Verocash

Перший

кредит

0.01 %

ставка на кредит

0.3 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

Повторний

Кредит

1.49 %

ставка на кредит

44.7 грн

комісія

3000.3 грн.

сума до погашення

На українському ринку кредитування постійно з'являються нові організації. Вони змушені буквально продавлювати собі шлях на вершину, через серйозну конкуренцію. Далеко не завжди вдається закріпитися в сегменті видачі позик. Але є компанії, які буквально за кілька років зуміли зайняти лідируючі позиції. Так, якщо цікавить онлайн кредит, умови «VeroCash» виявляться максимально привабливими. Тут зробили відразу кілька ефективних рішень, що дозволили максимально спростити процес отримання позики.

Організація є частиною Management Financial Group. Це компанія, яка вийшла на міжнародний рівень. Об'єднала в собі велику кількість сервісів, які займаються видачею швидких і доступних позик. Є однією з найбільших у своїй галузі серед тих, що функціонують в східній і центральній Європі.

Контакти компанії VeroCash:

🏢  Адреса головного офіса☎️ Телефон
📩  e-mail🌐  Сайт📋 Ліцензія📝 Код ЄДРПОУ
03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30Д, офіс 301
(080) 060 61-00
info@verocash.com.ua
verocash.com.ua
ИК №883 
38039757

Принципи видачі грошей

Отримати кредит онлайн «ВероКеш» можуть всі категорії населення, в тому числі безробітні, студенти, інваліди. Немає необхідності пред'являти довідку про доходи. Не потрібно залучати поручителів, реально оформить позику навіть особам, які мають прострочення по раніше взятих кредитах. Тут максимально високий відсоток схвалення за заявками.

Основні умови:

 • при першому зверненні ― до 5000 грн, далі максимум 7 тисяч;
 • процентна ставка ― 1,65;
 • обов'язково повнолітній громадянин;
 • термін кредитування від 8 до 30 діб;
 • український паспорт і ідентифікаційний номер обов'язкові.

Для підтвердження операцій і входу в особистий кабінет, потрібен актуальний номер мобільного телефону. Також знадобиться електронна пошта. Процедура отримання грошей в борг здійснюється на сайті організації. Використовуючи електронний калькулятор, вибирається сума і термін позики. Заповнюється і відправляється заявка, здійснюється верифікація банківської картки. Протягом 11 хвилин приймається рішення. При позитивному вердикті, гроші відразу надходять на карту.

Способи погашення

Досить просто можна оплатити мікрокредити «VeroCash». З такою метою варто скористатися наступними методами:

 • платіжні термінали IBox, City24, EasyPay;
 • відкривши особистий аккаунт в організації;
 • в касі будь-якого банку.

У випадку з особистим кабінетом ― тут все зрозуміло, а якщо виникнуть питання, то можна зв'язатися співробітником. Контакти - вказані на сайті. У терміналах самообслуговування передбачена комісія від 2 до 5% від загальної суми операції. Шукати потрібну опцію треба в розділі «Банківські операції». У касі необхідно пред'явити платіжні реквізити, прописані в договорі.

Передбачена можливість продовження позики. Потрібно попередньо звернутися до співробітника МФО. Пропонується відразу декілька варіантів пролонгації. Фахівець допоможе підібрати оптимальний.

Позику онлайн «ВероКеш»: переваги

Є кілька вагомих аргументів користь оформлення кредиту саме тут:

 • сервіс функціонує без перерв і вихідних;
 • зрозуміла форма подачі анкети;
 • повна легальність організації;
 • видача грошей особам з поганою кредитною історією;
 • високий відсоток схвалених заявок.

Не обов'язково погоджуватися на жорсткі вимоги банку. Тим більше, часто просто немає можливості їм відповідати. Набагато простіше і вигідніше оформити кредит без відмови в мікрофінансової організації. Тут постійно йдуть назустріч клієнтам. Гарне підтвердження ― можливість пролонгації позики. Не доведеться доводити факт наявності постійного доходу. Не потрібно залучати до угоди з кредитором родичів або друзів, які виступають в якості поручителя. Все гранично просто, прозоро і оперативно.
 

Адреса
03022, г.Киев, ул. Васильковская, 30Д, офис 301
E-mail
Телефон
Перевірте вказану поштову адресу та підтвердіть реєстрацію