MyCredit

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.60 %

ставка на кредит

48 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

В останні кілька років все більше осіб оформляють кредит онлайн. Це доступно, вигідно і швидко. Велика кількість компаній знайомлять зі своїми пропозиціями. Наприклад, прямо зараз можна взяти кредит без відмови «MyCredit». Бездоганна репутація, відповідальний підхід, впровадження сучасних рішень, лояльність по відношенню до клієнтів ― основні асоціації, що виникають з таким сервісом. Потрібно тільки заповнити заявку і відправити її на розгляд. Пройде до 15 хвилин і буде винесено рішення. До слова, більше 90% заявок тут схвалюють. Тобто, шанси отримати гроші в борг більш ніж реальні.

На ринку мікрофінансових організацій безліч шахраїв. Це факт. Компанія є однією з тих, хто діє, дотримуючись всіх норм законодавства України, маючи необхідну ліцензію. Надійність підтверджується наявністю сертифіката PCI DSS. Про всі умови повідомляється прозоро, не приховуючи найменших деталей. Немає ніяких додаткових комісій. Повністю дотримується закону про захист прав споживачів.

Контакти компанії MyCredit:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
01011 м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
(080) 021 41-11
support@mycredit.ua
mycredit.ua
ІК №282
39861924

Умови видачі позик

Мікропозики «Майкредіт» надаються всім громадянам України, які досягли повнолітнього віку. Не мають значення такі аспекти як соціальний статус, матеріальне становище, місце працевлаштування, наявність заставного майна.

З метою оформлення кредиту доведеться витратити кілька хвилин свого часу і відповідати мінімальним вимогам:

 • пред'явлення паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;
 • наявність активної банківської картки.

Все досить просто.

Необхідно відвідати офіційний сайт. Далі ― заповнюється спеціальна форма. Підбирається оптимальна сума позики і термін погашення. З такою метою передбачено калькулятор, який продемонструє конкретний розмір переплати і загальну суму до погашення. У перший раз можна отримати не більше 6 000 гривень строком до 30 днів під мізерні 0,01%. Такий привілей дозволить оцінити роботу сервісу. При подальших зверненнях процентна ставка складе вже 1,99%, але максимальний ліміт збільшується до 15 000 грн. Можна отримати «MyCredit» промокод, що дозволяє знизити відсоток переплати.

При заповненні заявки доведеться ввести наступні дані:

 • ПІБ і дату народження;
 • адреса прописки і фактичного проживання;
 • паспортні дані;
 • можна також відправити і фотографію, що дозволить підвищити шанси на схвалення заявки;
 • інформацію про те, на що приблизно необхідні фінансові кошти.

Підійде картка будь-якого банку. Потрібно ввести 16-значний номер картки, термін її дії та CVV-код, вказаний на зворотному боці. Сервіс відправляє СМС з паролем, який вписується в форму на сайті компанії. Завдяки системі верифікації запобігає ймовірність шахрайських дій. Менеджери дзвонять вкрай рідко, лише при крайній необхідності.

Погашення кредиту:

 • особистий кабінет «MyCredit»;
 • платіжні термінали, серед яких Ibox, EasyPay і City24.

Передбачена автоматична пролонгація при оплаті нарахованих відсотків.

Переваги сервісу:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • займ онлайн нараховується протягом лічених секунд після схвалення заявки;
 • мінімальний пакет документів;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • оперативна підтримка співробітників компанії;
 • зручні варіанти погашення.

Тут практично кожен зможе взяти кредит на максимально лояльних умовах. Головне ― ознайомитися з вимогами та штрафними санкціями. На сайті все детально і зрозуміло розписано. Тепер можна просто і швидко вирішувати свої матеріальні тимчасові труднощі, не вдаючись до допомоги друзів і родичів.

Адреса
01011 г. Киев, Арсенальная площадь, 1Б
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію