кредит без прописки турбозайм

Чи можна взяти кредит без прописки?

Не маючи офіційної прописки, люди часто стикаються з труднощами в громадській сфері. Їм можуть відмовити в медичній допомозі, працевлаштуванні, і звичайно, кредиті. Кращий сервіс по підбору позик «TURBOZAYM» розповість, як виправити фінансове становище такій людині, і куди звертатися, якщо вам знадобилося взяти кредит без прописки.

Позика без прописки ― це реально?

Отримати банківський кредит без прописки в паспорті України дуже складно. Подібні структури практично завжди відмовляють в заявці, що цілком обгрунтовано високими ризиками неповернення.

Для банку дуже важливо, щоб одержувач з коштів мав:

 • стабільний дохід;
 • офіційне працевлаштування;
 • офіційний шлюб;
 • майно.

У разі прострочення платежу або невиплати боргу кредитор подає в суд. Але на позичальника без місця проживання відповідно до цивільного кодексу України позов подати не можна.

Однак вихід завжди є. Якщо ви потребуєте швидкої позики, але не маєте прописку в паспорті, звертайтеся:

 • в мікрофінансову організацію (МФО);
 • до приватної особи під розписку.

Вітрина кредитних пропозицій «ТУРБОЗАЙМ» рекомендує перший варіант. МФО ―  це зручно, швидко, надійно і практично завжди безвідмовно. Приватні інвестори завжди вимагають залишити коштовну заставу і дають позику під завищені відсотки. До того ж ризик потрапити в руки до шахраїв дуже високий.


Чому МФО дають кредит без постійної прописки?

Мікрокредитні організації працюють в цілодобовому режимі, без святкових днів і вихідних. Щоб залишити заявку не потрібно приїжджати до відділення, анкета заповнюється дистанційно, онлайн. Подібні фірми лояльно ставляться до своїх клієнтів. Вони не вимагають довідок про доходи, поручительства і майнової застави.
Так як сервіс працює у віддаленому режимі і надає фінансові послуги в віртуальному просторі, ваше місце розташування не має значення. В анкеті потрібно вказати фактичне місце проживання і реквізити паспорта.
Сервіс по підбору вигідних кредитів в Україні «TURBOZAYM» звертає вашу увагу! Всі мікрофінансові організації легально працюють за ліцензією і свідоцтвом, виданими Нацкомісією. У разі порушення прав ви завжди зможете їх відстояти на законних підставах.

Як оформити кредит без прописки?

Якщо ви вирішили попросити фінансової допомоги в мікрокредитній організації, необхідно вибрати ту компанію, яка запропонує найвигідніші умови. Щоб не втрачати дорогоцінний час на нескінченні пошуки, скористайтеся нашим сервісом. Ми підберемо для вас найкращу фінансову пропозицію на ринку позик.
Як тільки МФО буде обрана, заповніть анкету та вкажіть необхідну інформацію: паспортні дані і контактні номери телефонів. Заповнюючи графи, пам'ятайте ― надані відомості перевіряються через офіційну базу. Тому не допускайте орфографічних помилок, перевіряйте всі кілька разів перед відправленням і не намагайтеся скористатися чужими документами.

Як тільки завершиться процедура верифікації банківської картки і перевірки вашої кредитної історії, заявка на видачу мікропозики буде схвалена, про що негайно повідомить оператор або прийде смс. Ви отримаєте гроші на зазначену картку протягом декількох хвилин. В цілому весь процес триває не більше 30 хвилин.

Перелік документів для оформлення позики

Щоб швидко і без відмови взяти кредит в Києві, Харкові, Одесі та будь-якому іншому місті України без прописки, потрібно:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • активна банківська картка будь-якого українського банку.

В анкеті необхідно вказати всю інформацію за цими документами. Деякі організації просять надати скан паспорта з фото. В такому випадку вкажіть в розділі «Реєстрація» фактичне місце проживання.

Чому потрібно шукати МФО на нашому сайті?

Сервіс «ТУРБОЗАЙМ» публікує на своєму сайті інформацію про можливі позики в ознайомлювальних цілях. Ми не видаємо позики: угода відбувається на сторінці кредитора, з яким укладається договір. Наші партнери ― легальні і надійні організації, які дотримуються законів України.

Ви можете отримати відомості про цікаве МФО в таких розділах сайту:

 1. Особистому кабінеті. Зареєструвати аккаунт не складно ― інструкція розписана детально, просто, зрозуміло для кожної людини.
 2. Відгуках. Ми не видаляємо відгуки реальних позичальників, якщо вони не порушують правила сервісу. Позитивні, як і негативні думки користувачів про фінансовий сервісі отримані з різних ресурсів.
 3. За гарячої лінії. Якщо у вас виникли питання, можна отримати безкоштовну консультацію менеджера МФО.

При виникненні юридичних питань ви можете звернутися до експерта, докладно описавши проблему. Він відповість найближчим часом, при цьому без оплати за консультацію. Ми не можемо гарантувати, що клієнт 100% отримає гроші в будь-якої мікрокредитнії компанії. Однак завдяки нам він може подати кілька заявок, що значно збільшить його шанси на отримання кредиту без місцевої прописки.