Moneyveo

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.70 %

ставка на кредит

51 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Ринок кредитування в Україні буквально заполонили численні МФО. Ще кілька років тому їх кількість не перевищувала десяток. Тепер відзначається неймовірна конкуренція. Незважаючи на тенденцію до появи нових компаній, відгуки «Манівео» приймає на свою адресу виключно позитивні. Не дарма це сервіс №1 в своєму сегменті діяльності. Протягом багатьох років надаються онлайн кредити для різних категорій населення на хороших умовах.

Компанія вперше почала активно займатися видачею позик саме такого формату, розуміючи всі можливі ризики. Основна мета ― допомагати людям оперативно вирішувати фінансові проблеми, не висуваючи серйозних вимог. На сьогоднішній день не існує якогось альтернативного більш гідного варіанту.

Контакти компанії Moneyveo:

🏢  Адреса головного офіса ☎️ Телефон 📩  e-mail 🌐  Сайт 📋 Ліцензія 📝 Код ЄДРПОУ
01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх (080) 021 93-93 support@moneyveo.ua moneyveo.ua №16102832 ІК №105 38569246

Цікава пропозиція ― програма лояльності, що дозволяє всім учасника отримувати спеціальні бали. Вони надалі використовуються в контексті знижки при формуванні процентної ставки. Максимальне заохочення ― знижка в 50%. Умови, на яких надається позика онлайн, виглядають реально привабливими.

Умови видачі позики

Є кілька основних вимог до потенційного позичальника. Це повинен бути повнолітній громадянин України. Такі особи можуть розраховувати на отримання першої позики в розмірі до 15 000 грн під 0,01%. При повторних зверненнях ліміт збільшується до 22 тисяч гривень. Постійні клієнти отримують знижки по промокоду. Більш того, сервіс на регулярній основі проводить різні заохочувальні акції та програми. Для учасників підготовлені цікаві корисні призи.

Щоб взяти кредит «Moneyveo», спочатку треба заповнити просту заявку. Потрібно відвідати головну сторінку сайту і знайти кредитний калькулятор. Ввівши бажану суму кредиту та дату погашення, програма розрахує конкретний відсоток переплати. Якщо умови влаштовують, то треба натиснути «Отримати кредит».

Система автоматично приймає рішення про схвалення або відхилення заявки. Вердикт прийде на вказану пошту. Як правило, рішення приймається протягом 5-10 хвилин. Якщо відповідь позитивна, то гроші миттєво надходять на зазначену банківську картку. Затримка нарахування фінансів може статися тільки з боку банку-емітента.

Особливості погашення

У компанії подбали про те, щоб у клієнтів не виникало проблем з поверненням коштів. Не потрібно нікуди вирушати. Все банально просто.
Потрібно вибрати один з нижчеперелічених методів погашення:

 1. Увійшовши в особистий кабінет. Необхідно тільки пройти нескладну авторизацію. З такою метою вводяться дані банківської картки, прив'язаної  до аккаунту. Є можливість внести гроші і без авторизації, вибравши пункт меню «Оплата без авторизації».
 2. Інтернет банкінг. Переважна більшість українських банків дозволяють створити свій кабінет. Краще за все звернути увагу на ПУМБ або Приват 24.
 3. Термінали самообслуговування, які можна знайти на зупинках, в банках, торгових центрах, супермаркетах і просто на вулиці. Опція передбачена в iBox, ПриватБанк, 24nonStop та інших терміналах. Необхідно шукати пункт в розділі «Банківські операції».
 4. У банківському відділенні. Кредит онлайн можна погасити просто в касі, надавши відповідні реквізити.

При неможливості своєчасно здійснити платіж завжди можна скористатися послугою пролонгації. Максимум дозволяється продовжити оплату позики терміном до 30 діб. Але обов'язково потрібно внести оплату за нараховані раніше відсотки.

Переваги позик:

 • надійність і повна конфіденційність;
 • оперативність обслуговування;
 • мінімальний пакет документів для отримання позики;
 • високий відсоток схвалення;
 • видача грошей студентам, безробітним, пенсіонерам;
 • можливість пролонгації;
 • не потрібні поручителі і заставне майно.

Загалом, займ онлайн «Moneyveo» може виручити в багатьох ситуаціях. На жаль, від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. Не обов'язково звертатися до родичів або друзів.

Адреса
01015, г. Киев, улица Лейпцигская, дом 15 Б, первый этаж
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію