Unex Bank

Повторний

Кредит

0.20 %

ставка на кредит

6 грн

комісія

3000 грн.

сума до погашення

Ніхто не здатний зазирнути в майбутнє, дізнавшись, яким буде фінансове становище через кілька днів або тижнів. Форс-мажорні ситуації можуть трапитися в будь-який момент. Добре, що сьогодні працює безліч спеціалізованих компаній, готові виручити у фінансовому плані. Наприклад, можна оформити кредит онлайн «Юнекс банк».

Тут пропонують кілька цікавих фінансових продуктів. Один з них кредитна карта. Можна виділити кілька основних аспектів. Зняти гроші вдасться в будь-якому банкоматі країни. Немає ніякої комісії за оформлення. Картка видається всім категоріям населення, починаючи від студентів і пенсіонерів, закінчуючи інвалідами та хатніми робітницями. Процес оформлення максимально простий і зрозумілий. Кожен клієнт підписує відповідний договір, підтверджуючи, що він згоден з умовами користування картою. Наявність такого «пластику» дозволить відчувати себе максимально впевнено у фінансовому контексті.

Умови видачі

На сьогоднішній день взяти кредит «Unex Bank» може громадянин України, якому виповнився 21 рік, максимальний вік 65 років. Не треба надавати гарантії платоспроможності, якщо розмір позики не перевищує 50 тисяч. Коли мова йде про великі суми, то потрібно підтвердити наявність постійного джерела доходу. Не обов'язково повинна бути довідка з місця роботи. Підійде інформація про нараховується пенсії або стипендії, виплати для інвалідів і не тільки.

Процес оформлення карти є стандартним. Немає ніяких «підводних каменів», все гранично прозоро. Якщо в процесі оформлення позики виникнуть труднощі, завжди можна звернутися до співробітника.

Отже, кредит без відмови видається таким чином:

 • заповнення анкети на сайті;
 • очікування дзвінка співробітника компанії;
 • якщо прийнято позитивне рішення, протягом семи днів можна забрати карту в відділенні організації.

Можна оформити кредитку і іншими методами. Перший ― звернутися безпосередньо до представництва. Графік роботи відділень можна побачити на сайті. Другий ― зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 500 686. Замовити карту можна в будь-який час доби.

Вимоги клієнту:

 • український паспорт і ідентифікаційний номер;
 • при сумі понад 30 000 гривень - довідка про доходи;
 • актуальний мобільний номер телефону.

Передбачена послуга інтернет-банкінгу. У «Unex Bank» особистий кабінет дозволяє контролювати всі свої позики, звертатися до співробітників, бачити інформацію про акції і не тільки.

Оплата боргу

Для того щоб поповнити баланс картки, необхідно:

 • сплатити у відділенні «свого банку»;
 • через мобільний додаток;
 • відвідавши представництво будь-якого іншого банку.

Головне - правильно вказати реквізити. Такі дані можна побачити в договорі, ввійшовши в власний аккаунт або в СМС-повідомленні.

Переваги кредитки

Для того щоб не виникло жодних сумнівів з приводу того, слід розглядати варіант з картою чи ні, можна врахувати позитивні аспекти:

 • наявність чіпа гарантує максимальну надійність;
 • можливість цілодобово контролювати баланс на рахунку;
 • картою можна користуватися в Україні та закордоном;
 • перспектива отримання овердрафту;
 • безконтактна оплата на касі магазинів.

Регулярно публікуються відгуки «Юнекс Банк». Зрозуміло, що у людей власну думку. Але все клієнти як один, повідомляють про хорошу роботу служби технічної підтримки, оперативності розгляду заявок, високий відсоток схвалення. Також відзначається зручний функціонал сайту. Словом, в банку продовжують прогресивну політику, бажаючи надавати кредитні карти якомога більшій кількості громадян.

Адреса
03040, Украина, г. Киев, ул. Васильковская, 14
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію