Ваша Готівочка

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

2.00 %

ставка на кредит

60 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Якщо охарактеризувати трьома словами кредит онлайн «Ваша Готівочка», то це ― швидко, доступно і надійно. Оперативність ― позика видається протягом лічених хвилин після схвалення заявки. Доступність ― позитивне рішення приймається приблизно в 95% випадків. Надійність ― компанія працює суворо в рамках чинного законодавства, маючи всі необхідні документи і ліцензії.

Компанія спеціалізується на видачі короткострокових позик громадянам України. Заснована ще в 2012 році в місті Миколаєві. Поступово відкривалися представнитства в Києві, Одесі, Запоріжжі та інших великих містах країни. Зараз вже можна говорити про велику мережу офісів. На даний час компанія досить популярна в межах країни. Головна відмінність від більшості інших МФО полягає в тому, що мікропозики «Vasha gotivochka» видаються не тільки на банківську картку, але і готівкою.

Контакти компанії Ваша Готівочка:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
Миколаївська область, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.7, 57214
(080) 050 06-60
zayavka@limefin.com
vashagotivochka.ua
ФК № 1188
41885310

Основні умови отримання позики

На сьогоднішній день взяти кредит можуть всі категорії населення:

 • ті, хто працює офіційно;
 • особи, які не мають ніякого реального доходу;
 • непрацюючі пенсіонери;
 • студенти, які досягли повноліття;
 • інваліди деяких груп;
 • діючі військовослужбовці.

Видаються кредити цілодобово, немає ніяких вихідних або перерв. Будь-яку інформацію, що цікавить можна отримати на офіційному сайті компанії в режимі онлайн або в телефонному режимі. Грошові кошти надходять на картку до 30 хвилин. Хоча, як правило, фінанси поповнюються на рахунок клієнта практично відразу після підтвердження угоди між сторонами.

Для того щоб оформити позику онлайн «Ваша Готівочка», необхідно виконати кілька простих кроків. Перший ― відвідати офіційний сайт компанії. Другий ― ознайомитися з запропонованими умовами. Третій ― заповнити всі необхідні поля в спеціальній анкеті. Обов'язково потрібно вказувати правдиві дані. Наприклад, номер мобільного телефону повинен бути актуальним. Саме на нього пришлють код підтвердження за окремими операціями. Те ж саме стосується і адреси електронної пошти. Якщо не вдасться здійснити вхід в особистий кабінет, то відновити доступ можна безпосередньо за допомогою Е-mail. У разі схвалення заявки залишається дочекатися надходження грошей на карту. Як правило, вони приходять в протягом лічених хвилин.

Погашення кредиту

Повернути гроші можна декількома способами. По всій країні працюють відділення компанії, а тому можна прийти в одне з них і здійснити переказ коштів. Альтернатива ― увійти в свій аккаунт, здійснивши платіж, не виходячи з дому.

Переваги отримання позики:

 • при першому зверненні кредит видається під 0,01% в день, а якщо повернути гроші вчасно, то відсотки зовсім не нараховуються;
 • отримати позитивне рішення по заявці можуть навіть особи з поганою кредитною історією, маючи поточні заборгованості в інших фінансових структурах;
 • популярність компанії дозволить прочитати численні відгуки, що дозволяють зробити певні висновки;
 • заповнити заявку, відправити її на розгляд і отримати грошові кошти можна в віддаленому режимі;
 • не обов'язково пред'являти документи, що підтверджують наявність джерела доходу;
 • прозорі умови кредитування, не передбачені приховані нарахування та штрафні санкції;
 • є можливість скористатися функцією пролонгації на вигідних умовах;
 • вхід в свій кабінет дозволить здійснювати контроль над усіма фінансовими операціями і рахунками.

Кредит без відмови «Ваша Готівочка» ― можливість максимально оперативно і просто знайти кілька тисяч гривень і вирішити свої матеріальні труднощі.

Адреса
57214, Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.7
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію