Займ с плохой кредитной историей турбозайм

Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

У житті трапляються ситуації, коли позичальник не мав можливості оплачувати борги місяцями і навіть роками, тому банк був вимушений звернутися до колекторських організацій. Відповідно до ситуації, клієнт заноситься до списку боржників, а його історія по виплатам передається до єдиної бази БКІ. Не звертаючи увагу на це, кредити з поганою кредитною історією отримати можна, хоча у такому випадку позичальник буде мати певні обмеження, які стосуються суми та терміну. Іноді людина не винувата у тому, що вона не змогла виконати умови кредитного договору, і найчастіше це трапляється на фоні фінансової кризи або скрутного становища у сім'ї. Саме тому деякі банки та МФО дають ще один шанс на отримання коштів у борг, тим самим громадянин має нагоду вирівняти своє фінансове становище та не вдаватися у крайнощі.

Де оформити позику з поганою кредитною історією?

Якщо ви звернулись у банк, щоб взяти кредит з поганою кредитною історією, то вашу заявку відхиллять з високою вірогідністю. У такій ситуації необхідно звернутися до іншої фінансової установи, де клієнтам пропонують позики на м'яких умовах і без урахування особливостей КІ. Мова піде про мікрофінансові організації, діяльність яких розповсюджена на всій території України. Для оформлення вам знадобиться тільки внутрішній паспорт та код платника податків, який при відсутності можна взяти у відповідній державній інстанції. На фоні цього може виникнути логічне запитання: «Чому кредитори ризикують та видають гроші систематичним порушникам боргових обов'язків?».

Особливості мікрокредитування з поганою КІ:

 1. Термін позики обмежений і складає у середньому від 10 до 45 днів.
 2. Позичальники отримують невеликі суми, які можна погасити у короткий термін (наприклад, до моменту отримання зарплатні).
 3. Високі відсотки – у МФО кожен день користування кредитом може обходитись від 0,1% до 1,5% і вище.

Саме ці особливості МФО дають змогу оформити кредит на карту з поганою історією, оскільки компанія враховує потенційні ризики, обмежуючи позичальника по максимуму.

При оформленні позики варто притримуватись наступної схеми:

 1. На сайті сервісу підбору «TURBOZAYM» заповніть заявку та вкажіть невелику суму з коротким терміном погашення.
 2. Алгоритм підбере для вас одразу декілька мікрокредитних організацій, яких влаштовують ваші фінансові потреби.
 3. Перейдіть на офіційну сторінку МФО та зареєструйтесь. Вам потрібно вказати лише ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 4. Для проведення онлайн операцій знадобиться банківська картка, яку необхідно прикріпити у власному кабінеті.
 5. Отримайте електронний договір та уважно ознайомтесь з його умовами.
 6. Через декілька хвилин на вашу картку будуть зараховані кошти.


Як бачите, кредити онлайн на картку з поганою кредитною історією оформити можна, але умови надання такої позики можуть влаштувати не усіх клієнтів. Проте, якщо мова йде про необхідність терміново отримати фінансову допомогу, навіть особливості швидких кредитів не лякають громадян. Тим паче, якщо вчасно або достроково погасити борг, можна зекономити значну суму. Варто відмітити, що постійні клієнти МФО отримують багато переваг у вигляді знижених відсоткових ставок та збільшеної суми кредиту.

Переваги та недоліки кредитування клієнтів з поганою КІ

Взяти кредит з поганою кредитною історією простіше в Інтернеті, аніж йти в банк та клопотати про позику. Ви можете залишатися на робочому місці або вдома, при цьому у вас під рукою повинен бути паспорт та мобільний телефон.

Миттєві позики мають наступні переваги:

 • швидкість розгляду анкет кандидатів – потрібно лише декілька хвилин;
 • клієнт отримує кошти зручним для нього способом;
 • для оформлення потрібен паспорт та ідентифікаційний код;
 • зразкова поведінка у вигляді своєчасної виплати по кредиту може поліпшити КІ;
 • багато способів погашення боргу: онлайн переказ з картки або електронного гаманця;
 • цілодобове обслуговування клієнтів працівниками МФО.

Перш ніж отримати кредит з поганою кредитною історією, необхідно врахувати певні недоліки:

 • відносно висока відсоткова ставка у порівнянні з пропозиціями у банку;
 • невисокі суми кредиту та зжаті терміни погашення;
 • значні штрафи за порушення умов договору;
 • остаточне погіршення кредитної історії при негативному розвитку подій.

Зваживши всі за і проти, ви можете вирішити, чи потрібен вам кредит з поганою кредитною історією на карту та чи краще звернутися до інших фінансових організацій. Як показує практика, з кожним роком клієнтів МФО стає більше, що пов'язано з лояльним ставленням до позичальників та зручною системою оформлення у режимі онлайн.

Хто може взяти позику з поганою КІ?

У більшості випадків, позика онлайн з поганою кредитною історією користується високим попитом серед усіх категорій населення. Хтось хоче придбати мобільну техніку, а комусь не вистачає грошей на оплату лікування.

Саме тому мікрофінансові компанії пропонують кредити наступним категоріям громадян:

 • студентам середніх та вищих учбових закладів;
 • пенсіонерам (максимальний вік не повинен перевищувати 75 років);
 • громадянам з групою інвалідності (1,2 та 3 група);
 • особам, які не мають офіційного працевлаштування;
 • молодим мамам у декретній відпустці тощо.

Ви все правильно зрозуміли, взяти кредит на карту з поганою кредитною історією може дозволити собі майже кожен громадянин України, якому виповнилося 18 років. Звичайно, для кожної людини умови позики встановлюються індивідуально, тому більш детальну інформацію можна отримати у працівників МФО або через онлайн підтримку на сайті брокеру «ТУРБОЗАЙМ».

Як розрахувати мікрокредит з поганою КІ?

Сучасні можливості дають змогу спростити процедуру оформлення позики. Щоб не рахувати відсотки та термін, на сайті МФО є вбудований калькулятор з доступним інтерфейсом. Кредит онлайн на довготривалий термін можна розрахувати буквально за кілька хвилин, вказавши необхідну суму.

Приклад розрахунку:

 1. Сума позики 11 500 гривень, яку вам дає МФО на 21 день.
 2. Відсоткова ставка встановилась на рівні 0,9% на добу.
 3. Кожного дня вам будуть нараховувати 103,50 грн.
 4. Загальна сума на виплату кредитору 13673.50 (103,5 х21 +11500 = 13673,50).

Варто зазначити, що не усі мікрофінансові організації позитивно ставляться до клієнтів, які достроково погашають борг. Саме тому, перед тим як взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін, необхідно дізнатися про всі умови. Якщо у вас сталася непередбачена ситуація і ви не можете вчасно сплатити за позику, необхідно скористатися послугою пролонгації. Будь-які прострочки негативно впливають не тільки на загальний рейтинг у рамках компанії, але й можуть стати причиною погіршення кредитної історії. Кожна МФО має доступ до БКІ та може перевірити вашу особистість на предмет непогашених займів. Якщо ви до сих пір не збагнули, де взяти кредит з поганою кредитною історією без відказу, тоді звертайтесь до служби підтримки клієнтів на сайті «TURBOZAYM».