Slon Credit

Повторний

Кредит

0.70 %

ставка на кредит

21 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Раптова хвороба, необхідність терміново сплатити комуналку, бажання придбати дефіцитний товар ― ці та багато інших причин, змушують людей звертатися в МФО. Фінанси потрібні в цю хвилину. Найчастіше, кредит онлайн оформляють ті, у кого банально закінчилися гроші, а до зарплати, стипендії, якогось іншого джерела доходу, ще кілька днів.

Зрозуміло, що банки не варіант. Поки будуть збиратися необхідні документи і довідки, пройде час розгляду заявки, необхідність в позикових коштах втратить свою актуальність. Є варіант в особі мікрофінансових організацій. Якщо стоїть завдання знайти хороший кредит, умови «Slon Credit» выявляться саме такими. На ринку компанія зарекомендувала себе з позитивного боку. Конкуренти поважають, держава бачить сумлінного кредитора, клієнтам подобаються вигідні пропозиції.

Контакти компанії Slon Credit:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт
📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
03062, м. Київ, проспект Перемоги, д. 90-А
(080) 033 03-83
info@sloncredit.com.ua
sloncredit.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 1891
42350798

Умови видачі позик

Є деякі аспекти, що істотно відрізняються організацію від її конкурентів. Наприклад, максимальний розмір позики 100 000 гривень (в більшості інших МФО 10-15 грн). Передбачена низька процентна ставка ― всього 0,55% на добу. Взяти кредит можна на термін від 3 до 12 місяців. Позика надається особам у віці от21 до 65 років. Якщо це студенти старших курсів, які не працюють ― вони теж можуть отримати позитивний вердикт. Набір документів стандартний ― український паспорт і ідентифікаційний код.

Вище вказані основні умови. Також обов'язково не повинно бути актуальних позик в інших фінансових установах. Не вдасться отримати позику особам, з негативною кредитною історією. Така інформація буде ретельно перевірятися службою безпеки організації.

Щоб отримати гроші в борг необхідно мати пристрій з доступом в мережу інтернет. Необхідно відвідати офіційний сайт організації. На головній сторінці є електронний калькулятор, з якого і стартує процедура оформлення позики. За допомогою програми встановлюється розмір і період позики.

Визначившись з такими даними, активується пункт «Отримати кредит». Автоматично пропонується сформувати «Слон Кредит» особистий кабінет. Потрібно прийняти умови МФО і вказати номер телефону, на який прийде спеціальний пароль, необхідний для реєстрації.

При заповненні анкети, вводяться такі дані:

 • ПІБ;
 • місце реєстрації та фактичного проживання;
 • дані паспорта та ІПН;
 • місце працевлаштування;
 • рівень прибутку;
 • сімейний стан;
 • наявність активних кредитів;
 • актуальний адресу електронної пошти.

В кінці вказуються дані банківської картки. Потрібно ввести номер, три цифри на зворотному боці і період дії. Підійде карта абсолютно будь-якого банку, але з плюсовим балансом. Заявка вирушає на розгляд. Якщо прийнято схвальне рішення, гроші надходять на картку.

Способи погашення

У компанії передбачено кілька зручних варіантів, за допомогою яких можна оплатити борг за позикою:

 • вхід в свій аккаунт, активувавши опцію «сплатити кредит»;
 • за допомогою терміналів самообслуговування EasyPay, City24;
 • через касу будь-якого банку;
 • скориставшись інтернет-банкінгом.

Всі методи зрозумілі і зручні.

Переваги МФО

Отримати кредит без відмови можна в віддаленому режимі. Видаються гроші різним категоріям населення. Не треба залучати поручителя або шукати заставне майно. Всі операції виконуються максимально оперативно. Здійснюється повністю прозора діяльність. Це ще далеко не всі переваги. Тут неодноразово продемонстрували, що розуміють, як працювати з цільовою аудиторією.

Адреса
03062, г. Киев, проспект Победы , д. 90-А
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію