Sportbank

Повторний

Кредит

0.00 %

ставка на кредит

0 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

У разі, коли необхідно отримати кредит онлайн, «Sportbank» виявиться прекрасним варіантом. Платформа викликає широкий інтерес серед любителів спорту і беттерів (ставок). У 2019 компанія визнана fintech-стартапом. Тут можна реально заробляти, розбираючись в спортивні події. Розроблено зручний функціонал, оперативно обробляється інформація, в віддаленому режимі оформляються кредити. Надається цілодобова підтримка.

Умови видачі кредитів

Практично кожен має можливість взяти кредит «Спорт банк». Максимальний ліміт становить 100 000 гривень. Передбачено пільговий період до 120 діб, протягом якого відсотки не нараховуються.

Можна переводити гроші на карти даного банку без комісій. Немає додаткових нарахувань, якщо людина виконує до 10 транзакцій на картки інших установ. Після 11 і наступних операцій, комісія складе 2,5% від суми переказу. До п'яти разів на місяць можна знімати гроші з банкомату безкоштовно. Потім передбачена комісія у вигляді 2%.

Отримати позику онлайн досить просто:

  • скачати мобільний додаток;
  • заповнити анкету;
  • завантажити документи;
  • отримати електронну картку;
  • активувати картку.

Для оформлення потрібні лише паспорт та ідентифікаційний номер. Додаток можна встановити на iOS і Андроїд. З метою скачування досить відвідати популярні і надійні платформи Play або в App Store. Після знаходження в маркеті програми, потрібно почекати буквально 2 хвилини, поки вона встановиться на пристрій.

Після скачування, проходиться швидка реєстрація, після чого можна приступати до оформлення позики. Вся процедура виглядає максимально зрозумілою і прозорою. Пройде буквально 15-20 хвилин, починаючи від скачування додаток і закінчуючи отриманням грошових коштів. Імовірність того, що заявка не буде схвалена ― мінімальна.

Надається кредит без відмови «Sportbank» з грейс-періодом до 120 діб. Максимальний ліміт становить 100 тисяч гривень. Мобільний банк радує клієнтів постійними акціями, бонусними програмами. У багатьох торгових мережах можна купувати товари, отримуючи кешбек до 20%. Більш детально з цією інформацією вдасться ознайомитися на сайті. Усередині системи можна переказувати кошти з однієї картки на іншу без комісії.

Методи погашення

Поповнити картку можна трьома способами:

  • використовуючи дистанційні системи платежів;
  • в відділеннях банків;
  • в платіжних терміналах.

Треба тільки пам'ятати про комісії. Гроші не завжди надходять на баланс карти миттєво. Якщо повернути гроші протягом 120 днів, то вдасться не тільки уникнути нарахування відсотків, але і поліпшити кредитну історію. Це важливо, тому що в подальшому буде набагато простіше отримувати позики в інших фінансових установах.

Плюси банку

Складно зупинити свій вибір на конкретному реченні, враховуючи серйозний рівень конкуренції. У боротьбі за клієнта, фінансові організації намагаються всіляко привернути якомога більше зацікавлених осіб. Частина МФО просто припиняють своє існування, не витримуючи жорстких умов функціонування.
Відгуки «Спортбанк» свідчать тільки про те, що тут поставлені найвищі цілі. Практикується політика конфіденційності, прозорості, лояльності. Компанія йде в ногу з часом, пропонуючи своїм клієнтам сучасні фінансові продукти. Сайт має інтуїтивно зрозумілий функціонал. Завжди можна звернутися за допомогою до компетентного співробітника. Серед основних плюсів ― високі ліміти по кредитах, пільговий період до 120 днів, кілька зручних методів поповнення карти.

Адреса
01032, г. Киев, ул. Симона Петлюри, 30
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію