онлайн кредит 24 круглосуточно турбозайм

Де взяти онлайн кредит 24 цілодобово?

Якщо ми говоримо про кредити 24, мова йде про МФО. У банках розгляд заявок займає тривалий час, а мікрофінансові організації в силу специфіки своєї діяльності скорочують терміни до мінімуму. Однак варто враховувати, що не всі компанії працюють в безперервному режимі. Ми розповімо, де можна оформляти кредити онлайн на карту цілодобово.

Як знайти МФО з цілодобовим режимом роботи?

Позики можна отримати як готівкою в офісах, так і через інтернет. Перший варіант нам не підходить, тому, щоб оформити онлайн кредит 24, потрібно діяти дистанційно. Для початку варто знайти компанію, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Найпростіше це зробити через наш сервіс по підбору МФО «ТУРБОЗАЙМ». На головній сторінці ви повинні вказати потрібну суму, бажаний термін і відзначити галочкою поле «графік роботи цілодобово 24/7». Після цього можна побачити список компаній, на сайті яких онлайн позики оформляються навіть вночі.

Де можна взяти онлайн кредит цілодобово:

 1. My Zaim. Тут схвалюють запити людям навіть з поганою кредитною історією, ймовірність винесення позитивного рішення становить 98%. При цьому, перший займ можна отримати під 0%. Діапазон сум і термінів дуже різноманітний, кожен знайде те, що потрібно.
 2. КачайГрошi. Компанія відома тим, що розглядають проблемних клієнтів, схвалюють без дзвінків родичам і уточнень. Максимальний ліміт складе 7000 грн, але при першому зверненні дадуть 500-4000 залежно від стану КІ. Термін позики - до 30 днів. Мінімальний вік - 18 років. Процентна ставка - 2%. Умови чесні і прозорі, ніяких штрафів не передбачено, пені не завищені.
 3. Tengo. Відсоток схвалень - 95%. Тут дуже лояльно розглядають потенційних позичальників, видають гроші з відкритими і закритими простроченням, якщо потрібно погасити поточні борги або поліпшити кредитну історію. При першому зверненні можна укласти угоду на 15 днів під 0%. Максимально можлива сума до видачі - 20000 грн.
 4. ЄвроГрошi. Дають до 15000 грн, але сума першого позики обмежиться 1000-4500 гривнями. Терміни стандартні, процентна ставка - 1,9%. Чи не дзвонять родичам, дуже швидко обробляють заявки.
 5. ВашаГотiвочка. Пропонує гнучкі умови і великі терміни кредитування, акцію на перший безкоштовний займ, реєстрацію на сайті за 5 хвилин і швидке рішення. Максимальна сума становить 9000 грн, при першому зверненні - до 4500 грн, якщо КІ хороша, 500-1000 гривень - якщо історія зіпсована. Є відділення в 19 регіонах України, можна оформити онлайн кредит цілодобово або забрати гроші готівкою в офісі.


Щоб підібрати собі підходящі умови і знизити ризик відмови до мінімуму, обирайте МФО на нашому сайті «TURBOZAYM», виходячи з особистої ситуації.

Як оформити кредит 24 на картку?

Порядок дій на всіх сайтах практично однаковий. Відмінності можуть бути тільки в лояльності розгляду заявок і часу, який йде на підтвердження. На сайтах МФО даються інтуїтивно зрозумілі підказки, процедура нескладна, тому розібратися не складе труднощів. Розповімо, як оформити позику онлайн цілодобово, не виходячи з дому.

Порядок дій:

 1. Виберіть відповідну організацію на нашому сервісі «ТУРБОЗАЙМ».
 2. Перейдіть на офіційний сайт МФО за посиланням.
 3. Вкажіть бажану суму і термін кредиту. Натисніть кнопку «Далі» або «Отримати гроші».
 4. На першому етапі необхідно буде вказати номер телефону і загальні персональні дані (ПІБ, вік, регіон проживання). На цьому етапі буде створено особистий кабінет.
 5. Тепер необхідно заповнити тут анкету і пройти перевірку особистості (верифікацію аккаунта). Вкажіть дані, дайте відповідь на питання, завантажте фотографію і скани документів. На підтвердження особи потрібен час. У різних організаціях це може зайняти від 20 хвилин до 2 годин, але при цілодобовому режимі роботи сайту зазвичай розглядають дуже швидко.
 6. Якщо не було помилок і друкарських неспівпадінь, відразу після звірки інформації і підтвердження особи вам прийде повідомлення про результати по заявці. Запит може бути схвалений в повному обсязі, але іноді суми знижують і дають менше грошей, ніж хотілося б.
 7. Щоб отримати переказ, потрібно підтвердити, що ваша банківська карта працює, і її власником є ​​особисто ви, а не інша людина. Для ідентифікації система автоматично зніме дрібну суму і після введення коду поверне її назад.
 8. Якщо все пройшло успішно, ви згодні з умовами надання позики, потрібно отримати код на телефон, який буде служити підтвердженням укладення онлайн-угоди.
 9. По завершенню процедури гроші надійдуть на зазначені реквізити протягом декількох хвилин.

У разі відмови пробуйте подати заявку в інше місце. Про причини негативної відповіді зазвичай не говорять, але нею може послужити банальна помилка а при неуважному заповненні анкети. Тільки наявність поточних прострочень за іншими кредитами може служити серйозною підставою для відмови, в інших випадках при сприятливих умовах зазвичай схвалюють хоча б мінімальну суму.

Хто може оформити кредит на карту цілодобово?

Незалежно від способу отримання позики (готівкою або онлайн), вимоги МФО єдині до всіх. Вони не відрізняються сильно один від одного в загальному плані, але не скрізь можна отримати гроші на карту цілодобово при поганою кредитною історії або низьких доходах.

Які вимоги висувають до позичальників мікрофінансові організації:

 • вік у багатьох - від 18 років до 70 або 75 років;
 • громадянство України - обов'язково;
 • постійна прописка - бажано (рідко дають без реєстрації);
 • наявність хоча б мінімального доходу, але довідками підтверджувати його не потрібно;
 • працевлаштування - офіційне або неофіційне, не має значення;
 • кредитна історія - будь-яка (залежить від внутрішньої політики компанії);
 • наявність поточних відкритих кредитів - допускається, але навантаження не повинна бути дуже високою.

Таким чином, в МФО є шанс отримати гроші у представників будь-якої соціальної групи: тимчасово безробітних, студентів, жінок в декреті, інвалідів, боржників і т.д.

Особливості компаній з режимом видачі кредитів 24/7

Багато хто задається питанням, як можливий цілодобовий розгляд заявок. Це пояснюється способом перевірки інформації про потенційних клієнтів. Зрозуміло, ніхто не видаватиме гроші, повіривши чесному слову. У МФО, де можна взяти онлайн кредит цілодобово, діє система автоматичного скорингу. Налаштований комп'ютерний робот проганяє дані по наявних базах і відповідно до заздалегідь прописаними лімітами виносить рішення про схвалення конкретної суми або про відмову. Тому, не варто думати, що тут нічого не перевіряють. Мікрофінансова організація бачить вашу історію, знає про кредити в інших установах.

Але політика тут така, що до всього цього ставляться дуже лояльно, тому відсоток схвалень високий. Відповідно, при автоматичній перевірці пом'якшуються вимоги:

 • дають позики навіть боржникам;
 • процедура верифікації особистості і розгляду заявки проходить набагато швидше;
 • фотографію і скани документів запросять обов'язково;
 • турбувати родичів і роботодавців дзвінками не будуть.

У зв'язку з цим, на сайтах компаній, де можна оформити онлайн займ цілодобово, більше шансів отримати схвалення навіть з поганою КІ.