My Zaim

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.80 %

ставка на кредит

54 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Банки поступово поступаються за багатьма критеріями мікрофінансовим організаціям. Тенденція виглядає досить логічно, адже МФО висувають більш лояльні умови до клієнтів. Можна оперативно, просто, без зайвої паперової тяганини взяти кредит «My Zaim». Досить заповнити скромну форму, після чого надається список найуспішніших МФО в Україні. Немає ніяких перевірок і завищених вимог.

Контакти компанії My Zaim:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
(380) 443 62-39
client@my-zaim.com.ua
my-zaim.com.ua


Умови оформлення

Компанія не займається наданням позик. Вона є посередником між МФО і клієнтами. Тут зібрані виключно актуальні мікрофінансові організації, що працюють прозоро, які мають відповідну ліцензію. Переважна більшість з них функціонують без перерв і вихідних. Багато хто пропонує гроші в борг навіть тим, у кого далеко не ідеальна кредитна історія. Імовірність схвалення анкети ― понад 90%. Якщо потрібно оперативно оформити кредит, умови «My Zaim» гарантують таку можливість. На всі операції піде кілька хвилин.
Умови видачі грошей і вимоги до клієнтів відрізняються між МФО, але мінімально. Обов'язково необхідний паспорт громадянина України та активний номер мобільного телефону. Найчастіше знадобиться електронна пошта.

Заявки обробляються системою в автоматичному режимі, застосовуючи спеціальний алгоритм. Здійснюється ретельний аналіз інформації, тому важливо вказувати тільки правильні дані. Будь-яка помилка може стати причиною для відмови. Бажано перевірити заявку перед відправкою. Послуги сервісу платні ― по закінченню активації з рахунку клієнта списується від 18 до 130 гривень. Тепер відкривається повний перелік партнерських посилань на оформлення кредиту. Комісія сервісу знімається кожні п'ять днів. У будь-який час можна відмовитися від підписки. З такою метою необхідно відвідати особистий кабінет «Май Займ».

Умови видачі грошей:

 • термін 13 - 52 тижнів;
 • розмір позики від 1 000 до 90 000 гривень
 • ставка 30 - 250% річних.

Для отримання фінансів необхідно пройти просту реєстрацію, заповнивши заявку. Вказується необхідна сума кредиту і термін, а також варіант отримання грошей. Далі ― оплата послуг сервісу. Якщо прийнято позитивне рішення по анкеті, то миттєво гроші перераховуються на зазначені реквізити. Обов'язково треба погодитися з умовами договору публічної оферти.

Способи погашення позики

Погасити займ онлайн досить просто. Кожна мікрофінансова організація пропонує свої варіанти. Найчастіше внести гроші можна одним з нижче перелічених способів:

 • у касі будь-якого українського банку;
 • скориставшись платіжними терміналами;
 • відкривши особистий кабінет.

Якщо не виходить погасити своєчасно заборгованість, то можна скористатися функцією пролонгації. Оптимальний варіант, так як вдасться уникнути нарахування штрафних санкцій, зберігши хорошу кредитну історію. Головне, оплатити наявні відсотки.

Позитивні аспекти оформлення

Компанія притягує численних громадян, адже пропонує кредит на хороших умовах, а саме:

 • досить високий максимальний ліміт;
 • оперативність виконання операцій;
 • можливість скористатися пролонгацією;
 • гарантія конфіденційності ― сторонні особи не дізнаються про оформлення позики;
 • на сайті вказана тільки актуальна інформація.

Додатково підтверджують привабливість умов відгуки про компанію. З ними можна ознайомитися на різних ресурсах в мережі інтернет. Уже не обов'язково звертатися в банки, збираючи великий пакет документів і підтверджуючи свою платоспроможність. Тепер є хороший альтернативний варіант.

Адреса
443052, Самарская область, город Самара, Заводское шоссе, дом 59
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію