экспресс займ на карту турбозайм

Де взяти експрес займ на картку?

Взяти експрес кредит в Україні простіше, ніж може здатися на перший погляд. Це раніше були доступні тільки традиційні банківські кредити, і вибирати особливо не доводилося. Але зараз будь-яка людина може звернутися в мікрофінансову організацію, готову видати експрес займ на карту за лічені хвилини.

Так, для великих сум цей спосіб не підходить. Однак якщо потрібно швидко знайти кошти на вирішення раптово виниклої проблеми або на покупку необхідних товарів, дана послуга підходить ідеально.
Розглянемо, як взяти позику на картку, куди за нею звертатися, і як знайти найвигіднішу пропозицію серед всіх МФО за допомогою сервісу «ТУРБОЗАЙМ».

Причини звернутися в МФО

Про те, як працюють банки, ви напевно і так знаєте. А ось у випадку з МФО багато позичальників сумніваються, чи варто в них звертатися.

Щоб вам було простіше прийняти рішення, розглянемо переваги мікрофінансових організацій:

 1. Лояльність до всіх позичальників. Мікрофінансові організації не звертають великої уваги на вашу кредитну історію і інші чинники, часто стають причинами відмов у банках. Навіть якщо в минулому ви допускали прострочення, в МФО ви все одно зможете отримати невеликий credit. Для таких компаній важливіше ваша нинішня платоспроможність, а не те, що відбувалося раніше.
 2. Високий відсоток схвалення. Як показує практика, практично кожен може отримати експрес кредит в Україні. МФО нечасто відмовляють своїм клієнтам, і тільки якщо є дійсно значущі причини. Тому вони часто виручають навіть в найскладніших ситуаціях, і допомогли вирішити проблеми вже великій кількості людей.
 3. Швидкий результат. Мабуть, найголовніша перевага МФО. Щоб отримати кредит на карту онлайн, зазвичай знадобиться близько 15 хвилин. Після заповнення заявки вона швидко розглядається, і в разі схвалення, гроші надходять на ваш рахунок практично миттєво.

Останнє гідність мікрофінансових організацій слід розглянути трохи докладніше. Справа в тому, що часто такі компанію видають кредити на карту в автоматичному режимі. В цьому випадку заявки розглядаються без участі людей, що і забезпечує таку високу швидкість роботи.


Але навіть в тих компаніях, де запити клієнтів обробляють співробітники, це все одно робиться дуже швидко. Адже МФО перевіряє позичальників не так ретельно, як банківські організації, тому на прийняття рішення достатньо кількох хвилин.

Недоліки мікрофінансових організацій

Було б несправедливо, якби нарівні з перевагами, ми не розглянули б основні недоліки МФО. Вони не дуже значущі, але мати на увазі їх все-таки варто:

 1. Невеликі суми. Мікрофінансові організації спеціалізуються на дрібних кредитах. Найчастіше вони видають позики в розмірі декількох тисяч гривень. Так, якщо будете звертатися в компанію регулярно, з часом ваш ліміт буде підвищуватися, і ви зможете брати суми більші. Однак по-справжньому велику позику отримати в МФО все одно не вийде ― це можливо тільки в банку. Доречі, звернення за мікропозиками покращують кредитну історію, що допоможе брати великі кредити в майбутньому.
 2. Стислі терміни повернення. Оскільки суми невеликі, повернути їх теж доведеться досить скоро. Зазвичай МФО пропонують терміни не більше місяця. Але навряд чи це стане для вас проблемою ― головне не забути повернути гроші з найближчої зарплати, або коли отримаєте кошти якимось іншим чином.
 3. Підвищені відсотки. Спершу може здатися, що переплата по експрес займу на картку буде занадто велика. Адже відсоткова ставка в МФО зазвичай вище, ніж у банку. Але якщо порахувати, виявляється, що переплата буде зовсім невелика. Адже ви візьмете гроші всього на пару тижнів. Тому багато відсотків набігти не встигне. До того ж, повний розмір переплати ви зможете дізнатися ще до отримання грошей.

Виходить, що недоліки справді не такі значущі, і звернення за позикою в цілому буде для вас вигідною, адже ви зможете вирішити свою проблему або купити щось потрібне.

Вибір МФО

Єдине, що може викликати труднощі у всьому процесі отримання експрес кредиту в Україні  ― вибір мікрофінансової організації. По-перше, вона повинна бути надійною, і не обманювати своїх клієнтів. По-друге, кожен позичальник хоче підібрати МФО, яка пропонує найбільш вигідні умови.
Обидві проблеми легко вирішуються за допомогою сервісу «TURBOZAYM». Наш сайт ― це агрегатор кредитних пропозицій. У базі сервісу велика кількість мікрофінансових організацій, що працюють на території України. «ТУРБОЗАЙМ» автоматично підбирає найбільш вигідні пропозиції.

Спробуйте прямо зараз ― для цього достатньо просто скористатися нашим фільтром:

 • виберіть суму, яка вам потрібна;
 • вкажіть термін, на який потрібен credit;
 • запустіть процедуру підбору.

На вашому екрані відобразяться всі найвигідніші пропозиції. Буквально за хвилину ви дізнаєтеся, звернення до якої компанії буде оптимальним вибором, коли потрібен експрес займ онлайн. А іноді навіть виходить взяти bonus кредит на особливо вигідних умовах. Після цього залишиться тільки подати заявку і дочекатися схвалення.

Щоб у вас не виникало ніяких проблем, дотримуйтесь порад від експертів сервісу «TURBOZAYM»:

 • заповнюйте заявку уважно і не поспішаючи, щоб уникнути помилок і неточностей;
 • не намагайтеся обдурити МФО, вказуючи невірну інформацію, інакше можете потрапити в чорний список компанії, і більше не зможете в неї звертатися;
 • перед тим, як взяти позику на картку, ще раз подумайте, чи зможете повернути обрану суму, або ж варто зменшити розмір кредиту.

Турбуватися про надійність мікрофінансової організації не доведеться. Всі компанії, які представлені на сайті сервісу «ТУРБОЗАЙМ», відрізняються чесністю і стабільною роботою.

У них можна брати кредит на картку онлайн, не хвилюючись, що вас спробують обдурити. Також у цих організацій є й інші переваги:

 • зрозумілі договору, в яких немає прихованих від клієнтів умов;
 • швидкий розгляд заявок, як правило, протягом пари хвилин;
 • позитивні відгуки від позичальників, вже скористалися їх послугами;
 • високий відсоток схвалення навіть серед клієнтів, що мають погану кредитну історію.

Якщо вирішили взяти кредит на карту в автоматичному режимі, скористайтеся нашим фільтром прямо зараз. Швидше за все, вже через 15 хвилин кошти будуть у вас, і ви зможете розпоряджатися ними на власний розсуд. Головне ― відповідально підійти до повернення боргу, щоб уникнути зайвих переплат і погіршення кредитної історії.