срочный кредит онлайн турбозайм

Де взяти терміновий кредит онлайн?

Отримати гроші в борг сьогодні стає все легше. На руку клієнтам грає висока конкуренція між мікрофінансовими організаціями ― різноманітність умов, великий відсоток схвалень, розгляд заявок практично без перевірок. Взяти кредит онлайн можна, не виходячи з дому ― вся процедура від подачі заявки до перерахування грошей здійснюється в дистанційному режимі. Це швидко, зручно і просто. Але при такій кількості компаній складно вибрати, де саме скласти угоду. Ми розповімо про умови, акції і знижки в різних МФО, розповімо про вимоги та особливості мікрокредитування.

Як обрати мікрофінансову компанію?

Організацій дуже багато, вони відрізняються умовами надання позик. Сьогодні нескладно отримати кредит онлайн без довідок про доходи, без поручителів, без перевірок, з будь-якою кредитною історією.

Загальні особливості МФО

В Україні здійснюють діяльність по фінансову допомогу населенню більш 300 організацій. З кожним роком ринок поповнюється новими МФО.

Їх об'єднують такі загальні характеристики:

 • прийом заявок від осіб, які досягли 18 років (в банках зазвичай розглядають громадян з 21 років);
 • видача онлайн кредиту на картку або готівкою за паспортом та ІПН (у багатьох МФО є наявність розгалуженої мережі офісів);
 • автоматизована система звірки даних ― тому практично не враховуються КІ, поточне фінансове навантаження, рівень доходів;
 • швидке оформлення ― за 30-60 хвилин для перших клієнтів, 5 хвилин ― для повторних і постійних;
 • невеликі суми ― тому кредит онлайн дають без перевірки миттєво;
 • високі процентні ставки ― за рахунок цього МФО мінімізує збитки від неповернених коштів, витрат на їх стягнення;
 • короткі терміни ― дозволяють не навантажувати клієнтів високими борговими зобов'язаннями і зменшувати загальну переплату в порівнянні з банками, де можна взяти не менше 10000 грн на термін від трьох місяців.


Таким чином, завдяки мінімальним вимогам до громадян, в мікрофінансової організації можуть отримати гроші люди будь-якої категорії ― студенти, пенсіонери, інваліди, декретчиці, безробітні, боржники, офіційно або неофіційно працевлаштовані, з поганою КІ, з поточними кредитами. У кожному разі будуть відрізнятися тільки розміри схвалених позик. Те, скільки дадуть, залежить і від статусу позичальника ― вперше звертається, повторний або постійний клієнт.

Загальні умови в МФО

Параметри різняться, але мікрофінансові організації відомі високими процентними ставками, невеликими сумами і короткими термінами кредитування, а також лояльним ставленням при розгляді заявки. Якщо вирішили взяти позику онлайн, доведеться порівняти умови і ретельно вибирати компанію в залежності від вашої ситуації - рівня доходів, чистоти кредитної історії, статусу звернення і т.д.

В цілому, якщо подивитися на конкретні дані і цифри, вони виглядають наступним чином:

 • суми позик ― від 200 до 20000 грн;
 • терміни ― від 3 до 30 днів, але можна продовжувати;
 • процентні ставки ― від 1 до 5% в день, в середньому ― 2% в день, бувають акції ― 0% новим клієнтам.

Що стосується вимог, не кожна МФО видасть гроші без перевірки КІ, але в цілому, вони дуже спрощені в порівнянні з тими ж банками. Тут у вас не попросять довідок про доходи, не ставитимуть зайвих запитань, не настоять на офіційному працевлаштуванні.

Як швидко вибрати МФО?

Порівняти всі наявні компанії не вистачить сил і часу. До того ж, бажано, щоб вона була надійною і законною. У цьому випадку на допомогу приходять безкоштовні сервіси з підбору онлайн мікропозик. Наприклад, «ТУРБОЗАЙМ». На нашому сайті зібрані компанії з різними умовами, надані посилання на їх офіційні сайти. Крім того, можна швидко впорядкувати потрібні МФО за допомогою опції фільтрів. Це важливо для того, щоб отримати гроші без відмов, точно визначивши вимоги або відповідні умови. Наприклад, можна відзначити «галочкою» пункт «0% на перший займ», «видача з поганою КІ», «без дзвінків», «без фото паспорта» і т.д. На сайті-зібранні МФО «ТУРБОЗАЙМ» представлено понад 30 перевірених підприємств, серед яких кожен знайде те, що потрібно.

Де взяти позику онлайн?

Далі розглянемо список мікрокредітних компаній, куди можна звернутися без побоювань і швидко отримати гроші в борг.

Gofingo або Гофінго

Працює на ринку мікрофінансових послуг з 2015 року. Відома тим, що схвалює до 7000 грн навіть при першому зверненні на відміну від багатьох інших. Загальні характеристики:

 • працюють цілодобово;
 • не дзвонять родичам і роботодавцям;
 • максимальна сума - 10000 грн;
 • терміни - від 1 до 30 днів з можливістю нескінченної пролонгації;
 • процентна ставка - 1,8% в день;
 • приймають запити від громадян 18-60 років;
 • відділень немає, надають мікропозики в онлайн режимі.

MONEYVEO або МАНІВЕО

Має рейтингову систему і пропонує акцію «Приведи друга». Ставши партнером компанії, можна заробляти з кожного залученого клієнта 100 грн на свій бонусний рахунок. За системою рейтингів для постійних позичальників передбачені знижки до 50% ― залежить від частоти користування послугами компанії, кількості укладених угод, успішності дотримання договору.
Умови:

 • для перших клієнтів ― до 5500 грн максимально за ставкою 2,5%;
 • для постійних позичальників ― межа суми складе 15000 грн;
 • терміни ― до 30 днів, можна продовжувати;
 • часто бувають акції для всіх категорій позичальників.

БИСТРОЗАЙМ

Має бездоганну репутацію, багато нагород, працює з 2007 року, видає позики онлайн або гроші готівкою в відділеннях. Періодично влаштовує акції «0% новим клієнтам», які стають вже звичкою.

Стандартні умови:

 • суми видає від 300 до 10000 грн;
 • звичайна ставка - 2% в день;
 • терміни - від 7 до 30 днів, передбачена пролонгація до 2 місяців.

За програмою «Приведи друга» можна заробляти до 100 грн з кожного залученого клієнта. Також компанія БИСТРОЗАЙМ пропонує інвестувати свої кошти і почати заробляти на відсотках. Почати можна з суми в 5000 грн.

Про інші компанії, які завоювали довіру в нашому рейтингу, ми розповімо в другій частині цієї статті.