займ без паспорта в Украине

Чи дають позику без паспорта в Україні?

В наш час людина без документів наче без рук ― куди не дінься, всюди знадобиться підтвердження особистості, тим паче в фінансових питаннях. І дійсно, без документів, що підтверджують особу, життя в сучасному суспільстві перетворюється на катування. Особливо важко доводиться людям, котрі потребують грошей в борг. Чи можна взяти позику без паспорта, розповість кращий на ринку сервіс по підбору кредитів «TURBOZAYM».

Позика без паспорта ― це реально?

Паспорт або сучасна ID-карта містить всю необхідну інформацію, що цікавить банк. Якщо у вас немає цього документа, буде відмова в кредиті, незважаючи на майнову заставу, поручителів і купу довідок з місця роботи. Єдина організація, яка піде на поступку клієнту ― мікрофінансова компанія (МФО).

Якщо з будь-яких причин ви не можете надати оригінал, позику дадуть на підставі будь-якого іншого документа, що підтверджує особу:

 • водійське посвідчення з додатковими документами, де є свіже фото і інформація про клієнта;
 • тимчасове посвідчення громадянина України;
 • закордонний паспорт;
 • скан-копія паспорта (якщо залишилася) або його реквізити.

Агрегатор кредитів і позик «ТУРБОЗАЙМ» звертає вашу увагу! Список МФО, охоче видають гроші в борг онлайн без паспорта і фото, вкрай обмежений. Найчастіше потрібно надавати не тільки реквізити, а й скан документа на тлі свого обличчя (фото з паспортом в руках), щоб фінансова організація виключила факт шахрайства і спробу оформити кредит на іншу людину. Однак є фірми-кредитори, які не потребують надання скана оригіналу і фото. Вони працюють по своїй системі перевірки з встановленням особи та ідентифікаційного номера платника податків.


Як оформити кредит без документів?

Щоб без відмови і швидко отримати гроші на карту без документів, вивчіть умови мікрокредітних організацій зі списку на нашому сервісі. Вибирайте компанію, оформляють позику без обов'язкової звірки.

Після чого перейдіть на сайт і введіть необхідну інформацію в анкеті/заявці:

 • ПІБ;
 • реквізити паспорта;
 • адреса прописки
 • контактний номер телефону та електронної пошти.

Мінікредіти видаються із зазначенням ІПН, номера банківської картки будь-якого українського банку або банківського рахунку (якщо це допускається сервісом). Після схвалення заявки грошові кошти надійдуть на пластикову карту. На позитивний результат можна розраховувати, якщо у вас гарна кредитна історія, тоді позика буде надана в максимально короткі терміни без вимоги скана паспорта і фото.

Недоліки мікропозик без паспорта

При оформленні кредиту без пред'явлення оригіналу документа, що підтверджує особу, врахуйте негативні моменти:

 • займ дають по збільшеній процентній ставці;
 • на перевірку даних піде більше часу;
 • ризик потрапити в чорний список фінансової організації дуже високий (особливо уважно вносьте в анкету персональні дані перед відправленням заявки).

Зазначений вами документ (паспорт або банківська картка) повинен бути активним.

Рекомендації сервісу «TURBOZAYM»

Мікрокредитні організації лояльно ставляться до кандидатів, однак при порушенні договору вони мають право оштрафувати позичальника.

Тому, отримавши гроші в борг без паспорта, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 1. Тверезо оцінюйте свої фінансові можливості.
 2. Заздалегідь розрахуйте платежі по виплаті боргу і визначитеся з кредитним періодом.
 3. Уважно ознайомтеся з умовами договору.
 4. При виникненні труднощів з внесенням чергового платежу відразу повідомте співробітнику МФО: він підбере для вас оптимальний варіант щодо вирішення питання.
 5. Перед тим як брати гроші в борг без оригіналу паспорта, ознайомтеся зі своєю кредитною історією. Якщо є заборгованості по старих кредитах ― погасіть їх.
 6. Використовуйте іменну банківську картку, оформлену на вас.
 7. Деякі організації просять надати контактні дані людини, який підтвердить вашу особистість: попередьте його про можливий дзвінок менеджера МФО.
 8. Звертайтеся відразу в декілька організацій ― так шанс на схвалення заявки зросте.

Сервіс по підбору кредитів «ТУРБОЗАЙМ» робить позику на карту онлайн за паспортом або без нього максимально комфортним. Налаштуйте систему фільтрів на головній сторінці та виберіть підходящу пропозицію.