SOS Credit

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

0.99 %

ставка на кредит

29.7 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

У кожної людини час від часу виникають фінансові труднощі. Є прекрасна можливість просто і оперативно їх вирішити ― взяти кредит «SOS Credit». Мікрофінансова організація діє прозоро, повністю дотримуючись вимог законодавства України. Це основна юридична гарантія надійністі і сумлінності. Сервіс розглядає заявки ймовірних позичальників цілодобово. Тут немає практично ніяких заборон або обмежень, а тому отримати гроші в борг може практично кожен. Схвалюється майже 80% від усіх поданих заявок.

Тут розроблена система знижок. Суть в тому, що чим частіше клієнт бере гроші в борг, тим вищі знижки йому пропонуються. Детальніше ознайомитися з принципами системи лояльності можна безпосередньо на офіційному сайті.

Контакти компанії SOS Credit:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
04070, м. Київ, вул. Почайнинська 23
(080) 008 00-21
support@sos-credit.com.ua
soscredit.ua
№ 144
39487128

Позика «Сос Кредит: умови

Ключовий аргумент ― мінімальний перелік вимог до потенційного клієнта. Не обов'язково пред'являти довідку про доходи. Немає необхідності в залученні поручителів або надання заставного майна. Видається споживчий кредит, а тому не доведеться вказувати цілі, на які будуть витрачені гроші.
При першому зверненні можна розраховувати на позику до 3000 гривень. При наступних заявках ліміт збільшується до 10 000 грн. Для нових клієнтів передбачено приємна пропозиція ― 0,01% переплати. Далі процентна ставка піднімається до 1,07%. Оформляється позика на період від одного до 30 днів. У разі схвалення отримати фінанси можна в віддаленому режимі або звернувшись до представництва компанію розглядаються заявки від осіб у віці 18-65 років.

Для того щоб оформляти мікропозики «SOS Credit», потрібні:

 • мобільний номер телефону;
 • електронна пошта;
 • український паспорт;
 • ідентифікаційний номер.

У Києві, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі та інших містах працюють представництва компанії. Можна оформити позику безпосередньо в офісі. Є альтернатива ― пройти реєстрацію, отримавши доступ до особистого кабінету. Необхідно безпомилково заповнити всі обов'язкові поля анкети. В автоматичному режимі сервіс обов'язково буде перевіряти інформацію. Потенційний позичальник самостійно розраховує розмір і термін кредиту. Використовуючи електронний калькулятор, він дізнається підсумкову суму до оплати разом з відсотками. Важливо проаналізувати свої фінансові можливості, адже штрафні санкції досить суворі. При позитивному рішенні гроші миттєво надходять на банківську картку, яка була вказана при реєстрації.

Як погасити позику:

 • через платіжний термінал, враховуючи певний розмір комісії (треба підготувати реквізити для оплати);
 • ввійшовши в особистий кабінет ― кошти зараховуються миттєво без комісії;
 • у відділенні будь-якого українського банку;
 • на представництві Укрпошти (доведеться повідомити назву сервісу і номер договору).

У разі виникнення форс-мажорної ситуації можна скористатися пролонгацією, терміном до 30 днів. На цей момент не повинно бути пені. Вдаватися до пролонгації можна необмежену кількість разів. Також реально врятуватися за допомогою реструктуризації. У компанії приймають рішення, спрямовані на те щоб створити привабливі умови не тільки для отримання, а й погашення позики.

Взяти кредит від сучасного сервісу ― означає:

 • повна конфіденційність даних;
 • оптимальні вимоги до клієнтів;
 • логічно продуманий інтерфейс;
 • заявка відправляється в дистанційному форматі;
 • зручні принципи погашення;
 • заявка розглядається протягом лічених хвилин.

Компанія виявиться справжнім другом для тих, у кого виникли тимчасові фінансові труднощі.

Адреса
04070, г. Киев, ул. Почайнинская 23
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію