Сcloan

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.33 %

ставка на кредит

39.9 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Фінансове становище може похитнутися в будь-який момент. Добре, коли є заощадження, що дозволяють вирішити ту чи іншу проблему. Але через складну економічну ситуацію, падіння рівня життя, пандемії коронавируса, все частіше наші громадяни змушені звертатися не до близьких людей, а до фінансових установ.

Мікрокредити «Ccloan credit» видаються на регулярній основі. Організація голосно заявила про себе на ринку. Основний напрямок діяльності ― видача невеликих сум в борг до зарплати. Тут не вдасться отримати кредит в кілька десятків або сотень тисяч гривень, але це єдиний мінус.

Контакти компанії Сcloan:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон
📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
(044) 222 77-33
help@ccloan.com.ua
ccloan.ua
№ 1127 ФК № В0000108
40071779

Позику онлайн в «ТУРБОЗАЙМ» зможуть оформити всі категорії населення:

 • студенти, яким виповнилося 18 років;
 • військовослужбовці та пенсіонери;
 • офіційно безробітні;
 • мами в декреті;
 • інваліди різних груп.

Неймовірно, але навряд чи стане причиною відмови і зіпсована кредитна історія. У МФО розуміють, що кожен може зіткнутися з тимчасовими труднощами. Якщо раніше і були причини, за якими допущені прострочення, то тепер матеріальне становище більш стабільний. Схвалюється більше 90% заявок.

Кредит онлайн: умови видачі

На відміну від банків, тут не доведеться збирати велику кількість документів. Необхідний тільки паспорт і ідентифікаційний номер. Потрібну суму грошей, в разі схвалення заявки, видають в день звернення. Взяти кредит «Ccloan credit» можна на строк до 29 днів. При успішному погашенні клієнт може і в подальшому звертатися в організацію необмежену кількість разів.

Мінімальний розмір позики ― 400 гривень, а максимальний ліміт становить 15 тисяч. Новачкам видається не більше 3 000 грн. Тим, хто звертається вперше, надається приємний сюрприз у вигляді ставки в 0,01%, далі вона збільшується до 1,5%.

Коли необхідно взяти кредит, умови «Слоан кредит» виявляться максимально привабливими, як і вимоги до потенційного клієнта:

 • український паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • карта будь-якого банку, що належить тому, хто звертається за позикою;
 • мобільний номер телефону.

Щоб отримати кредит без відмови, необхідно тільки мати пристрій з доступом в мережу інтернет. Спочатку ― реєстрація на сайті потенційного кредитора. Вказуються необхідні дані, ставиться «галочка», що підтверджує згоду на їх обробку. Далі робиться фотографія з паспортом. З такою метою досить скористатися камерою на смартфоні, веб-камерою або на цифровому фотоапараті. Головне, знімок повинен бути чітким.

До власного кабінету прив'язується карта банку. Вона повинна бути активною і належати тільки тому, хто планує отримати позику. З допомогою електронного калькулятора вдасться дізнатися конкретну суму переплати, враховуючи введений розмір і термін можливого кредиту. На номер мобільного телефону чи адресу електронної пошти приходить інформація з рішенням по анкеті. Якщо вердикт позитивний, гроші нараховуються миттєво на зазначену раніше картку.

Погашення кредиту

Відгуки свідчать не тільки про лояльне ставлення в контексті отримання позики. Клієнти роблять акцент і на зручність повернення боргу.

Зрозуміло, що методи визначаються індивідуально кожною компанією, але є ті, що властиві для будь-якої МФО:

 • відкривши особистий кабінет, оплата з картки банку;
 • в терміналі самообслуговування;
 • через інтернет-банкінг;
 • на касі банку.

Отримати більш детальну інформацію, що стосується варіантів погашення заборгованості, можна безпосередньо на сайті конкретної організації.

Переваги звернення

Сервіс «TURBOZAYM» є надійним посередником. Гарантується повна конфіденційність кожного клієнта. Всі умови ― максимально прозорі. Заявки розглядаються в автоматичному режимі. Вперше, багато МФО, видають кредит під мізерний відсоток. Немає ніяких прихованих комісій. Скориставшись сервісом, можна отримати позику на оптимальних умовах.

Адреса
г. Киев, ул. Бассейная, дом 6
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію