УкрПозика

Повторний

Кредит

1.00 %

ставка на кредит

30 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

У 2010 році був прийнятий закон про мікрофінансових організаціях, завдяки якому, тепер звернення до МФО дозволяє отримати позику швидко, просто, з гарантіями. Раніше до таких компаній ставилися з певною недовірою. Громадяни часто ставали жертвами шахраїв. Але тепер ситуація виглядає максимально сприятливої. Кожен може взяти кредит «Укрпозіка», адже відсоток схвалення за заявками більше 90%.

Функціонує офіційний сайт організації. На ньому вказана виключно актуальна і достовірна інформація. Тут можна побачити контакти для зв'язку з компетентними співробітниками. Є електронний калькулятор. Ввівши бажану суму позики і термін, можна побачити, скільки конкретно грошей доведеться повернути разом з відсотками.

Контакти компанії УкрПозика:

🏢  Адреса головного офіса
☎️ Телефон📩  e-mail
🌐  Сайт📋 Ліцензія
📝 Код ЄДРПОУ
03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3А
(080) 050 07-55
info@ukrpozyka.com.ua
ukrpozyka.com.ua
ФК №756

Источник: https://cashberry.com.ua/yuridicheskaya-informacziya
© CASHBERRY
ФК № 1396
40203427

Источник: https://www.eurogroshi.com.ua/
© EuroGroshi434
43449827

Умови видачі

Можна забути про необхідність підтверджувати свою платоспроможність. Довідки про доходи для МФО не важливі. Банк не розглядатиме людину, у якої зіпсована кредитна історія. Отримати позику онлайн «Ukrpozyka» таким особам, більш ніж реально. Головне, щоб на момент звернення, не було позик в інших фінансових структурах. Ця інформація обов'язково буде перевірятися. При заповненні анкети теж треба вказувати тільки достовірні дані.

Алгоритм оформлення кредиту:

 • відвідати офіційний ресурс організації;
 • заповнити заявку;
 • прикріпити актуальну карту банку;
 • дочекатися дзвінка співробітника;
 • почути рішення.

Необхідно вказати правильний номер банківської картки, дані паспорта, ІПН. Вказується інформація про адресу проживання. Є можливість отримати позику, розміром до 10 000 гривень при першому зверненні, а постійним клієнтам до 23 тисяч. Новачків сервіс радує нульовою ставкою.

Варіанти погашення позики

Є кілька зручних методів. Перший  ― увійти в «Ukrpozyka» особистий кабінет. Функціонал максимально зручний, передбачені спеціальні підказки. Другий ― скористатися терміналом самообслуговування. Сьогодні такі апарати розміщуються в супермаркетах, торгових центрах, на зупинках, різних громадських закладах. Третій ― увійти в свій аккаунт інтернет-банкінгу. Досить популярним серед українців є сервіс Приват24.

Кредит онлайн «Укрпозика»: переваги

Через велику кількість кредитних організацій, потенційному клієнту складно зробити вибір. Багато людей все ще звертаються в банки.

Але вигідніше отримати гроші в борг саме в мікрофінансовій організації:

 • зручність оформлення ― всі операції виконуються в будь-якому місці, без прив'язки до конкретного адресою;
 • промокодом «Укрпозика» дозволять отримати додаткові привілеї;
 • безпеку транзакцій, що гарантується наявністю ліцензії у МФО;
 • оперативність ― позику можна отримати буквально через 15-20 хвилин;
 • забезпечується абсолютна конфіденційність;
 • часто проводяться різні акції, є бонусні програми;
 • можна скористатися електронним калькулятором на сайті;
 • видача фінансів особам із зіпсованою кредитною історією;
 • пільгові умови для новачків.

Такі мікрокредити виявляться «паличкою-виручалочкою» в ситуації, коли виникли тимчасові фінансові труднощі. Не потрібно сподіватися тільки на банки, які останнім часом те й роблять, що підвищують рівень своїх вимог. Говорити про якийсь швидкості тут точно не доводиться. Краще звернутися в МФО. Головне ― сумлінно виконувати свої вимоги. Тоді з'являється довіра до людини збільшується максимальний ліміт, він може брати участь в різних акціях і не тільки. Умови приємно порадують кожного клієнта.

Адреса
03035, г. Киев, ул. Сурикова, 3А
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію