Selfiecredit

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.90 %

ставка на кредит

57 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Фінансові труднощі можуть з'явитися несподівано. Добре, якщо є можливість зайняти грошей у близьких людей, але складна економічна ситуація не набагато дозволяє щось відкладати. Відповідно, часто доводиться шукати альтернативні варіанти. Можна взяти кредит «SelfieCredit». Чудовий варіант для тих, хто цінує оперативність і простоту, конфіденційність і надійність, а також сучасний підхід.

Мова йде не про компанії, що займаються видачею позик. Це сервіс-посередник, за допомогою якого вдасться підібрати оптимальні умови позики. На порталі зібрані десятки МФО, які працюють в межах України, що володіють бездоганною репутацією. Всі ці організації знаходяться під контролем Національного банку України, що є основною гарантією надійності. Це важливо, адже фінансовий ринок часто привертає шахраїв, а тому треба бути максимально впевненим в кредиторі.

Контакти компанії Selfiecredit:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1.
044 333 43 56
info@selfiecredit.com.ua
selfiecredit.com.ua
ФК № В0000369
43979069

Сервіс офіційно зареєстрований, державний номер - ЄДРПОУ 43979069. Центральний офіс розташований в Києві, але оформити кредит онлайн можна в будь-якому куточку країни. На сайті передбачена функція онлайн-консультанта. Також можна зв'язатися зі співробітниками за телефоном 044 333 43 56.

Умови позики

Сервіс пропонує більше серйозні масштаби кредитування, якщо порівнювати з конкурентами. Наприклад, практично в усіх організаціях, максимальний ліміт позики вимірюється 10 - 20 тисячами, тут - 50 000 гривень. Мікропозики «СелфіКредіт» видаються терміном від 5 діб до 26 тижнів (традиційно для МФО до 30-40 днів). Відсоткова ставка на перший займ - 0,01%. Оформити позику можуть повнолітні особи, які пред'явили український паспорт і ідентифікаційний номер. Ніяких додаткових документів, зокрема що підтверджують рівень доходу, не буде потрібно.

Оформити позику онлайн досить просто:

 • відвідати офіційний сайт сервісу;
 • визначитися з умовами кредитування;
 • заповнити анкету і зробити селфі;
 • якщо прийнята позитивна заявка, то ввести в потрібне поле пароль, який прийшов по СМС;
 • договір підписаний - на картку зараховуються гроші.

Весь процес займає мінімум часу. Чи не доведеться вирушати в офіс компанії. Вирішити виниклі проблеми можна в будь-який зручний час, навіть у вихідні та святкові дні.

Сплата боргу

Без відвідування офісу можна і погасити заборгованість:

 • увійти в «SelfieCredit» особистий кабінет, вибрати розділ «Активний кредит» - «Погашення»;
 • використовуючи платіжні термінали, вказавши правильні реквізити;
 • на касі будь-якого банку, що працює в Україні.

Всі ці способи максимально надійні. Гроші обов'язково надійдуть на рахунок. Необхідно тільки вказувати вірні реквізити. Не можна допускати прострочень, оскільки в ньому передбачена чимала пеня, яка нараховуватиметься щодня.

Плюси сервісу

Отримати кредит без відмови можна на максимально вигідних умовах:

 • символічні 0,01% переплати для тих, хто звертається вперше;
 • надійність, так як вся діяльність абсолютно прозора;
 • цілодобова робота сервісу, без вихідних і перерв;
 • легкість і швидкість оформлення заявки;
 • можливість звернутися до співробітника в будь-який час

Серед десятків сервісів, що працюють в країні, «СелфіКредіт» вважається одним з кращих. Співробітники зуміли знайти правильний підхід до цільової аудиторії. Тут прекрасно розуміють, що громадяни все рідше мають можливість висувати довідки про доходи, залучати поручителів, надавати заставне майно. Тепер в такому вигляді гарантій немає ніякої необхідності. Передбачені максимально прості і зрозумілі умови для кожного, хто потребує грошей.

Адреса
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію