моментальный кредит турбозайм

Де взяти миттєвий кредит?

Кредитування – це невід'ємна частина життя кожного громадянина України. Усі ми колись випробовували себе на міцність, переживаючи лихі часи та сидячи без грошей. Проте, більшість людей не вважають за потрібне страждати від фінансового дефіциту, тому намагаються оформити кредит на карту на тривалий термін. Завдяки сучасним технологіям та збільшенню конкуренції на кредитному ринку, позики стали доступними для кожного, незалежно від соціального статусу, наявності роботи чи дорогого майна. Сьогодні будь-яка людина може подати заявку через Інтернет та отримати миттєві гроші на картку протягом лічених хвилин без збору документів в державних установах та безлічі довідок. Хто може оформити позику онлайн та де взяти миттєвий кредит, щоб не відмовили?

Для чого терміново потрібні гроші:

 • позаплановий ремонт квартири (затопили сусіди);
 • раптова потреба у лікуванні та купівлі ліків;
 • придбання побутової техніки;
 • купівля мобільної техніки;
 • оплата туристичних послуг;
 • погашення іншого кредиту;
 • оплата навчання у інституті.

Як бачите, займ на картку актуальний у будь-якій життєвій ситуації і ніхто від цього не застрахований. Часто фінансові потреби виникають до моменту отримання зарплати, тому швидкі кредити на короткий термін є справжньою знахідкою для середньостатистичної людини.

Де взяти миттєвий кредит в Україні?

На території нашої держави існує багато фінансових компаній, які займаються швидким кредитуванням громадян. Мікрофінансові організації розташовані по всій території України або мають віртуальні офіси в Інтернеті. Щоб оформити миттєвий кредит на карту, клієнту не потрібно шукати ті самі офіси, бо усі операції проводяться онлайн та без участі поручителів.


На що можуть розраховувати клієнти МФО:

 1. Ліміт по миттєвому кредиту складає від 1000 до 20 000 гривень, що напряму залежить від конкретної організації.
 2. Терміни кредитного обслуговування також невеликі – від 5 до 30 днів. Формування терміну здійснюється на основі конкретної суми та відсоткової ставки.
 3. Можливість продовжити термін дії договору (пролонгація) на випадок фінансового дефіциту та неможливості повернення боргу вчасно.
 4. Постійні клієнти мають змогу оформити кредит на карту на тривалий термін під невеликий відсоток.
 5. Для кожного позичальника встановлюються індивідуальні вимоги та пропозиції, які дають змогу зекономити та обслуговуватись на більш вигідних умовах.

Які переваги миттєвого кредиту?

 1. Оформлений кредит на карту миттєво зараховується протягом декількох хвилин. Загальний час з моменту подачі заявки і до отримання грошей складає у середньому 20-30 хвилин.
 2. Дистанційне заповнення анкети. Ви можете знаходитись на тренуванні, на роботі чи просто відпочивати вдома, бо головне мати при собі мобільний телефон з доступом в Інтернет.
 3. Миттєвий кредит на картку схвалюється у 99% випадків звернень. Поверхнева перевірка та мінімальний пакет документів перетворюють позику в «народний продукт».
 4. Невисокі вимоги до позичальників. Щоб стати кандидатом на обслуговування в МФО, потрібно мати паспорт та бути повнолітнім. У деяких компаніях не видають позики особам, яким більше 75 років.
 5. Цілодобове обслуговування, без перерви та вихідних.
 6. Отримання коштів на будь-яку банківську картку.

Якщо вам цього замало, тоді перший кредит на вашу карту буде оформлений без відсотків. Просто подайте заявку і система розпізнає вас, як нового користувача. Під 0% видається невелика сума та на короткий термін.

Особливості оформлення миттєвих позик

Оформлюючи миттєвий кредит, потрібно розуміти, що вам надаються такі ж кредитні послуги, як і у відділенні банку. Мається на увазі, що укладання електронного договору закріплюється юридично і він набуває чинності з моменту погодження з обох сторін. Саме тому, перед відправленням заявки на миттєві кредити онлайн, потрібно уважно ставитись до заповнення анкети.

Інструкція з оформлення позики:

 1. Зараз ви знаходитесь на головній сторінці «ТУРБОЗАЙМ». У верхній частині знайдіть кредитний калькулятор та вкажіть бажану суму до отримання. Також зазначте термін, якого вам вистачить для погашення боргу.
 2. Система підбору почне пошук мікрофінансової організації, яка задовільнить ваші фінансові потреби. Одразу вам буде представлено декілька компаній, серед яких ви повинні обрати одну.
 3. Перейдіть на офіційну сторінку МФО і почніть заповнювати данні для реєстрації. Правильно вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти, бо ці два інструменти будуть використовуватись для підтвердження операцій по кредиту.
 4. Прикріпіть банківську картку з відкритим рахунком. Для прикріплення вкажіть номер пластику, термін дії та код безпеки CVV.
 5. Отримайте договір на миттєвий кредит онлайн і уважно вивчіть інформацію, де вказані терміни погашення та додаткові послуги.
 6. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «приймаю умови» та чекайте на зарахування коштів.

Миттєві гроші, як правило, надходять за 5-10 хвилин, якщо у банківській системі не буде ніяких порушень у момент транзакції.

Як погасити кредит онлайн?

Якщо взяти миттєву позику ви можете онлайн, то для погашення у вас є набагато більше варіантів. Найліпший та швидкий спосіб розплатися з кредитором розташований у власному кабінеті МФО. Перейдіть до відповідної вкладки та виповніть платіж на необхідну суму. У мобільному додатку також є функція оплати послуг МФО вже зі збереженими реквізитами. Якщо у клієнта готівка, він може звернутися до відділення банку та через касу оформити транзакцію. Таким же чином здійснюються фінансові операції через термінали самообслуговування.

Як підвищити шанси на отримання позики?

У мікрофінансовій організації важко не отримати кредит, бо компанії лояльно ставляться до своїх клієнтів. Кредитна історія не перевіряється, якщо сума позики не велика, проте на шляху до отримання фінансової допомоги можуть виникнути певні труднощі.

Чому відмовляють у МФО:

 • в анкету внесені невірні дані, які різняться з інформацією у паспорті;
 • кандидат намагався взяти позику на чужий паспорт;
 • при перевірці кредитної історії були виявлені значні порушення;
 • заявлена сума кредиту не відповідає статусу кандидата;
 • відкриті декілька позик у інших МФО.

Опираючись на приведену інформацію, гроші на картку миттєво можна взяти зі збільшеними шансами при виконанні наступних рекомендацій:

 • при першому звернені вкажіть невелику суму;
 • уважно заповнюйте анкету;
 • не намагайтесь обдурити кредитора;
 • для підвищення рівня довіри прикріпіть довідку про доходи.

Звертаючись до МФО, ви не тільки можете оформити кредит на карту моментально, але й поліпшити кредитну історію. Мікрофінансові організації відправляють інформацію до БКІ, тому намагайтесь не порушувати терміни погашення. Якщо у вас виникли питання при оформленні або погашені миттєвої позики, зверніться до працівників МФО або напишіть у цілодобову підтримку на сайті кредитного брокеру «ТУРБОЗАЙМ».