кредит с льготным периодом турбозайм

Беремо кредит з пільговим періодом

Кредит з пільговим періодом набагато вигідніше у порівнянні із стандартними типами позик. В разі своєчасного повернення коштів, можна буде взагалі не сплачувати відсотки. Виходить, що ви нібито взяли гроші в борг у друга, а не в кредитній організації. Не дивно, що такі позики набагато популярніше звичайних. Однак отримати їх не так просто, і така можливість доступна не завжди. Розглянемо, в чому особливості таких кредитів, де їх можна взяти, і як в цьому може допомогти «TURBOZAYM».

Кредитна картка або кредит?

Є різні способи отримання позик, повернути які можна буде без відсотків. Один з них ― найвигідніші кредитні картки з пільговим періодом, видані великими банками.

Але у них є істотні недоліки, що не дозволяють вільно розпоряджатися позиковими грошима:

  1. Необхідність очікування доставки. У більшості випадків не можна отримати гроші на вже наявну карту відразу після заповнення онлайн-заявки через інтернет. Потрібно чекати, спочатку поки «кредитку» виготовлять, а потім, поки її доставить співробітник кур'єрської служби. А в деяких банках взагалі просять самостійно приїхати в офіс, щоб підписати договір і забрати картку. Виходить, що якщо гроші потрібні сьогодні-завтра, цей варіант вам не підходить.
  2. Обмеження на зняття готівки. Навіть найвигідніші кредитні картки з пільговим періодом не дозволяють отримати гроші в банкоматі. Вірніше, зняти готівку можна, але тоді на взяту суму відразу почнуть нараховуватися чи малі відсотки.
  3. Обмеження на способи витрачання коштів. Пільговий період кредиту зазвичай поширюється тільки на певний перелік безготівкових платежів, наприклад, на покупки в магазинах.

Виходить, що перевести гроші на іншу картку, без нарахування на суму позики відсотків, не вийде. Також не вийде здійснити і багато інших операцій. Доведеться ретельно вивчити умови договору, щоб знати, на що можна витрачати гроші, якщо хочеться зберегти пільговий період і уникнути відсотків.
Отже, навіть найвигідніші і популярні кредитні картки з пільговим періодом обмежують можливості власника. Тому назвати їх універсальним способом отримання позик не можна.

На практиці, набагато вигідніше і зручніше виявляються кредити з пільговим періодом, взяті в МФО. Сума, яку ви берете в борг у компанії в якості позики, видається на руки готівкою, або зараховується на вашу картку чи якийсь електронний рахунок. Причому гроші будуть у вас в той же день, як правило, протягом години після оформлення заявки. Це особливо актуально, коли вам потрібен термінова позика для вирішення непередбачених проблем.


Далі ви можете розпоряджатись отриманими коштами абсолютно вільно ― ніяких обмежень за витратами виданих грошей мікрофінансові організації не встановлюють. Та й відстежити їх вони ніяк не можуть, на відміну від банків, які бачать, куди «йдуть» гроші з кредитної картки.
Інших поширених способів отримання позик з пільговим періодом немає. Тому якщо гроші потрібні найближчим часом, і ви хочете мати можливість вільно ними розпоряджатися, рекомендуємо звертатися в мікрофінансові організації. Періодично вони пропонують кредити, при своєчасному поверненні яких, платити відсотки не доведеться. Наш сервіс «ТУРБОЗАЙМ» допоможе знайти МФО з найвигіднішими умовами, але про все по порядку.

У чому вигода МФО?

У деяких клієнтів мікрофінансових організацій виникає логічне запитання про те, навіщо компаніям видавати безпроцентні кредити. Адже вони б не робили цього без якоїсь вигоди для бізнесу. Точно визначити, чому та чи інша МФО почала пропонувати пільговий період кредиту, звичайно ж не можна.

Однак в більшості випадків, має місце бути одна з наступних причин:

  1. Боротьба з конкурентами. Чим більше людей звертається в компанію за позиками, тим більше вона заробляє. Отже, будь-який МФО вигідно переманювати клієнтів у конкурентів. І кредит з пільговим періодом ― відмінний спосіб це зробити. Коли людина вперше візьме гроші в борг, це, звичайно ж, не принесе організації ніякого прибутку. Однак в майбутньому він напевно буде звертатися повторно. А значить, пізніше компанія все одно запрацює на взаємовигідній співпраці з ним.
  2. Рекламна кампанія. Щоб привернути увагу потенційних клієнтів, потрібно їх чимось зацікавити. І пільговий період для першого кредиту ― відмінний спосіб це зробити. Отримавши таким чином гроші, позичальник не тільки стане лояльним клієнтом МФО, але ще і розповість про компанію друзям і знайомим. Тому рекламуватися за допомогою кредитів, що мають пільговий період, для організації вигідно ― в довгостроковій перспективі вона на цьому тільки виграє.

Знайомство нових позичальників з процесом кредитування

Деяким клієнтам МФО може бути складно розібратися, як вони працюють. Наприклад, можуть виникнути побоювання з приводу умов співпраці. Якщо ж запропонувати таким людям в перший раз взяти гроші з можливістю повернення без відсотків, вони погодяться куди охочіше. А розібравшись з умовами, будуть з більшою впевненістю звертатися в мікрофінансову організацію в майбутньому.

Крім того, не всі позичальники повертають гроші протягом пільгового періоду. Іноді їм зручніше переплатити, але віддати борг пізніше. Таким чином, у МФО є цілий ряд причин, за якими вони можуть пропонувати позики з пільговим періодом, тому дивуватися подібним акціям не варто. А ось скористатися ними, коли потрібні гроші, вигідно практично кожному. Тому фахівці «ТУРБОЗАЙМ» рекомендують не ігнорувати можливість отримання коштів з пільговим періодом. Тим більше що за допомогою нашого сайту пошук найвигідніших пропозицій здійснюється швидко і зручно.

Де взяти позику з пільговим періодом?

Знайти МФО, яка прямо зараз проводить чергову акцію, і дозволяє взяти гроші з можливістю повернення без переплат, не так просто. Особливо якщо вручну перебирати сайти всіх компаній. Однак є спосіб набагато простіше. Сервіс «TURBOZAYM» - це агрегатор кредитних пропозицій. В нашій базі зібрано безліч мікрофінансових організацій. Тому підбір найбільш вигідних умов відбувається автоматично.

Вам потрібно лише створити фільтр, вказавши, яку суму ви хочете зайняти у МФО, і на який термін. Відразу після цього на екран буде виведено інформацію про організації, умови в яких підходять вам найкраще. Так ви вирішите відразу два завдання. По-перше, дізнаєтеся, чи є зараз пільговий період по позиках хоча б в одній МФО. По-друге, практично миттєво зрозумієте, в яку саме компанію вигідніше звертатися.

«ТУРБОЗАЙМ» співпрацює тільки з перевіреними компаніями, яким можна довіряти. У них є такі переваги:

  1. Підвищений відсоток схвалення. Практично кожна людина, що бажає отримати позику, може це зробити. Достатньо лише правильно заповнити заявку, не допускаючи помилок і не намагаючись прибрехати про розміри доходу або працевлаштування. Якщо МФО дізнається, що ви приховуєте якусь інформацію, в кредиті вам точно відмовлять.
  2. Лояльність до всіх клієнтів. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, мікрофінансові організації дозволяють її виправити. Для таких компаній важливіше, чи можете ви повернути борг зараз, а не історія ваших минулих виплат.
  3. Відсутність прихованих умов. Співробітники представлених на сайті «TURBOZAYM» організацій не намагаються обдурити клієнтів, а навпаки, намагаються максимально докладно роз'яснити умови договору.

Спробуйте скористатися фільтром прямо зараз, щоб знайти відповідний вам позику, і на власному досвіді переконатися, що використовувати нашим сервісом, це не тільки зручно, але ще й вигідно.