взять деньги до зарплаты турбозайм

Де в Україні взяти гроші до зарплати?

Коли терміново потрібні гроші в борг до зарплати, найзручніше звернутися в МФО - розгляд проводиться в найкоротші терміни, процедура максимально спрощена, не потрібні ніякі довідки. Навіть з урахуванням високих процентних ставок переплата буде невеликою, а борг можна повернути достроково без штрафів. Схвалення тут практично 100%, кредит до зарплати можна оформити навіть в найскладніших ситуаціях, коли банки відмовляють через зіпсовану КІ або наявності інших фінансових зобов'язань.

Вирішити термінові фінансові питання допоможуть МФО

Не вистачило трохи на ремонт? Зламалася машина, а полагодити немає грошей? Несподівано захворіли, і немає коштів на лікування? Швидко вирішити фінансові питання і отримати кредит до зарплати допоможуть МФО. Тут розглядають заявки від осіб із найрізноманітніших категорій населення: безробітних, студентів, з неофіційним працевлаштуванням, інвалідів, боржників, жінок в декреті. До потенційних позичальників відносяться дуже лояльно, не пред'являючи особливих вимог. При повторному зверненні обробка заявки займає 5-10 хвилин.

Як вибрати МФО?

Фінансові компанії працюють на різних умовах, тому їх потрібно порівнювати і шукати найбільш прийнятні. Тут все залежить від ситуації. Наприклад, є ті, хто готовий розглянути клієнтів з відкритими і закритими простроченням, або приймати заявки цілодобово. Зробити правильний вибір зручно на нашому сайті по підбору мікрокредитів «ТУРБОЗАЙМ». Тут представлений список з більш, ніж 30 компаній, перевірених часом. Щоб полегшити сортування, скористайтеся фільтрами. Для цього в горизонтальному меню на головній сторінці позначте галочкою відповідний для вашої ситуації пункт. Наприклад, якщо у вас гарна КІ, варто пошукати організацію, яка запропонує акцію «0% на перший займ». Якщо важливо зберегти анонімність, поставте галочку навпроти поля «без дзвінків і уточнень».

Загальні вимоги

Клієнтом МФО може стати житель будь-якого регіону України - всі компанії видають гроші на картку в режимі онлайн. Вимог мінімум, в основному, це:

 • вік від 18 до 75 років, іноді діапазон трохи вже;
 • громадянство України;
 • постійна прописка;
 • наявність доходів.

Ніяких довідок, офіційного працевлаштування, застав і поручителів не потрібно. Деякі організації можуть зателефонувати за вказаними додатковим номерами для уточнення інформації про позичальника, але це - рідкісна практика.


Скільки грошей на карту можна отримати до зарплати?

Мікрофінансові компанії видають позики в невеликих розмірах, так як основна їх мета - надання короткострокової грошової допомоги населенню у важкій ситуації. При першому зверненні ліміти завжди менше, але вони швидко зростають при сумлінному співробітництві. Скільки вам схвалять, залежить від кількох факторів: рівня доходів, чистоти кредитної історії, наявності боргів в інших місцях.

Орієнтуватися можна на наступні цифри:

 • при першому зверненні гроші до зарплати онлайн видадуть в сумі до 4500 грн;
 • якщо кредитна історія сильно зіпсована, можна розраховувати тільки на 500-700 гривень на перший раз;
 • якщо в минулому були невеликі прострочення, є поточні відкриті кредити - схвалять до 1000-2000 грн;
 • максимальна сума в різних компаніях відрізняється, вона може становити 7000, 10000 або до 30000 гривень.

Найвищі ліміти стають доступними для постійних надійних клієнтів, які кілька разів оформляли позику в конкретній компанії. Зазвичай вони збільшуються поступово. Якщо з поганою КІ вдалося отримати хоч трохи грошей в борг, не порушуйте умов договору, в строк повертайте кошти, і при наступній заявці історію вже враховувати не будуть.

На яких умовах можна оформити кредит до зарплати?

Мікрокредітной організації часто пропонують акції, влаштовують розіграші цінних призів у вигляді знижок на позику до 100%, телефонів, планшетів, навушників або грошей в гривнях. Щоб взяти участь, потрібно укласти угоду на якусь суму.

Загальні умови видачі грошей відрізняються, але не набагато:

 • стандартні терміни - 15 днів при першому зверненні, 30 днів - при повторному;
 • мінімальний період користування позиковими засобами може становити навіть 1 день, але частіше це 3 або 5 днів;
 • якщо людина не встигає повернути борг вчасно, можна продовжувати дію договору на певний час за умови, що відсотки будуть погашені;
 • поширена ставка - 2%, але у нових МФО вона може бути занижена і до 1%, а у деяких компаній доходить до 3% в день;
 • відсотки нараховуються кожен день, при достроковому погашенні штрафи зазвичай не передбачені - тут платять за фактичні дні користування грошима.

Нерідко виникає така практика - безвідсотковий перший займ до зп новим клієнтам.

Переваги МФО

На відміну від банків, тут не потрібно чекати і збирати документи. Заявка розглядається за 5-10 хвилин, і відразу ж повідомляють про результати. Єдиний нюанс - реєстрація займе більше часу, але її проходять один раз.

Таким чином, якщо розглянути плюси МФО, можна назвати безліч переваг:

 • економія часу - не потрібно відвідувати офіси, стояти в чергах, які тривалий час чекати рішень;
 • для оформлення кредиту до зарплати знадобиться тільки паспорт і ІПН - ніякої паперової тяганини;
 • дуже швидке рішення;
 • великий відсоток схвалень - шанси отримати гроші є навіть у людей без роботи або з поганою КІ;
 • широкий віковий діапазон (в банку зазвичай розглядають осіб від 21 до 60 років);
 • проста процедура оформлення договору;
 • не ставлять зайвих запитань, не дзвонять родичам.

З мінусів можна назвати короткі терміни кредитування і високі відсотки, але саме з огляду на ці факти переплата при оформленні позики до зарплати онлайн виходить менше, ніж у банку.

Порядок оформлення

Зазвичай при реєстрації труднощів не виникає, так як на сайті даються інтуїтивно зрозумілі підказки. Розглянемо докладніше послідовність дій:

 1. Вибрати відповідну МФО на нашому сервісі «ТУРБОЗАЙМ».
 2. Позначити потрібну суму і терміни.
 3. Почати процес реєстрації і створити особистий кабінет. Для цього потрібні номер телефону, ПІБ, адреса проживання, вік.
 4. Після успішного створення ЛК необхідно заповнити анкету, надавши особисту інформацію та відповівши на питання загального характеру. Це найдовший етап, так як потрібно ретельно прописувати дані паспорта, ІПН, банківські реквізити. Крім того, часто вимагають завантажити свою фотографію і скан паспорта. Перевірка по-іншому називається верифікацією аккаунта. Триває вона від 20 хвилин до 2 годин.
 5. Після успішної процедури в особистому кабінеті надходить повідомлення з повідомленням про результати розгляду заявки.

Якщо запит схвалили, потрібно підтвердити банківські реквізити (пройти процедуру ідентифікації). У МФО не можна отримати гроші до зарплати на карту іншої людини, власником повинні бути саме ви. Для ідентифікації зазвичай знімають дрібну суму і повертають її після отримання від вас перевірочного коду, що надійшов на телефон.

Далі необхідно запросити код для підписання договору ― він надійде на номер вашого телефону. Його введення на сайті підтверджує вашу згоду з умовами.
Кошти будуть перераховані за 1-2 хвилину після проходження всіх етапів.

Якщо ви один раз зареєструвалися і створили особистий кабінет, в наступний раз потрібно буде сформувати лише заявку, вказавши бажану суму і терміни. Весь процес не забере більше 10-15 хвилин. З «TURBOZAYM» ви без проблем зможете підібрати оптимальний для себе варіант і вигідно взяти гроші до зарплати на картку в режимі онлайн.