клієнтами компанії є безробітні, пенсіонери, військовослужбовці. Головна умова ― клієнт повинен бути повнолітнім. Тобто, цілком реально оформити позику студентам старших курсів, ніж вони і користуються. Розглядаються навіть заявки від тих, у кого на даний момент ще є діючий кредит в іншій фінансовій структурі.

Процентна ставка становить 1,5%, а термін кредитування від 3 до 30 діб. Видаються невеликі позики ― до 3000 гривень, які перераховуються практично миттєво після підписання договору між сторонами. Вимоги стандартні ― паспорт України, ІПН, мобільний номер телефону та адресу електронної пошти.

Позику «Монетка» надає після проходження декількох етапів:

 • відкрити сервіс і визначитися з розміром позики і періодом його погашення;
 • заповнити спеціальну форму, вказавши виключно актуальні дані (вся інформація ретельно перевіряється);
 • тепер автоматично система розглядає заявку, приймаючи конкретне рішення;
 • в разі позитивного вердикту фінанси миттєво переводяться на карту клієнта.

Погашення кредиту

Сервіс повністю автоматизований. Створюються максимальні зручності для клієнтів. Особливо, якщо людина вперше користується послугами компанії.

Мікропозики «Монетка» можна погасити одним з цих способів:

 • термінали Приватбанку;
 • в особистому кабінеті;
 • у відділенні будь-якого українського банку.

Важливо своєчасно погасити заборгованість. В протилежному випадку ― штрафні санкції. Добовий розмір пені встановлено на рівні 3,5%. Якщо виникли фінансові труднощі, то потрібно звернутися в компанію і повідомити про це. Передбачена пролонгація, що дозволяє відсунути дату погашення позики. Такий крок не позначиться негативно на кредитній історії.

Скористатися пролонгацією досить просто. Перше ― відкрити власний аккаунт. Друге ― вибрати відповідний термін пролонгації. Третє ― оплатити відсотки, нараховані за поточний період. Пролонгація дозволяється до останнього дня закінчення договору включно. До такого інструменту можна звертатися неодноразово.

Переваги компанії

Враховуючи відгуки, «MONETKA» - сервіс, з яким можна і потрібно довіряти:

 • мінімальний відсоток відмови за заявками;
 • надійний захист персональної інформації клієнтів від сторонніх осіб;
 • потрібен мінімальний пакет документів;
 • відразу кілька варіантів погашення заборгованості;
 • пролонгацію можна застосовувати необмежену кількість разів.

Компанія виявиться хорошим помічником в важкий час, тому обов'язково слід вивчити актуальні привабливі пропозиції.

Адреса
03124, г. Киев, бул. Вацлава Гавела, д. 4
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію