Money4YOU

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.75 %

ставка на кредит

52.5 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Оперативні мікрокредити «Маніфою» стали справжнім рятівником для багатьох наших громадян. Надаючи мінімальну кількість документів, витративши лічені хвилини, людина вирішує свої тимчасові фінансові труднощі. Бренд є власністю однойменної компанії, реєстрація якої відбулася в 2019 році. Центральний офіс розташований в Києві по вулиці К. Малевича 87 і функціонує по буднях з 9 до 18.00. У цей час можна прийти до відділення і особисто поспілкуватися з співробітниками, задавши питання, що цікавлять.

У компанії взятий курс на сучасний підхід. Створені власні сторінки і спільноти в соціальних мережах. Надані тут промокодом «Money4you» дозволять регулярно ставати учасником цікавих розіграшів. Передбачені вигідні бонусні програми для постійних клієнтів. Не обов'язково проявляти якусь активність в спільнотах, залишаючи лайки, коментарі, роблячи репости. Досить просто підписатися.

Контакти компанії Money4YOU:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, д. 87 (080) 033 00-24 info@money4you.com.uamoney4you.uaФК № В0000207 13103942

Кредит онлайн «TURBOZAYM»: основні умови

Новачки можуть розраховувати на кредит в 3 000 гривень, при наступних зверненнях, ліміт збільшується до 4 500 грн. Передбачена пільгова ставка при першому зверненні в 1,75% Видається гроші в борг на термін від двох до 30 діб на карту будь-якого банку, який функціонує в межах України. Оформити позику може будь-який повнолітній громадянин.

Вимоги ― мінімальні. З документів ― український паспорт і ідентифікаційний номер. Знадобиться актуальний мобільний телефон та адресу електронної пошти. Потрібна картка будь-якого банку, на балансі якої більше двох гривень.

Видаються гроші всім категоріям населення. Це можуть бути студенти і пенсіонери (у віці до 70 років), офіційно безробітні і фрілансери, мами в декреті і домогосподарки. Є шанс отримати позитивний вердикт навіть особам, з незадовільною кредитною історією.

Якщо терміново потрібен кредит, умови «Маніфою» повністю влаштовує, то процедура оформлення виглядає наступним чином:

 • визначення з розміром позики і терміном погашення;
 • заповнення заявки;
 • очікування вердикту;
 • при позитивному рішенні ― отримання грошей.

Фінанси автоматично відправляються на банківську картку, яка була вказана при реєстрації. Головна умова ― вона повинна належати тому, хто звертається в МФО. Взяти кредит на «ТУРБОЗАЙМ» можна швидко, просто і без зайвої бюрократії.

Способи погашення позики

У компанії подбали про те, щоб з простотою асоціюватиметься не просто процес отримання, а й повернення фінансів. Є два зручних варіанту:

 • за допомогою карти, увійшовши в особистий кабінет;
 • в будь-якому банківському відділенні.

Якщо не внести своєчасно оплату, то миттєво нараховуються штрафні санкції. Кожен може скористатися пролонгацією. З такою метою необхідно повідомити про тимчасові фінансові труднощі МФО.

Аргументи на користь кредитора

Серед великої кількості МФО, компанія все одно виділяється. Тут проводять максимально лояльну політику по відношенню до клієнтів.

Кредит без відмови оформляють з наступних причин:

 • високий відсоток схвалення за заявками;
 • регулярні знижки та акції;
 • гарантується повна конфіденційність;
 • сервіс функціонує на цілодобовій основі;
 • є можливість пролонгації;
 • не треба залучати поручителів.

Досить також вивчити відгуки «Money4you». Вони допоможуть скласти ще більш об'єктивну думку з приводу організації. На основі всієї цієї інформації, вдасться визначити переваги і недоліки, що дозволить зробити правильний вибір. Все-таки, через велику кількість конкурентів, багатьом потенційним клієнтам, вкрай складно зупинитися на конкретну пропозицію.

Адреса
03150, г. Киев, ул. Казимира Малевича, д. 87
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію